سوال كليشه اي: كدام سي ام اس؟ + نظرسنجي

p30rayan

کاربر عضو
مثل اين كه اينجا دروپال طرفدار نداره!!! دروپال هم سيستميه كه امنيتش به نظر من از همه بالاتره و سئوي قوي اي هم داره. منتها به خاطر اينكه نوپاست و پشتيبانيش (علي رقم اين كه دوتا سايت دارن در اين زمينه فعاليت ميكنن) تو ايران خوب شكل نگرفته هنوز در بين ايرانيا جا باز نكرده وگرنه جزو سه سي ام اس پرطرفدار جهانه.
دروپال رو به شخصه در حد وردپرس قبول دارم و خیلی هم باش کار کردم اما چون کسی نپرسید پیزی منم نگفتم!

msn0098

تازه وارد
آقايون خود كشي نكنين با اومدن نرم افزار آرتيستر جنگ بر روي قالب سيستم ها داره تموم ميشه و ديگه داره به افزونه ها ميرسه

وجدانا افزونه هاي مهم و كاربردي جوملابيشتره يا وردپرس؟

من4 سايت جوملا دارم و هر روز به يك شگفتي جوملا پي ميبرم اون روز ها گذشت كه ميگفتن جوملا قالباش همه يكنواخته

اينو ببينين*:

در ضمن همه جا امنيت وردپرس زبان زد هستش ديگه 90 درصد سايتايي كه من ديدم هك شدن سيستمش وردپرس هستش

اما با اين حال هر سيستمي را بهر كاري ساختند

taha0098

تازه وارد
وجدانا افزونه هاي مهم و كاربردي جوملابيشتره يا وردپرس؟
وردپرس

اون روز ها گذشت كه ميگفتن جوملا قالباش همه يكنواخته اينو ببينين*:
دوست من ايني كه به ما نشون دادي همچين تنوعي هم نداره شما يه سري به سايت

بزن تا تنوع قالبهاي وردپرس رو ببيني. تنوع توي ساختار نه رنگبندي!!!

icofogh

تازه وارد
سیستم دروپال خوبه ، اما همونطور که دوستمون گفتن پشتیبانیش تو ایران هنوز خوب جا باز نکرده ، و گرنه یکی دوتا سایت بزرگ هست از جمله که با دوپال کار میکنه

سیستم جوملا اگه برای قابلاش پول بدی ، انصافا خوبه ( کارهای آقای بلوری ) منتها قیمتاشون یکمی بالاست ، در واقع کد نویسی قالبهاشون یکمی برایه تازه کارا سخته

سیستم ژوپس هم هست که شاید برای دوستانی که نیوک چشمشونو گرفته ، رقیب خیلی بالاتری هست ( سایت نمونه )

جدا از اینا سیستم راش با برنامه نویسی آقای شاهرخیان که در حال انتشار نسخه 4 هست، فک کنم خیلی برای تازه کارا خوب باشه، طراحی قالب براش خیلی ساده است، سیستم خیلی خوبیم هست. کاملا اوپن سورس و رایگان ( )

سیستم e107 هم هست که سیستم خیلی خوبیه، منتها به نظرم تنها ایرادش طراحی در قالبش هست، چون کد نویسیش سخته واقعیتش !!

iranenaz

کاربر عضو
همونطور که دوستان گفتند هر سیستمی کاربرد خودش رو داره ...

ملاقه شاید واسه آشپزی خیلی مفید باشه اما غذا خوردن باهاش مشکله با وجود اینکه خیلی هم از قاشق بزرگتر و ... هست . (باز من مثال زدم :D )

بالا