صفحه ساز گرافیکی وردپرس

alirezam50

تازه وارد
سلام دوستان

کسی این افزونه صفحه ساز که بعد نصب به این شکل در پایین برگه یا پست نمایش داده یمشه رو میشناسه یا داره لینک بده .

عکسش پیوست شده

من گشتم اما پیداش نکردم اگه کسی میدونه اسمش چیه یا لینک دانلودش رو داره بهم بده ممنون

توجه داشته باشید من همین صفحه ساز رو میخوام .از معرفی صفحه ساز های دیگه مثل وی ویژوال کامپوسر و.... اجتناب کنید .اینا رو امتحان کردم چیزی که میخواستم نبوده .

attachment.php

راستی نسخه سالمش رو بدید

You must be registered for see images attach

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
Metro Visual Builder هست که لینکش رو یافت نمیکنم

caduspro

کاربر عضو
Metro Visual Builder هست که لینکش رو یافت نمیکنم
من در جستجویی که انجام دادم به قالب Second Touch رسیدم که اونم داره از افزونه Visual Composer استفاده می کنه. داخل معرفی نامه قالب هم نام مترو رو می زنه.

alirezam50

تازه وارد
بله قالبی که گفتید استفاده میکنه ولی افزونه کار نمیکنه تستس کردم

منم لینکش رو پیدا نکردم ولی همچین چیزی هست

اون تصویر هم از همون قالب تاچ گرفتم که متاسفاکه کار نمیکنه ایکون هاش

آخرین ویرایش توسط مدیر:

caduspro

کاربر عضو
بله قالبی که گفتید استفاده میکنه ولی افزونه کار نمیکنه تستس کردم منم لینکش رو پیدا نکردم ولی همچین چیزی هست

اون تصویر هم از همون قالب تاچ گرفتم که متاسفاکه مار نمیکنه ایکون هاش
افزونه که کار می کنه یا نسخه اش مورد داره یا با قالب هماهنگ نیست. اگر از همون قالب استفاده می کنید پس همین افزونه هست.

alirezam50

تازه وارد
افزونه که کار می کنه یا نسخه اش مورد داره یا با قالب هماهنگ نیست. اگر از همون قالب استفاده می کنید پس همین افزونه هست.
من الان فهمیدم مشکل چیه

با ورژن وردپرس مشکل داره افزونه

در ورژن 4 به بالا کار نمیکنه یعنی وقتی میخوای صفحه بخش اضافه کنی لودینگش گیر میکنه

ولی در ورژن 3 وردپرس بدون مشکل انجام میشه

حالا یه سوال

من سایتم با ورژن 4.1.1 هست

ورژن اون افزونه که کار کنه 3 هست

پیشنهادتون چیه

ایا یه ورژن 3 نصب کنم قالب رو نصب کنم سپس برون ریزی کنم و در ورژن خودم درون ریزی کنم ؟

یا ورژن خودمو بیارم پایین که بتونم تنظیمات رو اعمال کنم سپس اپدیت کنم ؟ روشی که بتونم ورژن رو بیارم پایین چجوریه ؟

نکته اینجاس : وقتی قالب رو نصب میکنم تمام تصاویری که در برگه -پست -نمونه کار و هر جای دیگه به کار رفته رو حذف میکنه

نکته دوم اینجاس که من در وردپرس ورژن 3 مثلا صفحه ای ساختم چندتا عکس بکار رفته وقتی درون ریزی کنم در وردپرس ورژن 4.1 تصاویر نمیان .و چون اون افزونه در ورژن 4.1 کار نمیکنه نمیتونم مجدد تصاویر رو انتخاب کنم برای اون بخش از صفحه

شما چی پیشنهاد میدید

caduspro

کاربر عضو
افزونه که با وردپرس 4.1 هماهنگه و هیچ مشکلی نیست. حتمن شما در حال استفاده از یک نسخه نال شده از این افزونه هستی که با زیر 4.1 هماهنگه. یا از آخرین افزونه نال شده استفاده کن یا افزونه رو اروجینال بخر خیال خودتو طراحو راحت کن. البته یکی از دوستان اورجینال خریده و خوب خودش هم فارسی کرده و می فروشه، از این طریق هم می تونی به اپدیت های این افزونه هم دسترسی داشته باشی. یعنی کار شما با این افزونه اینقدر مهمه که میخای نسخه وردپرس رو عوض کنی؟ اونم نسخه قدیمی تر؟؟

راه حل مناسب برطرف کردن مشکل افزونه با قالبه اگر نیاز به هماهنگی داره هماهنگش کن، اگر نیاز به به روز رسانی داره به روزش کن

alirezam50

تازه وارد
افزونه که با وردپرس 4.1 هماهنگه و هیچ مشکلی نیست. حتمن شما در حال استفاده از یک نسخه نال شده از این افزونه هستی که با زیر 4.1 هماهنگه. یا از آخرین افزونه نال شده استفاده کن یا افزونه رو اروجینال بخر خیال خودتو طراحو راحت کن. البته یکی از دوستان اورجینال خریده و خوب خودش هم فارسی کرده و می فروشه، از این طریق هم می تونی به اپدیت های این افزونه هم دسترسی داشته باشی. یعنی کار شما با این افزونه اینقدر مهمه که میخای نسخه وردپرس رو عوض کنی؟ اونم نسخه قدیمی تر؟؟راه حل مناسب برطرف کردن مشکل افزونه با قالبه اگر نیاز به هماهنگی داره هماهنگش کن، اگر نیاز به به روز رسانی داره به روزش کن
افزونه با وردپرس 4.1 مشکل داره تستش کردم که میگم .

افزونه هم با همون قالب تاچ خودش دارم نصب کردم .فقط هر موقع وردپرس بروز میشه به 4.1 دیگه کار نمیکنه .

روشی که بتونم پست هایی که دارم رو همون جوری با تصاویرش حفظ کنم در عین حال بتونم ورژن وردپرس رو بیارم پایین رو بهم بگید

caduspro

کاربر عضو
افزونه با وردپرس 4.1 مشکل داره تستش کردم که میگم .افزونه هم با همون قالب تاچ خودش دارم نصب کردم .فقط هر موقع وردپرس بروز میشه به 4.1 دیگه کار نمیکنه .

روشی که بتونم پست هایی که دارم رو همون جوری با تصاویرش حفظ کنم در عین حال بتونم ورژن وردپرس رو بیارم پایین رو بهم بگید
دوست عزیز چیزی که شما میگید درست نیست. به سایت سازنده بروید و نوشته طراح این افزونه رو بخونید! این افزونه افزونه کمی نیست! مگه شما از نسخه اورجینال استفاده می کنید؟ قالب شما مگه اورجینال است؟ که اینگونه مطمئن سخن می گویید؟ خودم دارم از این افزونه استفاده می کنم، مشکلی که شما میگید رو ندارم!

در مورد پایین آوردن ورژن وردپرس برای یک افزونه نال شده نمی تونم کمکی کنم

alirezam50

تازه وارد
دوست عزیز چیزی که شما میگید درست نیست. به سایت سازنده بروید و نوشته طراح این افزونه رو بخونید! این افزونه افزونه کمی نیست! مگه شما از نسخه اورجینال استفاده می کنید؟ قالب شما مگه اورجینال است؟ که اینگونه مطمئن سخن می گویید؟ خودم دارم از این افزونه استفاده می کنم، مشکلی که شما میگید رو ندارم!در مورد پایین آوردن ورژن وردپرس برای یک افزونه نال شده نمی تونم کمکی کنم
خب دوست عزیز اگه افزونه رو داری چرا لینک نمیدی که ما هم استفاده کنیم برای ورژن 4.1

caduspro

کاربر عضو
خب دوست عزیز اگه افزونه رو داری چرا لینک نمیدی که ما هم استفاده کنیم برای ورژن 4.1
طلب داری برادر؟ :39: شما گفتی من ندادم؟ یا باید بی افتم دنبالت تا افزونه رو بهت بدم؟ :39: :39:

نسخه افزونه من 4.3.4 هست. که به خوبی داره کار می کنه و تاحالا به مشکل بر نخوردم. ولی طراح در به روز رسانی 4.3.5 گفته که با وردپرس 4.1 سازگاره. میل خودته بخای نسخه خودمو در اختیارت قرار میدم

این لینک دانلود نسخه 4.4.2 دانلود کن ، ببین مشکلت حل میشه!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alirezam50

تازه وارد
طلب داری برادر؟ :39: شما گفتی من ندادم؟ یا باید بی افتم دنبالت تا افزونه رو بهت بدم؟ :39: :39:نسخه افزونه من 4.3.4 هست. که به خوبی داره کار می کنه و تاحالا به مشکل بر نخوردم. ولی طراح در به روز رسانی 4.3.5 گفته که با وردپرس 4.1 سازگاره. میل خودته بخای نسخه خودمو در اختیارت قرار میدم

این لینک دانلود نسخه 4.4.2 دانلود کن ، ببین مشکلت حل میشه!

دوست گلم طلب ندارم .شما مثل این که پست های اول رو نخوندی من Visual Composer رو نمیخوام

افزونه ای که من درخواست کردم یه چیز دیگه بود

و اون افزونه ای که میخوام در نت وجود نداره .ولی همچین چیزی هست . که گفتم افزونه روی قالب تاچ هست ولی با ورژن وردپرس مشکل داره

لطفا قبل از هر جوابی اول پست های قبلی رو بخونید

caduspro

کاربر عضو
گویا طلب داری خودت خبر نداری. شما بهتره نخستین پاسخ منو بخونی! بعد فکر کنی! بعد یک پاسخی بدی! اصلن در پاسخ اول روی سخن من با شما نبود! و خب در کل این بحث بی خوده. شما راست میگی. بگرد تا پیدا کنی!

بالا