سوال پیرامون قالب خبری " ظهور 12 "

hamidreza2155

تازه وارد
من در رابطه با این قالب چند سوال داشتم

1 - تو توضیحات نوشته بود برای عکس از img استفاده کنید من نفهمیدم یعنی چی ؟؟؟

2 - اسلایدر رو چجوری باید به کار بندازم ؟؟؟؟

من تازه به وردپرس پیوستم قبلا سی ام اس های دیگه کار کردم لطفا خوب توضیح بدین

ممنون

mahdiali35

کاربر عضو
من در رابطه با این قالب چند سوال داشتم 1 - تو توضیحات نوشته بود برای عکس از img استفاده کنید من نفهمیدم یعنی چی ؟؟؟

2 - اسلایدر رو چجوری باید به کار بندازم ؟؟؟؟

من تازه به وردپرس پیوستم قبلا سی ام اس های دیگه کار کردم لطفا خوب توضیح بدین

ممنون
تا بقیه ی اساتید بیان جواب درست رو بدن فک کنم اینجوری باشه:

1-

هر نوشته رو که میخای درج کنی یه کادر دقیقا زیر نوشته هست که بهش میگن زمینه ی دلخواه اسمش رو بذار img و مقدارش رو آدرس عکس مورد نظر بذار حالا خود قالب به صورت اتوماتیک میاد تصویر رو درکنار مطلب لود میکنه بدون اینکه تو مطلب قرار داده باشی...

2-

اینم فک کنم این باشه که همون جور که تو پست توضیح داده شده شما باید یه دسته بسازی به نام vije بعدش هر مطلبی که تو این دسته باشه به صورت ویژه درمیاد و اسلاید میشه....البته باید دید این دسته ی vije با اسلاید شو فرق داره یا نه....

شاد باشید...

masoomi

کاربر عضو
مام که بی سوات.

سلام :D

در تائید فرموده های مهدی:

"زمینه های دلخواه" رو توی صفحه "افزودن نوشته" فعال کن. به این ترتیب که میری از اون بالا "تنظیمات صفحه" رو میزنی. بعد تیک "زمینه های دلخواه رو میزنی.

حالا اون زیر باکس نوشته یه گزینه اضافه میشه به اسم زمینه های دلخواه.

توی کادر سمت راستش باید بنویسی:

img

و توی کادر سمت چپش، آدرس تصویرتو میذاری و افزودن رو میزنی.

درمورد سوال دوم:

(البته من این قالبو نصب نکردم و نمیدونم. ولی جوابی که مهدی جان دادن و توضیح میدم):

میری توی این مسیر:

"نوشته ها" > "دسته ها"

نام و نامک دسته رو مینویسی:

vije

از این به بعد هر مطلبی توی این دسته بندی ارسال کنی، توی اسلاید شو نشون داده میشه.

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
در تکمیل صحبت های مهدی . باید بگم که vije همون اسلاید هست!

hamidreza2155

تازه وارد
خیلی ممنون بابت راهنمایی هایی که کردین

عکس بند انگشتی مربوط به خبرها با استفاده از زمینه ی دلخواه حل شد و نمایش داده شد

اسلایدر هم درست شد , قابل توجه دوستان عزیز باید نام دسته را vijhe قرار دهید در صورتی که در سایت vije نوشته شده بود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hamidreza2155

تازه وارد
چطور می تونم در زیر کادر " اخبار ایران و جهان " کاری کنم که بتونم اونجا از ابزارک ها استفاده کنم ؟؟؟؟

piko

تازه وارد
سلام . منم این سوالو داستم کهچطور می تونم در زیر کادر " اخبار ایران و جهان " مطلب بزارم ؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
جستجو کنید! جستجو...

بالا