سیستمی برای انتقال فایل از آپلود سنتر بر روی هاست دانلود

amdanial

تازه وارد
با سلام

من یه آپلود سنتر بر روی هاستم نصب کردم و خوب به درستی کار می کنه

اما خوب نمی تونم هر چی آپلود میشه رو درون هاست اصلی نگه دارم پس یه هاست دانلود خریدم

حالا یه سیستمی یا اسکریپی یا هر چیزی می خوام که بتونه هر چیزی رو که آپلود میشه اول به هاست دانلود انتقال بده و بعد آدرس رو نشون بده

به طور مثال در آپلود سنتر وقتی یکی عکسی رو آپلود می کنه و در پوشه ی images ذخیره می شه از این به بعد به جایی که در این پوشه ذخیره بشه در هاست دانلود ذخیره بشه

از دوستان یا مدیران سایت خواهش می کنم اگه کسی بلده دریغ نکنه

ممنونم

montuno7

تازه وارد
خوب شما چرا اسکریپت اپلود سنتر رو توی همون هاست دانلود نصب نمی کنید اگر مشکل دیتا بیس دارید میتونید روی دیتا بیس همون سایت خودتون(دانلود نه)دیتا بیس رو سازید(خواستید بگید توضیح بدم)

برای مشکل دامین هم میتونید دامین پارک کنید

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
انتقال یافت پرسش و پاسخ...

amdanial

تازه وارد
بله آقای montuno7 لطف کنید بیشتر و کامل توضیح دهید چون من خیلی مبتدی هستم

با تشکر.

montuno7

تازه وارد
خوب شما الان دوتا هاست داری

اول برو توی هاست معمولی بعد یه دیتا بیس(mysql) بساز بعد فایل های اسکریپت اپلود سنتر رو روی هاست دانلود اپلود کن و برو برای عملیات نصب

خوب همه فیلد هار وپر کن

موقعی که به قسمت اطلاعات دیتا بیس رسید ادرس هاست mysql (همونی که الان باهاش نصبه)رو وارد کن و رمز و یوزر دیتا بیس رو وارد کن و دوباره نصب کن

اگه نفمیدی اسکریپت اپلود فایل رو بگو تا دقیق بگم تو کدوم فیلد چی بنویسی

در ضمن ادرس هاست دوتا سایت رو هم بگو(از کجا هاست گرفتی)

اگه باز هم نتونستی کاری بکنی توی یاهو بهم pm بده بیشت راهنماییت کنم

amdanial

تازه وارد
ببینید من اسکریپت رو به هاست دانلود خودم انتقال دادم دیتابیس هم ساختم اما وقتی فایل اسکریپت رو در هاست دانلود اکسترکت می کنم و آدرس رو در مرورگر وارد می کنم تا صفحه ی install باز شه هیچ چیز در صفحه نمایش پیدا نمی کنه

هر دو هاست مال میهن وب هاست است

montuno7

تازه وارد
فردا ساعت هشت شب در یاهو باشید توضیح کامل میدم

ehsan48

تازه وارد
لطفا همین جا یاد میدادید ، چون مشکل ما هم هست . دستتون درد نکنه

ehsan48

تازه وارد
لطفا همین جا یاد میدادید ، چون مشکل ما هم هست . دستتون درد نکنه

mahdiali35

کاربر عضو
این کار در صورتی امکان پذیر هست که remote mysql بر روی هاستی که دیتابیس داره امکان پذیر باشه که در اکثر مواقع همچین امکانی فعال نیست به دلیل مسائل امنیتی ... اگر فعال باشه مشکل دیگه ای وجود نداره فقط باید php نصب و پیکره بندی شده باشه ...

شاد باشید ...

mahdiali35

کاربر عضو
این کار در صورتی امکان پذیر هست که remote mysql بر روی هاستی که دیتابیس داره امکان پذیر باشه که در اکثر مواقع همچین امکانی فعال نیست به دلیل مسائل امنیتی ... اگر فعال باشه مشکل دیگه ای وجود نداره فقط باید php نصب و پیکره بندی شده باشه ...

شاد باشید ...

بالا