شرایط و مجوزهای ایجاد درگاه واسط

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام.

قصد راه اندازی وب سایت درگاه واسط دارم.

فقط می خوام بدونم چه مجوزهایی از چه سازمان هایی باید دریافت کنم که وب سایتم بعد از مدتی فیلتر نشه.

همان طور می دانید درگاه واسط ها در سال گذشته یهو فیلتر شدند.

دوستان عزیز بازار کار و درآمد این کار مهم نیست فقط می خوام بدونم مجوزهایی که نیاز هست که وب سایت درگاه واسطی که راه اندازی می کنم فیلتر نشه چیست؟

با تشکر.

simonamiri0069

کاربر عضو
یه حدود 70 تا 80 میلیون بودجه و یه 25 میلیون نفرپارتی کلفت میخواد

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نه اقا ! نترسونید بنده خدا رو.

شما یک اسکریپت نیاز دارید + 10 میلیون پول نقد در حساب ، برای انجام عمل تسویه (چون روز های اول کم میارید ، بعد از یکی دو ماه اوکی میشید)

هیچ مجوز قانونی براش وجود نداره! هیچ دلیلی هم بر غیر قانونی بودنش وجود نداره . قوانین درگاه واسط ، یک برگه سفید داره. برای من مینویسن فروش محصولات غیر مجاز با درگاه پرداخت ، برای فلان مجموعه اسمش رو میزارن استارت آپ! وطنی و باید حمایت بشه.

نتیجه ش میشه فیلترینگ شما ، و حمایت های خاص از اون مجموعه ها

این مسائلی که می بینید روی قضیه س ، پشت اتفاقات و اتصالات دیگری هست.

فراگیت رو هشت ماه فعالیت داشتیم با @hannanstd.ir اما خب برای ما وضعیت پیچیده شد ترجیح دادیم غیر فعال کنیم.

rocki3oy

کاربر عضو
با سلام و احترام ممنونم بابت راهنماییتون.

یعنی به عبارتی من فقط یک دامنه خریداری کنم اسکریپت نصب کنم و فعالیت رو شروع کنم!؟

و در این بین به سایت های غیرمجاز سرویس ندم؟

دلایل فیلتر شدن این درگاه ها در گذشته چی بود؟ یک بحثی بود در خصوص‌مجوز نداشتن!

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک سری قواعد و قوانین اومد؛ که کسب و کارها می بایست خودشون رو در اینماد ثبت بکنن و کد بگیرن! (مثل دریافت نماد نبود... خیلی ساده تر)

اما عملا توسط هیچ سایتی رعایت نمیشه و مسکوت مونده این داستان.

بله به سایت های غیر مجاز سرویس ندید ، کارت ملی و شناسنامه کاربران رو با حساب بانکی شون چک کنید یکی باشه

حتما محصولات واقعی باشه. بعضا میان دور میزنن. یک سایت میارن ویترینی اما پشت قضیه مثلا یک سیستم پوکر هست! و...

زیاد روی این کار سرمایه نکنید!

سالم ها رفتن نماد گرفتن ... فرد زیادی نمونده و اعتماد جلب کردن سخته واقعا

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

فرمایشات محمد عزیز درسته

یه نکاتی هست اول اینکه شما بهتره یک شرکت ثبت شده باشید ، دوم طبق قوانین بانک مرکزی بسیاری از این سایتها حق دریافت هزینه درصد تراکنش رو ندارند که اگر داشتن الان شاپرک همه رو خورده >:)   بود . اگر نمونه بانکی پیدا کردید که مجوز اینکار رو داشت معرفی کنید .

سوم دارا بودن یک وکیل خبره در امور اقتصادی و حقوقی که مسائل اینگونه رو بتونه براتون پیگیری کنه بتونه براتون قوانین مناسب درج کنه و بتونه در دادگاه ازتون دفاع کنه

چهارم داشتن یک یا چندنفر خبره که بتونند اسکریپت رو براتون بازنویسی کنند ولی قادر به دسترسی به حساب کاربران نباشند ولی کنترل مسیر اصلی از مسیر تقلبی رو بتونند انجام بدن همونطور که محمد گفت طرف سایت فروش آدامس میزنه سر از قماری جات در میاره تراکنش ( هر چند یه مدلش رو تلویزیون تبلیغ کرد انگاری برای برخی مجازه ) پس باید حتما بتونی تراکنش رو کنترل کنی

پنجم دریافت مدارک واقعی کاربر متاسفانه تکنولوژی قادره عکس بنده رو روی کارت ملی و اسناد هر کسی قرار بده یا مشخصات اصلی رو غیر از اون چیزی که هست ضمن اینکه دیگه به بانکها هم اعتمادی نیست حسابهای جعلی فراوان این روزها به چشم میخوره طرف مرده رفتن براش حساب باز کردن گردش مالی داره بیا و ببین یا مدارک دزدیده شده و همین مسیر . پس دقت کنید

ششم گرفتن نمادها هر چی هست و نیست هر چی بیشتر بهتر

هفتم داشتن یه چند نفری تو بانکها آشنا روشنا که بتونند براتون سریعتر کارهای بانکی این مسیر رو رله کنند

هشتم مالیات رو باید حواستون باشه چون بعداز مدتی تراکنش میاد یقه مبارکتون رو میگیره و مالیات ارزش و هز جور ناجوری رو طلب می کنه (قانون عدم بررسی حسابهای شخصی چگونه می شود خدا می داند)

نهم متاسفانه پولشویی در سالهای اخیر مسیری شده برای برخی از این سایتها پس حق بدید وقتی نظارتی نباشه بیان درشون رو تخته کنند نمونش همین موسسات تجاری و بانک ها و اینها اعتراضات رو که دیدید فردا روز نشه فضای نت پر بشه از بنر و پلاکارد برای سایت شما که پول ما رو پس بده و از این دردرسها

دهم هدف شما چیست ؟ نکته مهمی در این حرف است چون می تواند اهداف خوبی باشد می تواند اهداف بدی باشد

می خواستم در مورد اهداف بنویسم گفتم شاید برخی ناراحت بشند خودت دربارش منصفانه فکر کن اونوقت تصمیم بگیر

موفق باشید

بالا