سوال در مورد قالب goodnews

jozef2070

تازه وارد
با سلام

من این قالب رو نصب کردم ف مشکلی هم توش ندارم .

فقط می خوام بدونم اون چطور تو صفحه اصلیش از 3 طرح واسه مطالبش زده تو صفحه اصلی ، تو تنظیمات فقط می تونید یکی از این 3 حالت رو انتخاب ولی خود دموش تو 3،4 حالت استفاده کرده ؟

به نظر شما باید چی کار کنم ؟

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
انتقال یافت پرسش و پاسخ...

لطفا دقت کنید...

MR.WP

مدیر انجمن وردپرس
با سلام من این قالب رو نصب کردم ف مشکلی هم توش ندارم .

فقط می خوام بدونم اون چطور تو صفحه اصلیش از 3 طرح واسه مطالبش زده تو صفحه اصلی ، تو تنظیمات فقط می تونید یکی از این 3 حالت رو انتخاب ولی خود دموش تو 3،4 حالت استفاده کرده ؟

سلام . امکانش هست واضح تر بیان کنید ؟

jozef2070

تازه وارد
با سلام

نگاه کنید دوست عزیز من می خوام این سه تا نمایه رو تو صفحه اصلی مثل دموی خودش استفاده کنم . عکس زیر رو نگاه کنید متوجه می شوید .

تو تنظمیات قالب ، فقط می تونی یکی از این سه حالت رو انتخاب کنی تو صفحه اصلی ! ولی من می خوام هر سه تا باشه ؟

MR.WP

مدیر انجمن وردپرس
با سلام نگاه کنید دوست عزیز من می خوام این سه تا نمایه رو تو صفحه اصلی مثل دموی خودش استفاده کنم . عکس زیر رو نگاه کنید متوجه می شوید .

تو تنظمیات قالب ، فقط می تونی یکی از این سه حالت رو انتخاب کنی تو صفحه اصلی ! ولی من می خوام هر سه تا باشه ؟
سلام . قالب فارسی شده هست ؟؟ و قالب رو آپلود کنیدو پ.خ کنید تا چک کنم

masoomi

کاربر عضو
با سلام من این قالب رو نصب کردم ف مشکلی هم توش ندارم .

سلام.

اون عکی فقط داره نشون میده که شما میتونید مطالب سایتتونو تو صفحه اصلی، به سه شکل مختلف به نمایش در بیارید.

اصلا امکان استفاده همزمان از سه حالت برای این قالب تعریف نشده.

ولی میتونید با تغییر کد و تعیین سبک نمایش برای دسته بندی های خاص، این قالب رو برای خودتون سفارشی کنید.

موفق باشید

jozef2070

تازه وارد
دوست عزیز ف اگه برید تو دموی خودش ، متوجه می شوید که خودش از سه تا طرح واسه سایت استفاده کرده ؟

من هم می خوام این کار رو انجام بدم .

masoomi

کاربر عضو
دوست عزیز ف اگه برید تو دموی خودش ، متوجه می شوید که خودش از سه تا طرح واسه سایت استفاده کرده ؟من هم می خوام این کار رو انجام بدم .
شما لینک دمو ندادین که ببینیم!

والا زمان ما، این امکان وجود نداشت.

احتمالا آپدیت شده.

نسخه قالبتون رو با آپدیت لاگ این قالب تطابق بدین ببینین در این موردی که فرمودین، آپدیت انجام شده یا نه.

چون اگه چنین امکانی از اول رو پوسته بود، منم میدیدمش. شمام باید توی تنظیمات این پوسته میدیدین.

احتمالا نسخه جدیده.

بالا