سوال در مورد وردپرس

mohamad70

کاربر عضو
سلام دوستان

برای درج لینک یا منوی بالای سایت مانند تبلیغات و تماس با ما و....

چگونه بایددر وردپرس ایجاد کنم

با تشکر

SAEEDF1

تازه وارد
دوستان من سوال ایشون رو دیدم خجالت کشیدم جواب ندم

شما باید از طریق header.php این کار را انجام بدهید دوستان وردپرسی :33: :) :D

من با توجه به کمبود وقتی که دارم فکر نکنم بتونم ادامه بدم :|:|

cniran

کاربر عضو
خوب خیلی کلی پرسیدید!

هزار و یک راه داره.چی و کجا میخواید اضافه کنید.قالبتون چطوریه؟نمونه بدید.

mohamad70

کاربر عضو
من کد فرم تماس رو نیاز دارم با هر قالبی که باشه(ترجیحا ساده)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از پلاگین contact form 7 استفاده کنید

سرچ کنید! قبلا همه اینا رو توضیح دادیم

koohestan

تازه وارد
:(( :41: واقعا کسی نیست یه راهنمایی کلی .....
سلام همون contact formبهترین گزینه است این افزونه را نصب کن اگر برگه داری که حله فقط کدش بزار اگر نداری یک برگه بساز یک کد میده بزار تو برگه و کار تمومه یک سر بزن اینجا من همه مشکلات ورپرس اینجا حل میشه

mohamad70

کاربر عضو
سلام همون contact formبهترین گزینه است این افزونه را نصب کن اگر برگه داری که حله فقط کدش بزار اگر نداری یک برگه بساز یک کد میده بزار تو برگه و کار تمومه یک سر بزن اینجا من همه مشکلات ورپرس اینجا حل میشه
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام

من افزونه contact form 7 را نصب نمودم و باید کدوم کد را بزارم و همینطور اسم برگه و در کجای برگه؟؟

rocki3oy

کاربر عضو
دوست عزیز شما اول یک برگه درست کن ، بعد به لینکی که وردپرس بهت میده توجه کن یه عدد در لینک هست.مثلا 300 که این id برگه هست .این عدد رو باید در قسمت تنظیمات برگه وارد کنید.به قسمت تنظیمات برگه وارد بشید کاملا مشخص هست.

موفق باشید.

koohestan

تازه وارد
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------سلام

من افزونه contact form 7 را نصب نمودم و باید کدوم کد را بزارم و همینطور اسم برگه و در کجای برگه؟؟

سلام دوست خوب من با حوصله تا آخرین مرحله باهات هستم سوال کردن عیب نیست اما روش تصویر تا مرحله آخر:

برو تو پانل مدیریت سمت چپ بزن روی ساخت برگه:

You must be registered for see images attach

اسم برگه را دقیق مثل توصر بنویس و خوب ویرایش کن بعد بزن کد بزار و بزن انتشار اما عجله نکن پله پله تصاویر را ببین

جای کد و نحوه نوشتار کاملا مشخصه مانند تصویر سوم:

تصویر بعدی اون پایین هست که باید نظرات را ببندی برای این برگه و هر برگه نمیخوای نظر بدهند:

حالا بعد از افزونه دوم که گفتم وقتی به روی قسمت فرم تماس کلیک کنی باید کد اپاچ پیدا باشه و برای اون کد افزونه که در تصویر اخر میاد بزار

حالا با نصب این افزونه تصویر بالا را خواهی داشت و دیگه فرم تماس آماده است

چیدمان هم بزرا همون صفر بمونه و برگه مادر نداشته باشه اینجا

این هم کدش:

کد:
[contact-form 1 "فرم تماس 1"]

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohamad70

کاربر عضو
سلام دوست خوب من با حوصله تا آخرین مرحله باهات هستم سوال کردن عیب نیست اما روش تصویر تا مرحله آخر:برو تو پانل مدیریت سمت چپ بزن روی ساخت برگه:

اسم برگه را دقیق مثل توصر بنویس و خوب ویرایش کن بعد بزن کد بزار و بزن انتشار اما عجله نکن پله پله تصاویر را ببین

جای کد و نحوه نوشتار کاملا مشخصه مانند تصویر سوم:

تصویر بعدی اون پایین هست که باید نظرات را ببندی برای این برگه و هر برگه نمیخوای نظر بدهند:

حالا بعد از افزونه دوم که گفتم وقتی به روی قسمت فرم تماس کلیک کنی باید کد اپاچ پیدا باشه و برای اون کد افزونه که در تصویر اخر میاد بزار

حالا با نصب این افزونه تصویر بالا را خواهی داشت و دیگه فرم تماس آماده است

چیدمان هم بزرا همون صفر بمونه و برگه مادر نداشته باشه اینجا

این هم کدش:

کد:
[contact-form 1 "فرم تماس 1"]
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلام دوست عزیز

والا من تمامی مراحل رو درست انجام دادم ولی خطای زیر میاد

The requested URL /contact was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

با تشکر فراوان از شما

koohestan

تازه وارد
-------------------------------------------------------------------------------------------------------سلام دوست عزیز

والا من تمامی مراحل رو درست انجام دادم ولی خطای زیر میاد

The requested URL /contact was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

با تشکر فراوان از شما
ببین شما افزونه

Really Simple CAPTCHA

نصب کردید؟ اینجا اینها باید با هم باشند کنتاکت فرم واین افزونه

البته این اررو علتهای فراوانی داره اگر این هم نصب کردی از پانل ftp برو فایل .htaccess پیدا کن ممکنه دستورش روی 644 باشه به 666 تغییر بده بعد برو تو پانل مدیریت اگر حل شده

اینو به همون 644 برگردون

لینک سایت بزار اینجا تا ببینم روی چه هستی وردپرس یا پانل اختصاصی داری

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohamad70

کاربر عضو
این افزونه رو نصب نمودم

الان برنامه ftp در دسترس ندارم اگه میشه بفرمایید فایل .htaccess در کدام قسمت می باشد

اگه میشه نرم افزار ftp معرفی کنید

و این آدرس سایت

iranenaz

کاربر عضو
گاهی ممکن هست مشکل یا سوالی که واسه شما پیش اومده واسه یه نفر دیگه هم پیش اومده باشه...

کاش قبلش سرچ می کردید.

mohamad70

کاربر عضو
این هم عکس از مدیریت وردپرسم

--------------------------------------------------------------------------------

2.فرم

koohestan

تازه وارد
این هم عکس از مدیریت وردپرسم

--------------------------------------------------------------------------------

2.فرم

ببین فایل htaccess مخفی هست و اف تی پ هر سایت خودش داره فقط به نظرم کمی تازه وارد هستی اگر اعتبار میکنی یوزر ورد پرس با پاسش و سی پانل با پاسورد به ایمیل من بفرست فردا چک میکنم

الان تا نیم ساعت دیگه بیدارم ایمیل من dorf197 [at] ya hoo . com

koohestan

تازه وارد
این افزونه رو نصب نمودمالان برنامه ftp در دسترس ندارم اگه میشه بفرمایید فایل .htaccess در کدام قسمت می باشد

اگه میشه نرم افزار ftp معرفی کنید

و این آدرس سایت

ببین دوست خوب این فایل مخفی هست اگر دستکاری شده نباید فایل htaccess دارای پسوند .txt یا .php باشه وباید برعکس فایلهای دیگه یک "دوت" پشتش باشه که به این خاطر مخفی است یعنی اینجوری فایل htaccess. باید باشه و تنطیماتش به هم نریخته باشی البته احتمال نود درصد از اینه و دیگر همه پلاگینها به جز کنتاک فرم و کاپچا غیر فعال کن تست کن اگه دیدی خوبه یکی یکی فعال کن و تست کن تا بدونی از کدمه ممکنه از پلاگینها باشه یا قسمت نوشتاری یا گفتگوها ببین پیوند یکتا را روی چی تنظیم کردی؟

mohamad70

کاربر عضو
سلام

من پلاگین ها رو غیر فعل کردم هیچ تاثیری نداشت پس مشکل از همون فایل htaccess می باشد

پیوند یکتا رو روی عددی تنظیم نمودم

اگه تا امشب ok نشد رمز رو واست می فرستم

با تشکر از شما

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا