سوال در مورد all in one seo

Black_Sky

کاربر عضو
توي لينك زير توضيحاتي داده شده است

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
کلید واژه کانونی. کلمه ای هست که شما به عنوان کلمه اصلی قرار میدی

سیستم پیشنهاد میکنه این کلمه هم در عنوان باشه ؛ هم در لینک باشه (ادرس لینک) و هم در متن خبر...

برفرض میخوای یک نرم افزار معرفی کنی با نام فتوشاپ نسخه 6 ... شما میای فتوشاپ رو کلمه کانونی می کنی (که البته باید درون متن و ادرس لینکتم باشه)

3tareha

تازه وارد
کلید واژه کانونی. کلمه ای هست که شما به عنوان کلمه اصلی قرار میدیسیستم پیشنهاد میکنه این کلمه هم در عنوان باشه ؛ هم در لینک باشه (ادرس لینک) و هم در متن خبر...

برفرض میخوای یک نرم افزار معرفی کنی با نام فتوشاپ نسخه 6 ... شما میای فتوشاپ رو کلمه کانونی می کنی (که البته باید درون متن و ادرس لینکتم باشه)
دست گلت داداش محمد درد نکنه :53:

alihesari

کاربر عضو
یه پیشنهاد دارم من از سایت مپ yoast استفاده میکردم و نتیجه خوبی رو مشاهده نکردم و بعد سایت مپ yoast رو غیر فعال کردم و از افزونه Google XML Sitemaps استفاده کردم و نتیجه مطلوبی حاصل شد.

Black_Sky

کاربر عضو
البته افزونه ي sitemapxml طراحي شده براي شناسايي تارگت هاي پر بازديد و قرار دادن آن ها در لينك و ميشه گفت يه جور مكمل است

البته خودتون هم ميتونه آنلاين بسازيد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

armanmprr

تازه وارد
درباره ی سئو سایت و افزونه بگم که هیچ کدوم از افزونه ها ارزش نصب کردن نداره . دلیل هم اینه که فقط باعث کندی وبسایت میشه و خود وبمستر می تونه راحت با جستجو در چند وبسایت کارهایی که اون افزونه انجام میده رو روی قالبش انجام بده . سئو اینطور ها هم که فکر می کنید نیست چرا انقدر می ترسید :) الان توی جهان برای سایت های اینکار رو پیشنهاد می کنن : شما کد رو تمیز بنویس و از المنت ها به درستی استفاده کن مثلا توی تگ a رو خالی نزار و برای عکس هات title بنویس . تبلیغات متنی انجام نده . مطلب کپی نکن . خود گوگل فهمش بالاست می فهمه سایتت اوکی هست دیگه بقیش رو بسپار به این موتورجستجو . انقدر افزونه هم نصب نکنید خواهشا چون یکی از عواملی که باعث میشه بازدید سایت شما کم بشه و همینطور برای گوگل هم سرعت سایت شما خیلی خیلی مهمه .

alihesari

کاربر عضو
درباره ی سئو سایت و افزونه بگم که هیچ کدوم از افزونه ها ارزش نصب کردن نداره . دلیل هم اینه که فقط باعث کندی وبسایت میشه و خود وبمستر می تونه راحت با جستجو در چند وبسایت کارهایی که اون افزونه انجام میده رو روی قالبش انجام بده . سئو اینطور ها هم که فکر می کنید نیست چرا انقدر می ترسید :) الان توی جهان برای سایت های اینکار رو پیشنهاد می کنن : شما کد رو تمیز بنویس و از المنت ها به درستی استفاده کن مثلا توی تگ a رو خالی نزار و برای عکس هات title بنویس . تبلیغات متنی انجام نده . مطلب کپی نکن . خود گوگل فهمش بالاست می فهمه سایتت اوکی هست دیگه بقیش رو بسپار به این موتورجستجو . انقدر افزونه هم نصب نکنید خواهشا چون یکی از عواملی که باعث میشه بازدید سایت شما کم بشه و همینطور برای گوگل هم سرعت سایت شما خیلی خیلی مهمه .
اینکه برای تصاویر title بذاریم و... رو موافقم ولی منظورتون در مورد سئوی قالب و دستی وارد کردن سئو رو خوب نفهمیدم لطفا چندتا منبع برای این کار معرفی کنید؟؟؟

armanmprr

تازه وارد
برخلاف تصور سئو چند تا کد نیست که وارد کنید و سایتتون سئو بشه سئو خیلی گسترده هست و بیشتر روی درست کد نویسی کردن مترمکرکزه

منبع انگلیسی ( پیشنهاد میشه )

( کتاب زبان انگلیسی بر مبتدی ها )

فارسی

( کتاب فارسی )

Black_Sky

کاربر عضو
البته اين ها براي كساني ميباشد كه حداقل با زبان html آشنايي داشته باشند

در ضمن در تاپيك بالا گفتم بهترين سئو همون سئويي هست كه خود شخص ميكند

آخرین ویرایش توسط مدیر:

armanmprr

تازه وارد
البته اين ها براي كساني ميباشد كه حداقل با زبان html آشنايي داشته باشند در ضمن در تاپيك بالا گفتم بهترين سئو همون سئويي هست كه خود شخص ميكند
حرف شما رو من گفتم باهاش مخالفم ؟ هم نظر هستیم دیگه منم نظر خودم رو دادم و برای دوستان هم که تازه واردن چند تا منبع خوب معرفی کردم

Black_Sky

کاربر عضو
حرف شما رو من گفتم باهاش مخالفم ؟ هم نظر هستیم دیگه منم نظر خودم رو دادم و برای دوستان هم که تازه واردن چند تا منبع خوب معرفی کردم
شرمنده نشد پست كامل بدهم

حرف شما منطقي است اما

زماني ميتوان به صورت دستي اين كار انجام داد كه

html براي تعيين alt title

با زبان php براي قرار دادن متا هاي php وردپرس و يا ...

css & java script براي بهينه كردن و عدم تكرار عكس ها و...

xml براي سايت مپ

خلاصه سئو حرفه اي و دستي بدون افزونه به اين صورت ميشود

البته اينم بگم ميتونيد از هرجايي كپي كنيد و قرار بديد و سئو 100% ببينيد اما كاربرد تعطيل

armanmprr

تازه وارد
از افزونه google xml map استفاده می کنم من خودم ولی نه اینکه کل سئوی سایت رو دست یه افزونه بدم که کلا هیچ کاره خاصی هم نمی کنه بقیه ی فایل ها مثل robot.txt هم کاره ساده ای ساختن دستیش . درباره ی متا تگ ها و alt عکس ها هم هک وردپرس فراوان وجود داره یه سرچ بکنید حتی مطلب فارسیش هم هست که لازم نیست شما کاره دیگه انجام بدین . کلا من استفاده از فایل function تو وردپرس رو بیشتر می پسندم تا اینکه الکی افزونه نصب کنم .

3tareha

تازه وارد
والا من کد نویسی قالبم و... خوب بوده و مشکلی نداشتم

از دوستان هم ممنونم برای اینکه کمک کردن این افزونه رو نصب کنم

یک الی دو ماه صبر میکنم ببینم تغییری حاصل میشه یا خیر

Black_Sky

کاربر عضو
والا من کد نویسی قالبم و... خوب بوده و مشکلی نداشتم از دوستان هم ممنونم برای اینکه کمک کردن این افزونه رو نصب کنم

یک الی دو ماه صبر میکنم ببینم تغییری حاصل میشه یا خیر
البته با اين بروزرساني كه گوگل كرده بشتر بايد توي سئو و... دقت كنيد و به همين راحتي توي صفحه اول نميريد

از افزونه google xml map استفاده می کنم من خودم ولی نه اینکه کل سئوی سایت رو دست یه افزونه بدم که کلا هیچ کاره خاصی هم نمی کنه بقیه ی فایل ها مثل robot.txt هم کاره ساده ای ساختن دستیش . درباره ی متا تگ ها و alt عکس ها هم هک وردپرس فراوان وجود داره یه سرچ بکنید حتی مطلب فارسیش هم هست که لازم نیست شما کاره دیگه انجام بدین . کلا من استفاده از فایل function تو وردپرس رو بیشتر می پسندم تا اینکه الکی افزونه نصب کنم .
خوب باز هم همون ميشه آشنايي با زبان برنامه نويسي مثلا كسي كه فقط ميره تو پنل و مطلب ميزاره و سايت كس ديگه اي براش زده (خيلي از شركتها) اون ها بايد چيكار كنن؟

اون ها بايد از كجا بدونن <head> كجاست ؟ و <h1 > در كجا قرار ميگيره ؟ يا اصلا <h1> چيست

armanmprr

تازه وارد
اون شخصی که براش شرکتی قالب رو زده مسئولیتی نداره و تمامی کار ها رو شرکت انجام داده ( اگه شرکت درست حسابی باشه ) توی مطلب زدن توی وردپرس نیازی نیست حتما شما بیاید h1 و head رو تعیین کنید بلکه اینها از قبل توی قالب تنظیم شدن

3tareha

تازه وارد
اون شخصی که براش شرکتی قالب رو زده مسئولیتی نداره و تمامی کار ها رو شرکت انجام داده ( اگه شرکت درست حسابی باشه ) توی مطلب زدن توی وردپرس نیازی نیست حتما شما بیاید h1 و head رو تعیین کنید بلکه اینها از قبل توی قالب تنظیم شدن
بله قالب کامل تگ ها و... رو درست انجام داده و قالبم خیلی عالی هست

تو این چند روز هم که این افزونه wordpress Seo رو نصب کردم موتور های جستجوی aol و یاهو و bing زیادتر شدن ( احتمال میدم از افزونه باشه چون بعد از نصب این افزونه اینجور شده )

daryagame

تازه وارد
بله قالب کامل تگ ها و... رو درست انجام داده و قالبم خیلی عالی هستتو این چند روز هم که این افزونه wordpress Seo رو نصب کردم موتور های جستجوی aol و یاهو و bing زیادتر شدن ( احتمال میدم از افزونه باشه چون بعد از نصب این افزونه اینجور شده )
سلام

یعنی شما میگید وردپرس سئو بهتره ؟

من خیلی تاپیک ها رو دنبال کردم ولی به جواب درستی نرسیدم

میشه گفت هر کسی یه نظری میده

ممنون میشم دوستانی که استفاده میکنند و نتیجه میگیرند اینجا اعلام کنند

3tareha

تازه وارد
سلامیعنی شما میگید وردپرس سئو بهتره ؟

من خیلی تاپیک ها رو دنبال کردم ولی به جواب درستی نرسیدم

میشه گفت هر کسی یه نظری میده

ممنون میشم دوستانی که استفاده میکنند و نتیجه میگیرند اینجا اعلام کنند
من استفاده کردم والا از موتورهای جستجویی که قبلا نبود الان تو سایت میاد