سوال و درخواست کمک در مورد اسکریپت های اشتراک فایل مانند xfilesharing

Amin4All

تازه وارد
سلام.

چند سوال دارم در باره ی xfilesharing :

من میتونم سایت اسکریپت xfilesharing رو در هاست نصب وارزی که دارم و همه سایت هام رو اونه نصب کنم و سروری که میخرم رو به اون وصل کنم ؟

نسخه نال شده به هیچ وجه کار نمیکنه؟ چون چندین جا نوشته بودن کار نمیکنه .اگر نسخه ای تست کردید لینکش رو بزارید .

لایسنس xfilesharing چند هست قیمتش ؟سالانه باید پرداخت بشه یا مادام العمر هست ؟

mahdiali35

کاربر عضو
سلام.

چند سوال دارم در باره ی xfilesharing :

من میتونم سایت اسکریپت xfilesharing رو در هاست نصب وارزی که دارم و همه سایت هام رو اونه نصب کنم و سروری که میخرم رو به اون وصل کنم ؟

نسخه نال شده به هیچ وجه کار نمیکنه؟ چون چندین جا نوشته بودن کار نمیکنه .اگر نسخه ای تست کردید لینکش رو بزارید .

لایسنس xfilesharing چند هست قیمتش ؟سالانه باید پرداخت بشه یا مادام العمر هست ؟
سلام

نسخه ی نال شدش رو حتی اگه کار کنه شما استفاده نکنید چون ممکنه مشکلات دیگه ای برای شما به وجود بیاره ... نسخه ی اصلی اون بدون پلاگین اضافه 150 دلار هست به همراه یک سال آپدیت رایگان به همراه پلاگین های خوبی که داره میشه سایت حرفه ای خوبی راه اندازی کرد ...نسه ی نال شدش رو میتونید روی وارز نصب کنید اما انتظار نداشته باشید بدون مشکل و صحیح و سالم براتون کار کنه میتونید سرور هم اضافه کنید

شاد باشید

Amin4All

تازه وارد
سلامنسخه ی نال شدش رو حتی اگه کار کنه شما استفاده نکنید چون ممکنه مشکلات دیگه ای برای شما به وجود بیاره ... نسخه ی اصلی اون بدون پلاگین اضافه 150 دلار هست به همراه یک سال آپدیت رایگان به همراه پلاگین های خوبی که داره میشه سایت حرفه ای خوبی راه اندازی کرد ...نسه ی نال شدش رو میتونید روی وارز نصب کنید اما انتظار نداشته باشید بدون مشکل و صحیح و سالم براتون کار کنه میتونید سرور هم اضافه کنید

شاد باشید
خوب پس اونطور که فهمیدم نال شده یا کار نمیکنه یا مشکل ایجاد میکنه .

لایسنسش هم 150 دلار زده یا بعد اینکه buy رو میزنی میزنه £96.53 .

فقط مادام العمر هستش یا سالانه هستش ؟

پلاگین هاش رو هم باید جدا خرید درسته یا رایگان میدن ؟

پلاگین های مهمش برای اینکه سایت راه اندازی بشه رو آشنایی دارید ؟

برای شروع کار فقط میخام کار خودمون رو راه بندازه . یه سایت دانلود دیگه داریم که میخام فایل های سایت خودمون رو روش آپلود کنیم و ثبت نام بسته باشه برای بقیه .نه لیچر تورنت میخایم نه لیچر سایت های اشتراکی پولی ...

فقط یه ریموت اپلود و ftp ...

پلاگین URL Leech mod که فکر نمیکنم به کار ما بیاد فعلا

Torrents mod هم که احتیاج نداریم.

پلاگین Payment Gateways mod که 60 دلار زده واسه چیه دقیقا و چیکار میکنه؟

یا Moderator mod و Server GeoIP mod چیکار میکنن ؟

سئو کردن این اسکریپت و افزایش امنیتش رو چطور باید عمل کرد ؟ آموزشی توی نت هست ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Amin4All

تازه وارد
یک سوال در مورد XFileSharing :

اینکه ما یه هاست داریم و روش یک سایت اصلی + چند سایت دیگه بصورت add on domain نصب کردم .

حالا من برای اینکه تمام سایت هام روی یک هاست باشه میخام دامین این سایتی که روش قراره XFileSharing رو نصب کنم رو هم روی همین هاست میخام اضافه کنم.

در اینصورت میتونم یک سرور جدا بخرم وکاری کنم که فایل هایی که خودم و ملت آپلود میکنن رو اون سرور بره و هیچ فایلی در هاستم ذخیره نشه که فضای اونجا اشغال بشه و تمام فایل ها بره روی سرور خریداری شده .

در اصل هاست فقط XFileSharing رو بالا بیاره .

این کار عملی هست دیگه درسته ؟

آیا این کار بهتره یا نه اسکریپت رو کلا روی سرور نصب کنم ؟

سئو و امنیت XFileSharing رو هم کسی اطلاع داشت یا آموزشی داشت لطفا آدرس بده .

Amin4All

تازه وارد
یک سوال دیگه دارم :

سایت اپلود بوی برای پرداخت از اینا استفاده کرده :

Click here to view the original image of 662x226px.

uploadboy.png

سایت rodfile از اینا :

Click here to view the original image of 925x354px.

rodfile.png

کد شبا و pay line و وبمانی خوب مشکلی نیست .

ولی پرداخت paypal رو چطور میشه راه انداخت ؟

یا rodfile پرداخت های

moneybookers

alertpay

plimus

رو هم داره . از اینا کسی خبر داره چطور اینا رو میشه راه انداخت ؟

حساب پی پال که فکر کنم یکی باید برات بسازه و وریفای کنه که در خارج باشه که فکر کنم انجام میدن با هزینه .

از

moneybookers

alertpay

plimus

کسی خبر داره ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای پرداخت پی پال ، باید اکانت وریفای شده داشته باشید که دردسر های خودش رو داره

اطلاعات بیشتر رو از سایت هایی نظیر payment24.ir بگیرید

بالا