صورت حساب شهر یک گزینه الزامی است

salmanadl

تازه وارد
سلام بعد از آپدیت ووکامروس ، هنگام خرید با این گزینه مواجه میشم و نمیزاره خرید ادامه پیدا کنه در صورتی که شهر هم انتخاب شده

salmanadl

تازه وارد
سلام بعد از آپدیت ووکامروس ، هنگام خرید با این گزینه مواجه میشم و نمیزاره خرید ادامه پیدا کنه در صورتی که شهر هم انتخاب شده

*صورت حساب شهر یک گزینه الزامی است

AmiNimA

تازه وارد
سلام. به نظر من اگر از افزونه هایی استفاده میکنید که به شهر مربوط میشن، اونها رو غیر فعال کنید و تست بگیرید. مثل افزونه هایی که با تعیین شهر، هزینه ارسال رو محاسبه میکنن. یا اون قسمتی از افزونه ووکامرس فارسی که میگه شهرهای ایران رو به لیست اضافه کنه رو غیر فعال کنید و تست کنید.

salmanadl

تازه وارد
ممنون داداش ولی از هیچ افزونه دیگه استفاده نمیکنم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من این رو توی اپدیت ووکامرس رفع کردم! ووکامرس فارسی تون اپدیت هست؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

آدرس سایت رو قرار بدید یک یوزر موقت نیز فعال کنید و دسترسش رو اینجا قرار بدید.

ضمنا حتما از قسمت وضعیت وکامرس مطمئن شوید که قالب با وکامرس هماهنگ است با قالب استنفورنت وکامرس تست بگیرید

موفق باشید

salmanadl

تازه وارد
پلاگین نصب کن و داخل پلاگین گزینه شهر را دیسیبل کن و خودت یک فیلد با نام شهر بساز

این افزونه خوبس

Woo Checkout Field Editor Pro
دمت گرم داداش ، ایولا به تو ، اون برنامه رو دانلود کردم و گزینه ویرایش شهر رو زدم بعدش الزامی بودنشو برداشتم

salmanadl

تازه وارد
آقا این باز همون خطا رو میده تو بعضی مرورگرهای دیگه

کلا قسمت چک اوت مشکلی داره

در قسمت سفارشات هم ارسال به آدرس شخصو نمیاره باید بری داخل سفارش تا ادرسو ببینی

shoptahrir2

تازه وارد
سلام

من از قالب آوادا استفاده میکنم ، از وقتی آخرین نسخه افزونه ووکامرس فارسی رو آپدیت کردم ، تو پروسه خرید از انتخاب شهر خطا میگیره

دقیقا موقع انتخاب استان و شهر ، انجام میشه اما هنگام ورود به مرحله پرداخت خطای زیر رو میده

صورتحساب شهر یک گزینه الزامی است.

جالبه وقتی برمیگردم به صفحه آدرس ، استان انتخاب شده ولی شهر باکسش خالیه و دوباره هم که انتخاب میکنم قضیه تکرار میشه

آدرس : SHOPTAHRIR.COM

shoptahrir2

تازه وارد
البته ایراد زمانی هست که کاربر عضو نباشه و اگر کسی با نام کاربری و کامه عبور لاگین کرده باشه ، بعد بره خرید این خطا رو نشون نمیده

اما اگه همینجوری مشتری فرم آدرس و اطلاعات رو پر کنه ، خطا نمایش داده میشه

m0h4mm4d

کاربر عضو
من میخواستم امروز به روزرسانی کنم . پس فعلا صبر کنم ؟؟ کس دیگه این مشکل را داشته ؟

salmanadl

تازه وارد
البته ایراد زمانی هست که کاربر عضو نباشه و اگر کسی با نام کاربری و کامه عبور لاگین کرده باشه ، بعد بره خرید این خطا رو نشون نمیده

اما اگه همینجوری مشتری فرم آدرس و اطلاعات رو پر کنه ، خطا نمایش داده میشه
ماله منم آواداست ، راهی پیدا نکردی داداش

shoptahrir2

تازه وارد
ممنون از لطف شما ، افزونه پست پیشتاز رو حذف کردم از یه افزونه پستی دیگه استفاده کردم مشکل حل شد

daitakala Shop

تازه وارد
سلام در پیکربندی وکامرس / گزینه های حمل و نقل / حالت اشکال زدایی را غیر فعال کنید. من هم با قالب آوادا همین مشکل را داشتم اینگونه برطرف شد.
با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohammad
بالا