شیوه ی حمل و نقل شرطی

• نویسنده موضوع emir
  • تاریخ شروع

emir

تازه وارد
سلام

من می خوام توی سایتم برای حمل و نقل جدا از شیوه های پستی (پیشتاز و سفارشی) یه حمل و نقل از طریق باربری هم اضافه کنم.

ولی می خوام این شیوه انتقال زمانی فعال بشه که سفارش ها بالای مثلاً 20 عدد هست.

آیا افزونه ای هست برای این کار؟

چون هر چقدر هم که توضیحات بدی امکان داره که مشتری اشتباهاً اون گزینه ی حمل و نقل باربری رو استفاده کنه

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
سلاممن می خوام توی سایتم برای حمل و نقل جدا از شیوه های پستی (پیشتاز و سفارشی) یه حمل و نقل از طریق باربری هم اضافه کنم.

ولی می خوام این شیوه انتقال زمانی فعال بشه که سفارش ها بالای مثلاً 20 عدد هست.

آیا افزونه ای هست برای این کار؟

چون هر چقدر هم که توضیحات بدی امکان داره که مشتری اشتباهاً اون گزینه ی حمل و نقل باربری رو استفاده کنه
برای تعداد باید چک کنم ولی برای قیمت می شه برای یک قیمتی به بعد این امکان باشه ( اگه اشتباه نکنم )

emir

تازه وارد
قیمت رو می دونم

ولی تعدادی مهمه برام

چون مثلاً زرف میاد یه بسته سفارش می ده بعد می زنه باربری

اگه بفرستی که بعداً شاکی میشه میگه انقد منو انداختین تو خرج

نمیشه به همشون هم زنگ زد و چک کرد باهاشون

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
برای تعداد باید چک کنم ولی برای قیمت می شه برای یک قیمتی به بعد این امکان باشه ( اگه اشتباه نکنم )
میشه از تابع

$products_limit = 10

و از شرط

if( $products_count >= $products_limit )

برای تعیین تعداد محصولات کاربر استفاده کرد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

خلیل دلاوران

مدیر انجمن ووکامرس
مقداریش رو من کمکت می کنم. باقیش رو دوستان زحمتش رو بکشن.

add_action( 'admin_head-post-new.php', 'woo_limit_products_creation' ); function woo_limit_products_creation() { global $post_type; global $wpdb; $products_limit = 20; // Change this value
if( $post_type === 'product' ) { $products_count = $wpdb->get_var( "SELECT count(*) FROM $wpdb->posts WHERE post_status = 'publish' AND post_type = 'product'" ); if( $products_count >= $products_limit ) { wp_die( sprintf( __("Error. You are not allowed to create more than %s products."), $products_limit) ); } } return;}​
کد:
در کد بالا تعداد محصولات کاربر از بیست عدد که گذشت بش پیام میده دیگه نمی تونی محصول اضاف کنی

فقط باید به جای خط

wp_die( sprintf( __("Error. You are not allowed to create more than %s products."), $products_limit) );

توابع باربری رو صدا زد. که دوستان در این زمینه می تونن کمکمتون کنن. تقریبا میشه گفت یه پلاگینه

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا