سوال در مورد پیج رنک

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
سلام .

بعد دو سال وبمستری تازه امروز به یه موضوعی دقت کردم که تا قبلش نمیدونستم .

من همیشه فک میکردم سایتی پیج رنک نداره همون پیج رنک صفر است .

آیا پیج رنک صفر با پیچ رنک ندارد فرق دارد؟

آخه قبلا پیج رنک رو میزد n/a الان میزنه صفر !!! :|

:78:

chaabok

تازه وارد
سلام .بعد دو سال وبمستری تازه امروز به یه موضوعی دقت کردم که تا قبلش نمیدونستم .

با سلام

سایتی که پیج رنک نداره با ساینی که پیج رنک صفر دارد با هم دیگه متفاوت می باشد.پیج رنک گوگل از صفر شروع می شود تا 10 ادامه پیدا می کند.سایت شما اگر پیج رنک نداره حتما ساختارش توسط گوگل مورد تائید قرار نگرفته است.شما برای اینکه پیج رنک بگیرید حتما بایستی کارهای زیادی بر روی سایت خود انجام دهید.

hannanstd.ir

گفتم که قبلا نداشت ، تازه دیدم که شده صفر .

کار که زیاد انجام دادم . از نقشه سایت و اسنیپت و گوگل پلاس و ....

جدیدا دارم روی سئو قالبم کار میکنم و فعلا صفحه اصلی سایتم رو داخل chkme.com به سئو صد در صد رسوندم و دارم رو صفحات داخلی کار میکنم .

ولیداتور سایتم رو هم روی html5 رسوندم به فقط 4 خطا و xhtml 1 transitional رو هم فقط یازده تا .

css ولیداتور هم فقط یه خطا

ولی خب تاحالا دقت نکرده بودم که صفر با ندارد فرق داره .

sasan90

تازه وارد
سلام .بعد دو سال وبمستری تازه امروز به یه موضوعی دقت کردم که تا قبلش نمیدونستم .

تمام توضیحات رو دادن. پیج رنک یک معیار سنجشه خیلی زیاد هم مهم نیست. خیلی تو فکرش نرو. اگر سایتتون رو تازه زدید گوگل چند ماهی هست که رنک های خودش رو آپدیت نکرده به دلیل

در گیر ی با الکسا

hannanstd.ir

تشکر از هردو عزیز

آره استارت اصلیش رو عید زدم و تازه حساب میشه . همین که صفر گرفته نشونه خوبیه .

والا میریم تو بحث الکسا میگن الکسا رو ولش گوگل مهمه . میریم تو کار گوگل میگن گوگل مهم نیست الکسا مهمه .

ولی آره . مردم ایران بیشتر به الکسا توجه میکنن تا گوگل .

alifiresoft

کاربر عضو
جدیدا دارم روی سئو قالبم کار میکنم و فعلا صفحه اصلی سایتم رو داخل chkme.com به سئو صد در صد رسوندم و دارم رو صفحات داخلی کار میکنم .
به نظرم این سایت های چک کردن سئو خیلی اعتبار ندارن. من همین الان seo score یک سایتی رو با این سایتی که شما گفتید چک کردم. با یک سایت دیگر هم چک کردم. نتایج 180 درجه متفاوت بود. خیلی نمیشه روی اینا حساب باز کرد. بهترین نتیجه آمدن در صفحه ابتدایی گوگل هست. اگر بعد از این مدت در صفحه اول گوگل نیستید یک جای کار مشکل دارد . اما اگر هستید خیلی هم خوب هست.

موفق باشید

hannanstd.ir

والا من پست زیاد ندارم ولی همینهایی که دارم همه رو صفحه یک یا دو هستند .

چون من از yoast استفاده میکنم و گشتم بهترین تنظیمات رو روش گذاشتم و موقع پست گذاشتن هم سعی میکنم چراغش رو سبز کنم .

مثلا اگر کلمات زیر رو که خیلی پرتکرار هستند و در هزاران سایت وجود دارند رو سرچ کنین :

فیزیک الکترونیک ، جزوه بررسی سیستم ، ماشین مخصوص ، اندازه گیری الکتریکی ، مشاوره منابع کارشناسی ارشد برق ، کارنامه نفرات برتر ارشد و .......

باز من صفحه اولم . حالا بازم هستند و خدا رو شکر ورودی گوگل روزانه ام خوبه .

اما دیروز کلا تگ های h1 و h2 سایتم رو عوض کردم و بر طبق گفته سایت چکمی تو هرصفحه یک تگ h1 و چندتا h2 قرار دادم . تاثیر منفی نذاره؟

در ضمن اگه ممکنه لینک اون یکی سایت چک کردن سئو رو هم بدین منم برای خودمو یه چک کنم .

مرسی

alifiresoft

کاربر عضو
سایتش اینه : domaintools.com

توی اون کادر بالاش از دومینتون whois بگیرید. بعد seo score رو براتون میزنه.

hannanstd.ir

آره . قبلا یه شکل دیگه بود :دی

ولی خب این زده 93 درصد . زیاد با چک می فرق نداره

alifiresoft

کاربر عضو
سایتی که من زدمو 97 درصد نشون میده. اما توی چک می همش میزنه bad, not bad :D

MAYRAN

کاربر عضو
درود

در مورد

تگ h1 باید بگم بهتر هست عنوان مطالب پست ها سایت در این تگ قرار بدید.

از این سایت هم می توانید استفاده کنید خوب هست.

کد:
http://www.metachecker.net/

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hannanstd.ir

میگن که تو هر صفحه 1 دونه تگ h1

1 الی 4 تا h2

بقیه هم h3 تا h6

mr.na3r

کاربر عضو
خب تو صفحه اول که همه مطالب رو میاره . اگه عنوان مطالب h2 باشه حدودا 10 میشه . مشکل نداره؟
سلام

فعالیت حدود 5 سایت مطرح خارجی از نظر سئو رو ماهها زیر نظر داشتم ، همچنین کدها و قالبشون رو کاملا آنالیز کردم. تعداد تگ های h1 و h2 اصلا مهم نیست.ولی به طور کلی عنوان سایت h1 باشه و عنوان پستها h2 باشه.

سایت مطرح beytoote.com که تقریبا بخش فارسی گوگل رو تصاحب کرده اصلا h1 و h2 نداره.

سایت techgyd.com چندین h1 داره.

به هر حال فرق آنچنانی نداره.

hannanstd.ir

داداش قصد اسپم ندارم ولی چون سوال درمورد پیج رنکه میپرسم .

اول تاپیک پرسیدم مگه پیج رنک ندارد با صفر فرق داره .

الان تازه فهمیدم پیج رنک منفی هم داریم . داداش واسم سواله چطور سایتت الکسا فوق العاده ای داره ولی پیج رنکش منفی شده ؟

افزونه موزیلای من پیج رنکتو منفی 1 نشون میده . اصلا داریم ؟

mr.na3r

کاربر عضو
داداش قصد اسپم ندارم ولی چون سوال درمورد پیج رنکه میپرسم .اول تاپیک پرسیدم مگه پیج رنک ندارد با صفر فرق داره .

الان تازه فهمیدم پیج رنک منفی هم داریم . داداش واسم سواله چطور سایتت الکسا فوق العاده ای داره ولی پیج رنکش منفی شده ؟

افزونه موزیلای من پیج رنکتو منفی 1 نشون میده . اصلا داریم ؟
پیج رنک منفی نداریم ، و رنک -1 که بسیاری از ابزارها نشون میدن به معنی اینه که هنوز پیج رنک محاسبه نشده. مثلا چون سایت من تازه تاسیس هست و رنک نداره بسیاری از ابزارها رنکش رو -1 نشون میدن بعضی ابزارها N/A به معنی not assigned است.

بالا