سوال در مورد Multi Host

• نویسنده موضوع o2o2
  • تاریخ شروع

o2o2

تازه وارد
با سلام

ببخشيد چند تا سوال داشتم در مورد Multi Host

1 - چجوري ميشه در صفحه اصلي تبليغ گذاشت ؟‌ ( مثل سايت Free2upload.com كه تبليغ كد كده رو گذاشته )

2 - چجوري ميشه پايين در فوتر ، كد آمار گير وبگذر رو قرار داد ؟‌

خيلي ممنون

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما مسير زير رو داخل سي پنل محلي كه سيستم رو نصب كردي طي كنيد:

کد:
source/public_html
بعدش فايل هاي tpl موجود هست كه ميتونيد با ويرايش فايل home.tpl (با يك ويرايشگر مثل فرانت پيج,نوت پد و...)موارد مورد نظر رو قرار بديد

o2o2

تازه وارد
سلام

در شاخه سورس سيستم MultiHost فقط 5 تا فايل data.php و database.php و globalfunction.php و index.php و javascvipt رو داريم .

فايل Home رو نداريم .

8O

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من اين مسيري كه گفتم پوشه ها بود!

شما منظور منو نفهميديد

منظورم اين بود كه به محل نصب سيستم بريد , پوشه source ,داخل پوشه source يك پوشه ديگه با نام public_html وجود داره كه داخل اين پوشه فايلهاي قالب موجود هست كه با ويرايش فايل home.tpl و ... ميتونيد تغييرات تو قالب اعمال كنيد!

o2o2

تازه وارد
سلام

من اجازه آپلود فايل رو روي 7 مگا بيت تنظيم كرده بودم ديدم نشد گذاشتم روي 3 مگا .... اجازه آپلود ZIP , MP3 . 3GP رو هم داده بودم .... ولي فايل ها بيش از حدود 1.5 مگا رو خطاي آپلود ميزنه و ميگه از حد مجار بشتره !!!!

ممنون اگر راهنمايي كنيد . 8O

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
مطمئني درست وارد كردي؟

من يادم نيست بر حسب مگابايت بود يا كيلوبايت!ولي بازم چك كنيد ببينيد درست وارد كرديد

o2o2

تازه وارد
سلام

بله درست وارد كردم .

اين پيغام خطا رو ميده :‌

Warning

PHP Engine Error: The image file DSC00966.JPG exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.

ممكنه از سرور سايت باشه ؟

o2o2

تازه وارد
حل شد خيلي ممنون

مشكل از فايل PHP.INI بود .

alex_michael

کاربر عضو
عزیزم اگه کمی به همون ارور دقت می کردید خودش گفته کجا مشکله !

PHP Engine Error: The image file DSC00966.JPG exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.

باید زبان PHP بلد باشید تا منظورش رو بفهمید!

میگه که موتور PHP خطا داره: در فایل DSC00966.jpg که برای حداکثر سایز فایل آپلودی هست که در PHP.ini هم قرار داره :evil: :twisted:

بالا