سوال در مورد طراحی یه بخشی از قالب

hamid_00a

کاربر عضو
سلام

اگه تو سایت برید فروشگاشو 2 جای سایت قرار داده یکی سمت چپ سایت یکیم ما بین پستا عکساشو ضمیمه میکنم

میشه بگید باید چیکار کنم که همچین حالتی بشه؟

ایا کد نویسی هست یا افزونه؟

ممنون

You must be registered for see images attach

You must be registered for see images attach

mahdiali35

کاربر عضو
قرار دادن تبلیغ بین پست ها قبلا بحث شده سرچ کنید .... برای ستون سمت چپ هم میتونید هم از افزونه استفاده کنید و هم از کد مخصوص در قالب !

شاد باشید ...

hamid_00a

کاربر عضو
قرار دادن تبلیغ بین پست ها قبلا بحث شده سرچ کنید .... برای ستون سمت چپ هم میتونید هم از افزونه استفاده کنید و هم از کد مخصوص در قالب !شاد باشید ...
شما مطلب من رو کامل خوندین؟

من تبلیغ نیمخوام که من حالت این فروشگاه رو میخوام که هردو یه جور خالت اسلایدی دارن و لینکن به فروشگاه مخصوا اونی که ما بین پستاس من منظورم استایل پیش نمایشی فروشگاه ما بین پستا یا کناری سایت هست

امیدوارم منظورم رو واضح گفته باشم

farsadf

کاربر عضو
سلام دوست عزيز

براي اين منظور دو تا چيز لازم هست :

1 - html + css (ترجيحا نسخه 5 براي html و نسخه ي 3 براي css)

2 - php (براي كد نويسي و دريافت اطلاعات از پايگاه داده ي فروشگاه ساز شما)

mahdiali35

کاربر عضو
من فکر کردم شما از وردپرس استفاده میکنید !

شما تو چه سیستمی میخاید همچین کاری رو انجام بدید ؟!

شاد باشید

farsadf

کاربر عضو
درست هست ولي سيستم پي سي دانلود طبق تحقيقات اختصاصي هست يا جوري طراحي شده كه اختصاصي نمايش بده به همين منظور من اطلاعاتي از استفاده ي افزونه ي اين سايت ندارم.

اين سايت وردپرس ، جوملا،دروپال نيست : 100% مطمئن هستم.

hamid_00a

کاربر عضو
من فکر کردم شما از وردپرس استفاده میکنید !شما تو چه سیستمی میخاید همچین کاری رو انجام بدید ؟!

شاد باشید
از منم وردپرسه

درست هست ولي سيستم پي سي دانلود طبق تحقيقات اختصاصي هست يا جوري طراحي شده كه اختصاصي نمايش بده به همين منظور من اطلاعاتي از استفاده ي افزونه ي اين سايت ندارم.اين سايت وردپرس ، جوملا،دروپال نيست : 100% مطمئن هستم.
قالبش سایت اصلی که وردپرسه چون قالبشم برای وردپرس ریپ شده تو اینترنت هست

اقا کسی هست که اینکارو انجام بده هزینشو میدم

MR.WP

مدیر انجمن وردپرس
برای توی ساید بار از کد استفاده کرده یا به صورت ثابت گذاشته . برای بین پست ها :

برای انجام این کار کافیه که اول کد زیر را به فایل functions.php قالب اضافه کنیم :

کد:
function the_adsense($atts) {return '<div class="post-link-ad">Put Your Adsense Code Here</div>'; }add_shortcode('ads1', 'the_adsense');
بعد از اون هر جایی که میخواهیم تا تبلیغات باشه کافیه که شورت کد [ads1] رو قرار بدیم.

کد های تبلیغات رو توی خط دوم کد بالا مشاهده می کنید که می تونید به هر چیزی که میخواهیم تغییرش بدیم :

کد:
<div>Put Your Adsense Code Here</div>
برای اینکه کد های بیشتری بسازیم فقط کافیه کد بالا رو تکرار کنیم و اسم تابع ، مقداری که بر میگردونه و اسم شورتکد رو تغییر بدیم. مثلا برای شورتکد دوم به این صورت عمل می کنیم :

کد:
function the_adsense_second($atts) {return '<div class="post-link-ad">Put Your Adsense Code Here</div>'; }add_shortcode('ads2', 'the_adsense_second');
خیلی واضحه که شورتکد این تابع [ads2] خواهد بود

که البته این آموزش برای تبلیغات بود . شما میتونی محصولات فروشگاهتو به صورت اتفاقی قرار بدی که با هر لود یکیش رو نمایش بده .

منبع :

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamid_00a

کاربر عضو
برای توی ساید بار از کد استفاده کرده یا به صورت ثابت گذاشته . برای بین پست ها :برای انجام این کار کافیه که اول کد زیر را به فایل functions.php قالب اضافه کنیم :

کد:
function the_adsense($atts) {return '<div class="post-link-ad">Put Your Adsense Code Here</div>'; }add_shortcode('ads1', 'the_adsense');
بعد از اون هر جایی که میخواهیم تا تبلیغات باشه کافیه که شورت کد [ads1] رو قرار بدیم.

کد های تبلیغات رو توی خط دوم کد بالا مشاهده می کنید که می تونید به هر چیزی که میخواهیم تغییرش بدیم :

کد:
<div>Put Your Adsense Code Here</div>
برای اینکه کد های بیشتری بسازیم فقط کافیه کد بالا رو تکرار کنیم و اسم تابع ، مقداری که بر میگردونه و اسم شورتکد رو تغییر بدیم. مثلا برای شورتکد دوم به این صورت عمل می کنیم :

کد:
function the_adsense_second($atts) {return '<div class="post-link-ad">Put Your Adsense Code Here</div>'; }add_shortcode('ads2', 'the_adsense_second');
خیلی واضحه که شورتکد این تابع [ads2] خواهد بود

که البته این آموزش برای تبلیغات بود . شما میتونی محصولات فروشگاهتو به صورت اتفاقی قرار بدی که با هر لود یکیش رو نمایش بده .

منبع :
ممنون بابت توضیحاتتون

اگه توجه کنید زیر هر محصول یه توضیح قیمت و لینک خرید و 2 طرفش 2 تا فلش هست که میتونه بقیه محصولات رو ببینه ایا راهش همینه؟

MR.WP

مدیر انجمن وردپرس
خواهش میکنم بله . در قسمت Put Your Adsense Code Here اینکارو انجام بدید .

میتونید با کمی کدنویسی امکانات و ظاهر دلخواه بهش بدید .

HamedR

کاربر عضو
میتونید از jCarousel برای شبیه سازی استایل استفاده کنید :

یک نمونه از دمو:

بقیه دموها داخل خود سایت هست.

البته باید بتونید با کدهایی که جناب MR.WP دادن هماهنگ کنید.

بالا