سیستم آمار گیر و امتیازدهی برای اسكريپت ET- Chat

hassan_shahi

تازه وارد
سلام چطور میشه روی این اسکریپت سیستم آمار گیر و سیستم امتیازدهی نصب کرد؟

کسی میدونه باید چیکار کنم؟

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
انتقالی افت انجمن پرسش و پاسخ!

لطفا دقت کنید...

تمامی پرسش ها و درخواست ها در انجمن پرسش و پاسخ قرار میگیره!

:53:

A_pormehr

کاربر عضو
دوست عزیز اینایی که میخوای نصب کنی پلاگینه که طریقه نصبشم زیاد سخت نیست اول پلاگینشو پیدا کن بعد درخواست بده تا طریقه نصبو راهنمایی کنیم :53: سوالی هم داشتین تو انجمن پرسش پاسخ بپرسین تا زودتر رسیدگی بشه

hassan_shahi

تازه وارد
پلاگین آمارگیر رو پیدا کردم حالا چطور میتونم روی صفحه اول بزارم؟

A_pormehr

کاربر عضو
برو تو پوشه style/etchat_whiteفایل index.tpl.htmlویرایش کن کد زیر رو هر جای صفحه خواستی بزار تا نمایش بده :53:

<iframe id="I1" name="I1" src="amar.php" width="100%" height="100%" border="0" frameborder="0" allowtransparency="true">

</iframe></div>

فقط کدرو اول تو نت پد باز کن بعد کپی کن تا کامل کار کنه موفق باشی

از لینک هم میتونی استفاده کنی واسه آموزش

hassan_shahi

تازه وارد
من پلاگین امتیازدهی رو هم پیدا کردم میشه آموزش نصب این پلاگین هم بهم بدید؟

sajjad.95

تازه وارد
درود بلی چند دقیقه دیگر کاملش رو میزارم براتون...

sajjad.95

تازه وارد
دانلود ورژن جدید امتیازدهی این ورژن کار اسانی داره اما ورژن قبلیش هم خوب بود این ورژن وابسته گی هایی داره ... اما برای دانلود میزاریم ...

اگر خواستید ورژن قبلی هم درخواست بدید قرار میدیم لازم داشتید....

اموزش :

فایل رو در هاست خود اپلود کنید . از حالت فشرده خارج سازید . اطلاعات دیتا بیس خود را در فایل db.php وارد کنید ..

emid.phpدر این فایل در خط 34 ادرس روم خود را وارد کنید .

وارد فایل chat.tpl.html در styles/etchat_white خود شوید

کد:
<body> <iframe width="0" height="0" src="emid.php?username2=<?php echo $name2; ?>" style="border: 0px;" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
</body>
این کد را قرار دهید در body خود

وارد phpmyadmin خود شوید .. فایل Emtiaz2.sql در دیتا بیس خود ایمپورت کنید ...

A_pormehr

کاربر عضو
دوست عزیز یه جستجو تو سایت کنی بد نیست در ضمن اون بالا هم لینک آموزش دادم دوباره میدم اینم لینک :53:

hassan_shahi

تازه وارد
جناب وقتی میخوام فایل Emtiaz2.sql رو تو دیتا بیس ایمپورت کنم این ارور رو میده

#1060 - Duplicate column name 'emtiyaz'

باید چیکارش کنم؟

بعد ی سوال دیگه هم داشتم این پلاگین امتیازدهی بر حسب دقیقه هستش؟

hooramin

تازه وارد
دانلود ورژن جدید امتیازدهی این ورژن کار اسانی داره اما ورژن قبلیش هم خوب بود این ورژن وابسته گی هایی داره ... اما برای دانلود میزاریم ...

اگر خواستید ورژن قبلی هم درخواست بدید قرار میدیم لازم داشتید....

اموزش :

فایل رو در هاست خود اپلود کنید . از حالت فشرده خارج سازید . اطلاعات دیتا بیس خود را در فایل db.php وارد کنید ..

emid.phpدر این فایل در خط 34 ادرس روم خود را وارد کنید .

وارد فایل chat.tpl.html در styles/etchat_white خود شوید

کد:
<body> <iframe width="0" height="0" src="emid.php?username2=<?php echo $name2; ?>" style="border: 0px;" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>
</body>
این کد را قرار دهید در body خود

وارد phpmyadmin خود شوید .. فایل Emtiaz2.sql در دیتا بیس خود ایمپورت کنید ...
دوست عزیز ، این افزونه که به صورت رایگان در اینترنت پخش شده ، ناقص هست که از نظر کد نویسی این مورد قابل اثباته

کدی که باید در قالب قرار بگیره یعنی :

<iframe width="0" height="0" src="emid.php?username2=<?php echo $name2; ?>" style="border: 0px;" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

شامل یک $name2 که این $name2 در هیچکدام از فایل های پی اچ پی معرفی یا var نشده ...

پس مسلماً این افزونه شامل کد یا فایل دیگری هم هست که جا انداخته شده...

موفق باشید

hassan_shahi

تازه وارد
خوب پس من چیکار کنم؟کسی پلاگین امتیازدهی بر حسب دقیقه رو نداره؟

hassan_shahi

تازه وارد
سلام من امتیاز دهی رو پیدا کردم اما اسم کاربرا رو نشون نمیده باید چیکار کنم؟

A_pormehr

کاربر عضو
فایل sqlرو تو دتاباسی امپورت کن خودش اسم کاربرا رو میاره رو صفحه امتیازات :53:

hassan_shahi

تازه وارد
آقا ببینید

فقط الکی 2تا زده سیستم اسم کاربرای دیگه رو نمیزنه من خودم چند تا کاربر ساختم باهاشون تو چت روم بودم اما اسمشونو نمیزنه مشکل از چیه؟

اگر مشکل از پلاگینه شما ی پلاگین بزارید که خودتون کار کرده باشید مطمئن باشید که کار میکنه یا بگید من اینو چیکارش کنم ممنون میشم

hooramin

تازه وارد
آقا ببینید فقط الکی 2تا زده سیستم اسم کاربرای دیگه رو نمیزنه من خودم چند تا کاربر ساختم باهاشون تو چت روم بودم اما اسمشونو نمیزنه مشکل از چیه؟

اگر مشکل از پلاگینه شما ی پلاگین بزارید که خودتون کار کرده باشید مطمئن باشید که کار میکنه یا بگید من اینو چیکارش کنم ممنون میشم
ببینید من باز تکرار میکنم

کلاً رو اینترنت دو نوع کد نویسی برای امتیاز دهی شده و بس!

پلاگین اولی که شما الان ذکر کردین نوع اوله

این پلاگین رو من قبلاً استفاده کردم و نمونه هاشم رو اینترنت فراوونه

ولی متاسفانه نمیدونم چرا جدیداً رو اکثر چت روم ها کار نمیده ..

یه پلاگین جدید اومده که طراحان برای اختصاصی کردن کار به هیچکس نمیفروشن

فقط عده ای از مشتریای این طراحا اومدن برای کسب بازدید، تو سایت هاشون چند تا از فایل هاشو گذاشتن به اسم سیستم امتیاز دهی جدید و دقیق بر حسب دقیقه ولی همه از دم ناقص هستن و چند تا از کد ها و فایل هارو در اختیار شما نذاشتن! همونطور که در پست قبلیم تو این تاپیک گفتم!

نمونه این آمارگیر جدید :

اگر کسی این آمار گیر رو با فایل های کامل و کد های کامل داره بذاره همه استفاده کنن ... از طراحای محترمم درخواست میکنم انقد بخیل نباشن

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hassan_shahi

تازه وارد
یعنی هیچ کس نمیتونه مشکل این پلاگین رو حل کنه یا ی آمارگیر جدید بزاره؟

sajjad.95

تازه وارد
دوست عزیز ، این افزونه که به صورت رایگان در اینترنت پخش شده ، ناقص هست که از نظر کد نویسی این مورد قابل اثباتهکدی که باید در قالب قرار بگیره یعنی :

<iframe width="0" height="0" src="emid.php?username2=<?php echo $name2; ?>" style="border: 0px;" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

شامل یک $name2 که این $name2 در هیچکدام از فایل های پی اچ پی معرفی یا var نشده ...

پس مسلماً این افزونه شامل کد یا فایل دیگری هم هست که جا انداخته شده...

موفق باشید
من از این پلا که شما میگید رایگان !

قبل از اینکه پخش بشه استفاده میکردم !

روی کد هم دقت کنید فایل emid.php مکمل این کد هست

و برای همین هیچ مشکلی نداره تنها ایرادش اینه هرکسی که تو چت روم باشه اف 5 رو بگیره امتیاز بیشتری براش ثت میشه

امتیازدهی قبلی هم از جهاتی مشکل داشت پس من همین رو برای خود و بقیه نصب میکردم...

رایگان پخش میشه برای اینه که کسایی مثل ما رایگان میزارن نمیدونن که کسایی مثل شما هم ایراد میگیرن ....

موفق باشید

/////////////

دوست عزیز اروری ک در دیتا بیس فرمودید فایل time.sql

که قبلا ایمپورت کردید رو حذف کنید و همچنین فایل دیگری که برای امتیازدهی ایمپورت کردید بعدش این فایل emtiaz2.ql رو ایمپورتش کنید

موفق باشید

بالا