صفحه عضویت ووکامرس

pedram_ttat

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

میخواتسم ببینم طریقه عضوگیری در ووکامرس به چه صورت هست ؟

در بین صفحات ووکامرس صفحه ای برای عضویت ندیدم و در بخش حساب کاربری من هم عضویت نداره !

به این صورت باشه که در هنگام عضویت تمام اطلاعات مثل آدرس ارسال بار و ... را از کاربر درخواست کنه.

با تشکر

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
با سلام و خسته نباشید میخواتسم ببینم طریقه عضوگیری در ووکامرس به چه صورت هست ؟

در بین صفحات ووکامرس صفحه ای برای عضویت ندیدم و در بخش حساب کاربری من هم عضویت نداره !

به این صورت باشه که در هنگام عضویت تمام اطلاعات مثل آدرس ارسال بار و ... را از کاربر درخواست کنه.

با تشکر
ادرس سایت رو بدید تا برسی شه بصورت پیش فرض عئیت ووکامرس فعاله

pedram_ttat

تازه وارد
ادرس سایت رو بدید تا برسی شه بصورت پیش فرض عئیت ووکامرس فعاله
با تشکر از پاسخ شما

سایت در لوکال در حال تست است و هنوز روی هاست آپ نشده.

2 تا اسکرین شات از صفحه فهرست ها و قسمت حساب کاربری گذاشتم شاید با اینها بتونین راهنماییم کنین . ممنون

از داخل تنظیمات وردپرس هم امکان اشتراک برای همه فعال شد اما باز هم تاثیری نداشت.

با تشکر

You must be registered for see images attach

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
با تشکر از پاسخ شماسایت در لوکال در حال تست است و هنوز روی هاست آپ نشده.

2 تا اسکرین شات از صفحه فهرست ها و قسمت حساب کاربری گذاشتم شاید با اینها بتونین راهنماییم کنین . ممنون

از داخل تنظیمات وردپرس هم امکان اشتراک برای همه فعال شد اما باز هم تاثیری نداشت.

با تشکر
کنار سبد خرید در هدر بر روی حساب کاربری کلید کنید اگه صفحه عضویت نیومد (در صورتی که از حساب کاربری وردرس خود خارج شوید ) صفحات ووکامرس به صورت کامل نصب نشده دوباره نصب کنید یا به صورت دستی صفحات رو ایجاد کنید

pedram_ttat

تازه وارد
کنار سبد خرید در هدر بر روی حساب کاربری کلید کنید اگه صفحه عضویت نیومد (در صورتی که از حساب کاربری وردرس خود خارج شوید ) صفحات ووکامرس به صورت کامل نصب نشده دوباره نصب کنید یا به صورت دستی صفحات رو ایجاد کنید
قسمت حساب کاربری رو که می زنم فقط بخش ورود رو داره و عضویت نداره (عکس ضمیمه)

اگر میشه توضیح بدین به چه صورت این صفحه را به صورت دستی ایجاد کنم .

با تشکر از شما بابات پاسخگویی

MR.KH

مدیر انجمن ووکامرس
قسمت حساب کاربری رو که می زنم فقط بخش ورود رو داره و عضویت نداره (عکس ضمیمه)اگر میشه توضیح بدین به چه صورت این صفحه را به صورت دستی ایجاد کنم .

با تشکر از شما بابات پاسخگویی

کد:
wp-admin/admin.php?page=woocommerce_settings
تیک گزینه ی " اجازه ثبت نام در صفحه "حساب کاربری من" " رو فعال کنید

عباسی

تازه وارد
سلام کسی نیست کمکم کنه ؟ وکامرس من صفحه عضویت نداره . و از سبد خرید به بعد متوقف میشه . هیشکی نمیتونه کمکم کنه . وکامرس رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی باز همون مشکل .  .... 

peymani

تازه وارد
سلام کسی نیست کمکم کنه ؟ وکامرس من صفحه عضویت نداره . و از سبد خرید به بعد متوقف میشه . هیشکی نمیتونه کمکم کنه . وکامرس رو پاک کردم دوباره نصب کردم ولی باز همون مشکل .  .... 
سلام منظورت دقیقا از صفحه عضویت چیه؟

همون بخش آخری که خرید میکنند و آدرس میدند ؟

یا منظورت قالب سایتته که قسمت عضویت نداره؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با قالب پیشفرض وردپرس تست بگیرید و نتیجه رو بگو...

بالا