سوال در مورد Multi Host

• شروع کننده موضوع o2o2
  • تاریخ شروع

o2o2

تازه وارد
15/8/08
9
0
1
با سلام

ببخشيد چند تا سوال داشتم در مورد Multi Host

1 - چجوري ميشه در صفحه اصلي تبليغ گذاشت ؟‌ ( مثل سايت Free2upload.com كه تبليغ كد كده رو گذاشته )

2 - چجوري ميشه پايين در فوتر ، كد آمار گير وبگذر رو قرار داد ؟‌

خيلي ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,097
123
63
30
PersianScript
شما مسير زير رو داخل سي پنل محلي كه سيستم رو نصب كردي طي كنيد:

کد:
source/public_html
بعدش فايل هاي tpl موجود هست كه ميتونيد با ويرايش فايل home.tpl (با يك ويرايشگر مثل فرانت پيج,نوت پد و...)موارد مورد نظر رو قرار بديد

o2o2

تازه وارد
15/8/08
9
0
1
سلام

در شاخه سورس سيستم MultiHost فقط 5 تا فايل data.php و database.php و globalfunction.php و index.php و javascvipt رو داريم .

فايل Home رو نداريم .

8O

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,097
123
63
30
PersianScript
من اين مسيري كه گفتم پوشه ها بود!

شما منظور منو نفهميديد

منظورم اين بود كه به محل نصب سيستم بريد , پوشه source ,داخل پوشه source يك پوشه ديگه با نام public_html وجود داره كه داخل اين پوشه فايلهاي قالب موجود هست كه با ويرايش فايل home.tpl و ... ميتونيد تغييرات تو قالب اعمال كنيد!

o2o2

تازه وارد
15/8/08
9
0
1
سلام

من اجازه آپلود فايل رو روي 7 مگا بيت تنظيم كرده بودم ديدم نشد گذاشتم روي 3 مگا .... اجازه آپلود ZIP , MP3 . 3GP رو هم داده بودم .... ولي فايل ها بيش از حدود 1.5 مگا رو خطاي آپلود ميزنه و ميگه از حد مجار بشتره !!!!

ممنون اگر راهنمايي كنيد . 8O

Mohammad

مدیر انجمن
عضو کادر مدیریت
6/4/08
15,097
123
63
30
PersianScript
مطمئني درست وارد كردي؟

من يادم نيست بر حسب مگابايت بود يا كيلوبايت!ولي بازم چك كنيد ببينيد درست وارد كرديد

o2o2

تازه وارد
15/8/08
9
0
1
سلام

بله درست وارد كردم .

اين پيغام خطا رو ميده :‌

Warning

PHP Engine Error: The image file DSC00966.JPG exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.

ممكنه از سرور سايت باشه ؟Web Page Name

o2o2

تازه وارد
15/8/08
9
0
1
حل شد خيلي ممنون

مشكل از فايل PHP.INI بود .

alex_michael

کاربر عضو
3/7/08
299
0
16
عزیزم اگه کمی به همون ارور دقت می کردید خودش گفته کجا مشکله !

PHP Engine Error: The image file DSC00966.JPG exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.

باید زبان PHP بلد باشید تا منظورش رو بفهمید!

میگه که موتور PHP خطا داره: در فایل DSC00966.jpg که برای حداکثر سایز فایل آپلودی هست که در PHP.ini هم قرار داره :evil: :twisted: