سوال در مورد قیمت طراحی این سایت

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام .

هزینه طراحی یک سایت مثل سایت زیر چقدر است ؟

نیمه اتوماتیک هست ، یعنی خبر ها از طریق آراس اس به صورت متن کامل گرفته میشن و به صورت پیشنویس در میان . مدیر هم بعد از بررسی و برچسب زدن منتشر میکنه .

جستجوی زنده داره . نظر سنجی و روز شمار تاریخ و .... صفحه دسته بندی های پیشرفته . قسمت نظرات زیبا مثل سایت های معروف yjc.ir که تو لینک زیر یک نمونه اش هست :

فونت ریسایزر داره و پرینت و پی دی اف خبر و معرفی خبر به دوستان داره .

سیستمش وردپرس هست ولی مخفی و شخصی سازی شده هستش .

ظاهرش هم خوب و کاملا خبری هست .

انتقال دهنده لینک شخصی هم داره که اگه بعضی خبرها رو بخواد به منبع لینک بده میتونه ازش استفاده کنید مثل لینک زیر :

تشکر .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

آره . برای خودم زده بودم .

ولی یکی دیده خوشش اومده گفته یکی مثل همینو براش بزنم و قیمت بدم . میخواستم ببینم چند بهش بگم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

IAMIR

کاربر عضو
قالبشم آماده است .

ولی خوب مرتبش کردی .

harbiline

Edris
چون از قبل طراحی شده هستش و فقط نیازمند هستش حدود قیمتی ما بین 250 تا 350 خوبه

hannanstd.ir

چون از قبل طراحی شده هستش و فقط نیازمند هستش حدود قیمتی ما بین 250 تا 350 خوبه
دوست عزیز ، شما مثلینکه متوجه عرض بنده نشدی . میگم سایت اتوماتیک هست و خبر رو کامل میگیره و منتشر میکنه . حالا من چون خودم پای سایتم هستم گذاشتم پیشنویش بشه و خودم چک میکنم تا برخی خبرها رو که دوست ندارم منتشر نکنم . نگفتم که هزینه قالب بگو . گفتم هزینه سایت .

تازه فقط :

قسمت صفحه دسته بندی هاش جالب بود ازش استفاده کردم ولی بجز اون کلا بقیه اش عوض شده ؛ صفحه ادامه مطلب و .... حتی خود صفحه اصلی کلا عوض شده و وجه اشتراک زیادی نمیشه بینشون پیدا کرد . شما اول یه نگاه به جفتش بنداز و بعد بگو .

حالا قیمتش همچین سایتی چند هست ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

HamedR

کاربر عضو
دوست عزیز ، شما مثلینکه متوجه عرض بنده نشدی . میگم سایت اتوماتیک هست و خبر رو کامل میگیره و منتشر میکنه . حالا من چون خودم پای سایتم هستم گذاشتم پیشنویش بشه و خودم چک میکنم تا برخی خبرها رو که دوست ندارم منتشر نکنم . نگفتم که هزینه قالب بگو . گفتم هزینه سایت .تازه فقط :

قسمت صفحه دسته بندی هاش جالب بود ازش استفاده کردم ولی بجز اون کلا بقیه اش عوض شده ؛ صفحه ادامه مطلب و .... حتی خود صفحه اصلی کلا عوض شده و وجه اشتراک زیادی نمیشه بینشون پیدا کرد . شما اول یه نگاه به جفتش بنداز و بعد بگو .

حالا قیمتش همچین سایتی چند هست ؟
800 بگیر خیرشون ببینی :D

چیز جالبی از آب دراومده ، دمت گرم :53:

فقط با این اسکرول ش نمیتونم ارتباط برقرار کنم :D

hannanstd.ir

800 بگیر خیرشون ببینی :D چیز جالبی از آب دراومده ، دمت گرم :53:

فقط با این اسکرول ش نمیتونم ارتباط برقرار کنم :D
مرسی . اتفاقا میخواستم تازه پیشنهاد بدم که نسخه جدید پرشین هم ازین اسکرولها بذاره :D

HamedR

کاربر عضو
مرسی . اتفاقا میخواستم تازه پیشنهاد بدم که نسخه جدید پرشین هم ازین اسکرولها بذاره :D
والله منم بدم نمیاد! ظاهر خوبی داره

ولی نمیدونم مشکل از موس منه یا چی! باید هفت خان رستم رو طی کنم تا بالا پایین بره :D

shahin11

تازه وارد
با سلام

سایت به بنام دارم که روی 'گوشی موبایل و تبلت اصلا خوب نمایش داده نمیشه. می خواستم بدونم طراحی رسپانسیو چقدر هزینه داره برای یک سایت. لطفا قالب سایت را دیده بعد نظر خود را اعلام کنید.

Marziye

تازه وارد
سوالت خیلی کلی بود

چون هر طراح معیار های خودش رو تو گفتن هزینه داره

shahriarr

تازه وارد
با سلامسایت به بنام دارم که روی 'گوشی موبایل و تبلت اصلا خوب نمایش داده نمیشه. می خواستم بدونم طراحی رسپانسیو چقدر هزینه داره برای یک سایت. لطفا قالب سایت را دیده بعد نظر خود را اعلام کنید.
به هیج چیز سایت شما کار نداریم

اگر سایتتون وردپرس باشه یه قیمته جوملا باشه یه قیمته html باشه یه قیمته

بنده واکنش گرا میسازم-واسه تبلت-موبایل-اوناع مانیتور های با هر سایزی که در بازار وجود داشته باشه بدون ایراد

نمونه کار تا دلت بخواد واکنش گرا دارم روی تبلتو موبایل و هرچی که میخوایید تست کنید

قیمت پایه برای رسپانسیو کردن از 150 الی 200 هزار تومن شروع میشه تا به بالا

مایل بودید از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید

hannanstd.ir

دوستان عزیز ، بحث خارج از تاپیک بنده رو به تاپیک خودش منتقل کنید لطفا ...

بالا