شمارشگر اشتباه کامنت ها

mohamad_a226

کاربر عضو
سلام.

من چندوقتی هست، مطلب جدیدی که داخل سایت میذارم، روز بعد تو پنل مدیریت روبروی نوشته می بینم تعداد پیام ها  رو عدد 1 زده. درحالیکه هیچ کامنتی ارسال نشده. تو پیوست تصویرش رو گذاشتم. هیچ کدوم از مطالب، کامنتی رو ندارن. ولی جلوی همشون مقدار 1 رو زده.

میخواستم بدونم این مشکل از چی میتونه باشه؟

You must be registered for see images attach

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

این چند علت می تونه داشته باشه

یکی اینکه دیتا بیس شما ایجاد خطا می کنه

دوم افزونه ای بر روی سایت نصب هست که برای شما خودکار پیام ایجاد می کنه

سوم شما مورد هجوم اسپم ها قرار گرفته اید (این مورد وقتی شما تایید دستی کامنت ها یا پیام های دریافتی را غیر فعال کرده باشید رخ می دهد)

چهارم قالب شما از قابلیت خودکار اضافه کردن پیام برخودار است

پنجم احتمال خطای کش وجود دارد (با خالی کردن کش سرور، افزونه کش، کش مرورگر می توانید این بخش را تست کنید)

ششم ایجاد اختلال در افزونه ها و قالب سایت وجود دارد.

هفتم احتمال استفاده از کدها توسط شما یا شخص ثالثی در قالب یا افزونه ها برای درج مستمر یک پیام واحد

موفق باشید

mohamad_a226

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

این چند علت می تونه داشته باشه

یکی اینکه دیتا بیس شما ایجاد خطا می کنه

دوم افزونه ای بر روی سایت نصب هست که برای شما خودکار پیام ایجاد می کنه

سوم شما مورد هجوم اسپم ها قرار گرفته اید (این مورد وقتی شما تایید دستی کامنت ها یا پیام های دریافتی را غیر فعال کرده باشید رخ می دهد)

چهارم قالب شما از قابلیت خودکار اضافه کردن پیام برخودار است

پنجم احتمال خطای کش وجود دارد (با خالی کردن کش سرور، افزونه کش، کش مرورگر می توانید این بخش را تست کنید)

ششم ایجاد اختلال در افزونه ها و قالب سایت وجود دارد.

هفتم احتمال استفاده از کدها توسط شما یا شخص ثالثی در قالب یا افزونه ها برای درج مستمر یک پیام واحد

موفق باشید
الان بخش دیدگاه ها رو چک کردم دیدم تو بخش دیدگاه ها تو پنل مدیریت کلا هیچ پیامی رو نشون نمیده. حتی دیدگاه هایی هم که قبلا بوده رو نشون نمیده. دیدگاه های قبلی داخل سایت و زیر مطالب هست، ولی تو بخش مدیریت مثلاً زده 3000 تا پیام ولی هیچی نشون نمیده.

قالب رو به دیفالت تغییر دادم و افزونه ها رو غیرفعال کردم. ولی تأثیری نداشت متأسفانه.

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

نسخه PHP سایت رو به 7.2 ارتقا بدید.

ضمنا خالی کردن کش رو فراموش نکنید مخصوصا مرورگر رو

ضمنا یک نکته شما از افزونه میل چیمپ استفاده می کنید بررسی کنید این افزونه رو

ضمنا داخل سرور روت محل قرار گیری وردپرس و پوشه ادمین وردپرس رو بررسی کنید که فایل لاگ وجود داره یا خیر ، اگر باشه علت رو میشه داخلش پیدا کرد.

یکبار دیتابیس رو اوپتیمایز کنید .

قسمت جفنگ رو یکبار خالی کنید.

مطمئن شوید که پیام ها از سوی مخاطب ارسال می شود یک پیام برای خودتان ارسال کنید.

در تنظیمات بخش گفتگو را بررسی کنید. گاهی یک تیک اشتباه مشکلاتی از این دست را به وجود می آورد.

پیوندهای یکتا را بروزرسانی کنید.

قالب پیش فرض می شود 2017 یا استانفورد که برای تست فقط فعال سازی کنید .

موفق باشید

mohamad_a226

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

نسخه PHP سایت رو به 7.2 ارتقا بدید.

ضمنا خالی کردن کش رو فراموش نکنید مخصوصا مرورگر رو

ضمنا یک نکته شما از افزونه میل چیمپ استفاده می کنید بررسی کنید این افزونه رو

ضمنا داخل سرور روت محل قرار گیری وردپرس و پوشه ادمین وردپرس رو بررسی کنید که فایل لاگ وجود داره یا خیر ، اگر باشه علت رو میشه داخلش پیدا کرد.

یکبار دیتابیس رو اوپتیمایز کنید .

قسمت جفنگ رو یکبار خالی کنید.

مطمئن شوید که پیام ها از سوی مخاطب ارسال می شود یک پیام برای خودتان ارسال کنید.

در تنظیمات بخش گفتگو را بررسی کنید. گاهی یک تیک اشتباه مشکلاتی از این دست را به وجود می آورد.

پیوندهای یکتا را بروزرسانی کنید.

قالب پیش فرض می شود 2017 یا استانفورد که برای تست فقط فعال سازی کنید .

موفق باشید
خیلی ممنون

php رو روی 7.2 هم تست کردم مشکل داشت متأسفانه

افزونه میل چیپ ندارم! قبلا داشتم. ولی الان ندارم  :39:

قسمت جفنگ هم مشابه قسمت دیدگاه تعداد داره ولی چیزی نشون نمیده.

دیتابیس رو اپتیمایز کردم.

قالب 2017 رو تست کرده بودم.

فایل لاگ هم توی روت فایل لاگ ارور بود که داخلش یه سری لاگ های قدیمی واسه سال 2010 بود. واسه قالب اون موقع سایت بود. لاگ جدیدی داخلش نبود.

تنظیمات گفتگو رو هم تو پیوست عکسش رو گذاشتم.

در مورد اینکه گفتین یه پیام آزمایشی ارسال کنم، جالب بود. تو یه مطلب خواستم دیدگاه بفرستم، با این خطا مواجه شدم:

خطا: ناتوانی در ذخیره‌ی دیدگاه. لطفا دوباره تلاش کنید.

جهت تکمیل همین پست رو ویرایش میکنم:

رفتم دیتابیس رو کامل چک کردم. تیبل comment و commentmeta ستون اول که حذف و ادیت و کپی اینا هستش، کلا حذف شده و وجود نداره!

این ارور رو هم بالای اون صفحه میده:

Current selection does not contain a unique column. Grid edit, checkbox, Edit, Copy and Delete features are not available.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

مشکلات با همین روش های به ظاهر ساده پیدا می شود فقط دقت و حوصله می خواهد .

بهتر است یکبار بروزرسانی وردپرس را انجام دهید و مطمئن شوید تیبل های فوق نصب و فعال شوند اگر نشدند از روشهای دستی برای ایجادشان استفاده کنید. در صورتی که مشکل همچنان وجود داشت با گرفتن یک فول بک آپ و استفاده از برون بری می توانید به شکل کامل یک وردپرس جدید نصب و تمامی فایلها را اضافه کنید.(یادتان باشد برون بری برخی فایلها را کامل انتقال نمی دهد. حتما پوشه آپلود تم پلاگین و فایل config را در یک پوشه غیر وردپرسی در روت سرور یا محل پوشه FTP قرار دهید تا بسرعت بتوانید جایگزین کنید یادتان باشد فایل های برون بری در هنگام درون ریزی بخصوص فایل های عکس باید قبل از هر کاری پوشه در محل قرار گیرد بجز درون ریزی رسانه سایر فایلها را از فراخواندن مدیا معذور کنید یا مطمئن شوید که پوشه آپلود که شامل سال عکس ها و طبقه بندی است بصورت کامل جایگزین شده است)

احتمال حذف شدن تیبل ها فوق استفاده از افزونه های خودکار یا دستی تمیز کننده دیتابیس بوده است .

خطای فوق هم برای این نمایش داده می شود چون چیزی برای تغییر وجود ندارد.

امیدوارم با رعایت همه جوانب احتیاطی مشکلاتان برطرف شود.

جهت پیشگیری از مشکلات در آینده طبق عکس ارسالی خودتان بهتر است گزینه دیدگاه ها باید به صورت دستی تایید شوند را فعال کنید به این شکل اولا از انتشار جفنگیات و اسپم به صورت خودکار در امان هستید و افزونه های مراقبت از دیدگاه کمتری نیز خواهید داشت . ثانیا از در لیست سیاه رفتن سایت های بررسی کننده اسپم نیز جلوگیری می کنید . ثالثا احتمال هک کردن از این بخش همیشه وجود دارد مخصوصا اگر امکان ارسال فایل نیز داشته باشد.

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohamad_a226

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

مشکلات با همین روش های به ظاهر ساده پیدا می شود فقط دقت و حوصله می خواهد .

بهتر است یکبار بروزرسانی وردپرس را انجام دهید و مطمئن شوید تیبل های فوق نصب و فعال شوند اگر نشدند از روشهای دستی برای ایجادشان استفاده کنید. در صورتی که مشکل همچنان وجود داشت با گرفتن یک فول بک آپ و استفاده از برون بری می توانید به شکل کامل یک وردپرس جدید نصب و تمامی فایلها را اضافه کنید.(یادتان باشد برون بری برخی فایلها را کامل انتقال نمی دهد. حتما پوشه آپلود تم پلاگین و فایل config را در یک پوشه غیر وردپرسی در روت سرور یا محل پوشه FTP قرار دهید تا بسرعت بتوانید جایگزین کنید یادتان باشد فایل های برون بری در هنگام درون ریزی بخصوص فایل های عکس باید قبل از هر کاری پوشه در محل قرار گیرد بجز درون ریزی رسانه سایر فایلها را از فراخواندن مدیا معذور کنید یا مطمئن شوید که پوشه آپلود که شامل سال عکس ها و طبقه بندی است بصورت کامل جایگزین شده است)

احتمال حذف شدن تیبل ها فوق استفاده از افزونه های خودکار یا دستی تمیز کننده دیتابیس بوده است .

خطای فوق هم برای این نمایش داده می شود چون چیزی برای تغییر وجود ندارد.

امیدوارم با رعایت همه جوانب احتیاطی مشکلاتان برطرف شود.

جهت پیشگیری از مشکلات در آینده طبق عکس ارسالی خودتان بهتر است گزینه دیدگاه ها باید به صورت دستی تایید شوند را فعال کنید به این شکل اولا از انتشار جفنگیات و اسپم به صورت خودکار در امان هستید و افزونه های مراقبت از دیدگاه کمتری نیز خواهید داشت . ثانیا از در لیست سیاه رفتن سایت های بررسی کننده اسپم نیز جلوگیری می کنید . ثالثا احتمال هک کردن از این بخش همیشه وجود دارد مخصوصا اگر امکان ارسال فایل نیز داشته باشد.

موفق باشید
ممنون از شما و وقتی که گذاشتین.  :53:

به صورت دستی اضافه کردم و مشکل ارسال دیدگاه و نمایشش حل شد.

یه مورد هم درباره میل چیمپ که گفتین و گفتم فعال نیست، فکر کنم بخش فروشگاه که تو امضام بود رو چک کردین. منم چون مشکل برای صفحه اصلیمون بود، حواسم نبود که امضام متفاوته و شما امضا رو چک کردین.

بالا