سوال در مورد قالب veneno

vistaran

تازه وارد
با سلام و عرض ادب

من مدتی است میخواهم از قالب veneno استفاده کنم و تاکنون از راهنمایی های خوب شما دوستان بهره برده ام،سوالی که در حال حاضر برای من پیش آمده این هست که در صفحه نخست سایت ما چندین تب داریم که پس از استفاده از ویرایشگر visual composer این تب ها به نام ها جدیدترین محصولات،فروش ویژه،پرفروش ها،پربازدید ها،ویژه ها ،کالای جدید تغییر پیدا نمودند.سوال اینجاست که چگونه محصولات به این تب ها لینک میشوند،یعنی فرض کنید امروز من یک محصول جدید در فروشگاه میگذارم و میخوام این محصول جزو محصولات ویژه باشه ،چگونه می تونم کاری کنم که وقتی محصولی جزو یک دسته بندی خاصی مثلا محصولات ویژه هست به طور اتوماتیک در این تب به نمایش در بیاد،من با ویرایشگر که چک می کردم تنظیماتی وجود نداشت که مثلا بتونم آدرس یک دسته بندی خاص از محصولات رو بهش اد کنم،مورد 2 اینکه وقتی روی یک محصول کلیک می کنیم و به صفحه محصول می رویم عنوان "محصولات مشابه " به صورت انگلیسی هست یعنی "

RELATED PRODUCTS" نمایش داده میشود برای اینکه این عبارت فارسی بشه چکار باید کرد؟ همچنین وقتی روی دکمه اطلاعات بیشتر کلیک می کنیم خصوصیات محصول شامل "رنگ" "اندازه" "برند" به صورت انگلیسی نمایش داده میشون ،چگونه میشه اینها رو فارسی کرد مشابه دمو

.ممنون میشم راهنمایی کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

vistaran

تازه وارد
سلام .ببخشید آیا کسی راهکاری داره برای این موضوع؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
1. کافیه در لیست محصولات ، روی قسمت ستاره هر محصول کلیک کنی یا ویژه بشه

یا اینکه در هنگام ثبت محصول در قسمتی که تاریخ وجود داره (بالا چپ) ، تیک محصول برجسته رو فعال کنید

2. از قسمت حلقه ترجمه ووکامرس فارسی اقدام کنید

vistaran

تازه وارد
سلام .ببخشید اینکه که فرمودید" از قسمت حلقه ترجمه ووکامرس فارسی اقدام کنید " دقیقا من هم همین کار رو کردم یعنی اومدم و کلمه مورد نظر راتایپ و کلمه ای که باید جایگزین بشن رو هم تایپ کردم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد 

بالا