سوال در مورد ووکامرس ( مهم )

javidkhah

تازه وارد
سلام دوستان من در حال طراحی قالب ووکامرس هستم و به یه سری مشکلات جزئی برخورد کردم . در عکس زیر من تو قسمت ویژگی های به شکل زیر ویژگی های متفاوتی اضافه می کنم . ولی می خوام مثل عکس دوم بشه این ویژگی ها رو دسته بندی کرد !

شکل قالب من :

okrdpcnip0l0387fh6pg.png

من می خوام مثل شکل زیر بشه

d1lzqpxsdh8ounsn8uv6.jpg

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چنین چیزی به صورت آماده مشاهده نشده...

بازم بررسی میکنم و میگردم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام به شما دوست عزیز

با کسب اجازه از ادمین گرامی

فکر کنم شما مشکلت در ووکامرس - افزودن محصول - شخصی سازی ویژگی قابل رفع باشه چون در این بخش شما می تونی چند تا ویژگی برای هر محصول تعرف کنی و تقریبا بسته به قالبت همین شکلی در میاد که می خوای.

البته فکر کنم برای هر محصول باید فرم جدا تعریف کنی که تو قسمت محصولات ووکامرس - ویژگی ها تعریف میشه

موفق باشی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

javidkhah

تازه وارد
با سلام به شما دوست عزیز

با کسب اجازه از ادمین گرامی

فکر کنم شما مشکلت در ووکامرس - افزودن محصول - شخصی سازی ویژگی قابل رفع باشه چون در این بخش شما می تونی چند تا ویژگی برای هر محصول تعرف کنی و تقریبا بسته به قالبت همین شکلی در میاد که می خوای.

البته فکر کنم برای هر محصول باید فرم جدا تعریف کنی که تو قسمت محصولات ووکامرس - ویژگی ها تعریف میشه

موفق باشی
می دونم دوست عزیز و با تشکر . من می خوام مثلا واسه هر 5 تا ویژگی به عنوان تعریف کنم

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

فکر کنم تو یه مجموعه 135 تایی که به تازگی تو تاپیک افزونه های پرمیوم ووکامرس قرار دادم یه گزینه ایجاد تب وجود داشت که با یه شورت کد تو همه قالبها لحاظ میشه و قابل تعریف یکسان هم داره

یه نگاه بنداز شاید بدردت خورد

موفق باشی

بالا