سوال در مورد فروشگاه دانلود فایل

samaram

تازه وارد
میخوام یه فروشگاه دانلود فایل نصب یک نرم افزار اختصاصی با ووکامرس راه اندازی کنم

فقط برای اینکه از کپی شدن فایلی که یک بار خریداری میشه در نت جلوگیری کنم میخوام در ابتدای نصب برنامه ام یک اعتبار سنجی انجام بدم ببینم برنامه خریداری شده یا نه. و اگر خریداری شده بود، فقط یک بار اجازه نصب داشته باشه

به این منظور لازمه بعد از اینکه فرد پرداخت انجام داد یه کد منحصر به فرد تولید بشه و بطور همزمان هم به فرد داده بشه و هم در دیتابیس مربوط به برنامه روی سرور خودمون ثبت بشه تا وقتی فرد اومد مجوز نصب فایل خریداری شده رو بگیره چک کنه و در صورت وجود اون کد در دیتابیس بهش اجازه نصب بده

حالا مشکلم اینجاست که نمیدونم چنین کد رندومی رو چطور میتونم بعد از دانلود به فرد بدم. یه چیزی تو مایه های کد رهگیری یا کد پرداخت.

آیا بصورت پیش فرض بعد از پرداخت مبلغ فایل، کد رهگیری ای چیزی توسط خود ووکامرس صادر میشه یا نه؟ اگر صادر میشه با چه تابعی میشه اون کدش رو دریافت کرد؟

و اگر پیش فرض کدی صادر نمیشه، به نظرتون چطور میشه در ازای پرداخت یه کد رندوم تولید کرد و به فرد داد؟ در واقع من اون توابعی که این وسط بتونم کد رو باهاشون بگیرم و در کدهای صفحه خودم ازشون استفاده کنم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Goback

کاربر عضو

Goback

کاربر عضو
عذر میخوام میشه به فارسی بگید این پلاگین دقیقا چیکار میکنه؟

براش پیج فارسی نساختید؟
سه تا پلاگین رو شما نصب می کنید:

• ووکامرس
  • لایسنس منیجیر
  • و پلاگین مذکور
موقع افزود محصول تیک لایسنس رو میزنید.

موقع خرید بصورت اتوماتیک برای کاربر ساخته و ارسال میشه لایسنس

کاری که شما باید بکنید این هست که توی نرم افزار خودتون لایسنس رو اعتبار سنجی بکنید،ازطریق لایسنس سرور که میشه سایت شما.

متد پیاده سازی و اعتبار سنجی رو توی پیج لایسنس منیجر میتونید ببینید

بالا