سوال در مورد طراحی قالب ووکامرس

saied-jackson

تازه وارد
سلام دوستان

من تا حدودی قالب wp معمولی میتونم طراحی کنم میخواستم بیبنم برای طراحی قالب ووکامرس باید چی کار کرد ؟ چه چیزهایی باید به فالب معمولی اضافه کنیم ؟

JAVADRR3

تازه وارد
برای ووکامرس باید استایل بنویسید و درون استایل قالب قرار بدید برای پیدا کردن توابع هم می تونید از فایر باگ استفاده کنید همچنین برای ساخت صفحه ایندکس ووکامرس یه فایل به نام ووکامرس دا پی اچ پی بساز درون قالبت و مشخصات سینگل پیجو درونش وارد کن مطالب به نمایش در میاد برای دسترسی به توابع قیمت و.... هم می تونی به بخش افزونه ها ووکامرس پوسته بری و از اونجا تابع مورد نیازتو پیدا کنی و جا گذاری کنی !!!! به همین راحتی!!!! اگه متوجه نشدی مکه چی کار واس بکنی همینجا اعلام کن تا من یه فیلم آموزشی بسازم آپ کنم

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
آقا من خودم دارم رو طراحی قالب ووکامرس کار میکنم یعنی تازه شروع کردم .

دمت گرم اگه میتونی اون فیلم آموزشیه رو بزار .

یا یه مرجع از تگ ها بزاری همه چی حله . مثلا کد زیر قیمت رو زیر محصول نشون میده .

کد:
<?php echo $product->get_price_html(); ?>
کد زیر دکمه افزودن به سبد خرید رو اضافه میکنه

کد:
<?php woocommerce_template_loop_add_to_cart( $loop->post, $product ); ?>
یه مرجع بگو اینها رو کامل داشته باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

saied-jackson

تازه وارد
برای ووکامرس باید استایل بنویسید و درون استایل قالب قرار بدید برای پیدا کردن توابع هم می تونید از فایر باگ استفاده کنید همچنین برای ساخت صفحه ایندکس ووکامرس یه فایل به نام ووکامرس دا پی اچ پی بساز درون قالبت و مشخصات سینگل پیجو درونش وارد کن مطالب به نمایش در میاد برای دسترسی به توابع قیمت و.... هم می تونی به بخش افزونه ها ووکامرس پوسته بری و از اونجا تابع مورد نیازتو پیدا کنی و جا گذاری کنی !!!! به همین راحتی!!!! اگه متوجه نشدی مکه چی کار واس بکنی همینجا اعلام کن تا من یه فیلم آموزشی بسازم آپ کنم
اینا درست داداش ولی اینا کلی کاره که باید انجام بشه اگه میشه یه مثال یا یه فیلم بسازی و دمت گرم

بالا