طراحی رایگان لوگو و بنر

• نویسنده موضوع Ehs@n
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
ای بابا مثل این که خودم دارم.

بابا من بنر نمیخوام .

یک لوگو برای این سایت میخوام.

یعنی هیچکی نمیتونه برای این سایت یک لوگو طراحی کنه ؟

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
من نمیدونم چرا ماها اینجوریم! حاضر نیستیم هزارتون که پول یه پفکه رو برا کارمون خرج کنیم! :|:|

دوست عزیز اگر تاپیک رو خونده باشید باس دیده باشید که فتد فعلاً درخواست ندید :|

اسپم = اخراج

tab-boy

تازه وارد
سلام. من چنتا بنر تبلیغاتی می خواستم. موضوعش در مورد فروش کارت شار ایرانسل، همراه اول، تالیا، رایتل هست. این جملات رو باید داشته باشه. خرید کارت شارژ ایرانسل، همراه اول، تالیا و رایتل، همراه با قرعه کشی، شارژ مستقیم، پرداخت قبوض، کارت مخابرات، کارت تلفن بین الملل، لایسنس آنتی ویروس. خیلی زیبا باشه. نظر بیننده رو جلب کنه. در اندازه های مقابل می خوام/. 120*240 ، 60*468، 90*728 و 140*940. راستی اینا فلش باشه. من نمیدونم اون چیزی که تو ذهنم هست رو بگم. با سلیقه خودتون درست کنید دیگه.

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
سلام. من چنتا بنر تبلیغاتی می خواستم. موضوعش در مورد فروش کارت شار ایرانسل، همراه اول، تالیا، رایتل هست. این جملات رو باید داشته باشه. خرید کارت شارژ ایرانسل، همراه اول، تالیا و رایتل، همراه با قرعه کشی، شارژ مستقیم، پرداخت قبوض، کارت مخابرات، کارت تلفن بین الملل، لایسنس آنتی ویروس. خیلی زیبا باشه. نظر بیننده رو جلب کنه. در اندازه های مقابل می خوام/. 120*240 ، 60*468، 90*728 و 140*940. راستی اینا فلش باشه. من نمیدونم اون چیزی که تو ذهنم هست رو بگم. با سلیقه خودتون درست کنید دیگه.
دوست عزیز اگر قسمت بالا رو خونده باشید نوشته که فعلاً در خواست ندید، ضمن اینکه شما بنر فلش میخواید :|:|

تاپیک بسته شد...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا