صفحه اضافه کردن محصول توسط کاربر

farhadhcm

تازه وارد
من از افزونه ووکامرس و قالب  makery استفاده میکنم

اگه امکانش هست میخوام صفحه اضافه کردن محصول توسط کاربرا تو خود سایت رو عوض کنم؟

چرا؟ این صفحه ای که الان هست اصلا مناسب نیست. میخوام ی جوری باشه که وقتی تصویر یا فایل داره اپلود میشه کاربر ببینه که داره اپلود میشه. ی حالت prograss bar داشته باشه ...  و اینکه حجم آپلود رو هم نمیدونم از کجا باید زیاد کنم ... یا اینکه کلا این صفحه رو عوض کنم

ممنون میشم جواب بدید. در صورت امکان هزینه این کار رو هم بفرمایید. متشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چنین امکانی در این قالب وجود نداره.

farhadhcm

تازه وارد
پس امکانش هست که کاربر(فروشنده) ؛ مثل مدیر سایت بتونه از بخش مدیریت محصولشو اضافه کنه در حالی که به بقیه تنظیمات سایت دسترسی نداشته باشه ؟؟؟؟

Obka

کاربر عضو
بله با افزونه user role editors میتونید میزان و سطح دسترسی ها رو مشخص کنید .

موفق باشید

farhadhcm

تازه وارد
الان از افزونه capabiliti برای این کار استفاده میکنم؛ همه چیزش اوکی شده ولی ی مشکل بزرگ که داره کاربر میتونه به تنظیمات اصلی ووکامرس هم دسترسی داشته باشه؛ افزونه ای که معرفی کردید میتونه این رو هم تنظیم کنه؟

Obka

کاربر عضو
این افزونه رو من قبلا تست کرده بودم عالی بود همینی که به شما معرفی کردم ، ولی توش خیلی ریز نشدم و بررسی نکردم ، نصب و تست کردنش ضرر نداره

farhadhcm

تازه وارد
اگه بخوام تو این تصویر زیر فقط افزودن محصول و رسانه رو داشته باشم باید چیکار کنم؟؟ کسی بتونه انجام بده هزینشو میدم ممنون؛ حتی میخوام تو قسمت رسانه کاربر فقط چیزاایی که خودش اپلود کرده بتونه ببینه

You must be registered for see images attach

Obka

کاربر عضو
با افزونه ای که معرفی کردم نشد محدود کنید ؟

farhadhcm

تازه وارد
چرا خوبه افزونه؛ فقط این دو تا مورد رو جایی نداره که محدودش کنم، راهنمایی کنید لطفا

بالا