طراحی سایت با ارزان ترین قیمت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sasan90

تازه وارد
سلام

من طراحی سایت انجام میدم بین 50هزارتومن تا300هزارتومن

هرکه خواست میتونه تماس بگیره09164033178

mirhendi

کاربر عضو
من متاسفم برای بعضی ها

اقا شما واسه کار خودتون ارزش قائل نیستید واسه کار افراد دیگه ارزش قائل شید

اگه اماتورین و به همین دلیل قیمت کم میزنین ، بجای اینجور تایپیک ها برین 4 تا مطلب اموزشی درباره طراحی وب بخونین پیشرفت کنین قیمت اینجوری ندید

----

لطفا نگید من قیمت خودم را میدم شما هم قیمت خودت را

وگرنه منم از فردا توی اتوبوس سیگارم رو روشن میکنم

--

شما نه تنها به خودت ضرر میزنی بلکه به طراحان دیگر هم اسیب میزنی

بنده مطمئنم از نظر شرعی هم اینکار مشکل داره و هم از نظر اخلاقی

هیچ طراحی ( از اماتور بگیر تا حرفه ای ) نمیاد بگه طراحی سایت تا 300 داشته باشه

بهتره اگه از این حرفه به عنوان شغل اصلیتون استفاده میکنید یکم اینده نگر باشید (تا 40 سالگی که بیشتر نمیتونین کار کنین )

اگر هم به صورت شغل دوم و .... استفاده میکنید بازار افرادی که این کار تمام درامدشون هست را خراب نکنید...

bikas

کاربر عضو
دوست عزیز،من کاری به اینا ندارم.ولی شما طراحا هیچ قیمت ثابتی ندارین.من یه قالبو حداقل به ده نفر نشون دادم هر کدوم یه قیمت میدادن.حالا این اقا هم لطف کردن دارن به قیمت پایین قالب طراحی میکنن.گناه کردن؟؟؟دوست عزیز شما نظره خودتو داری بقیه هم نظره خودشونو،از نظر من که ،هیچ مشکلی نداره کار این اقا

-----

بله درسته تا 300 قالب طراحی نمیکنن (شایدم بکنن).ولی من تو انجمن ها دیدم با قیمت خیلی کم قالب طراحی میکنن شاید تا 300 نباشه ولی تا 500 بوده

-----

بعدشم شما اگه واقعا طراح خوبی هستین.طرف نمیاد سره قیمت بره طراح شو عوض کنه وقتی ببینه کاره تون خوبه،پشتیبانی تون عالیه و.... میاد پیش شما.اگه واقعا کسی بخواد قالب طراحی کنه اینایی که گفتم مهمه نه قیمت

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mirhendi

کاربر عضو
دوست عزیز،من کاری به اینا ندارم.ولی شما طراحا هیچ قیمت ثابتی ندارین.من یه قالبو حداقل به ده نفر نشون دادم هر کدوم یه قیمت میدادن.حالا این اقا هم لطف کردن دارن به قیمت پایین قالب طراحی میکنن.گناه کردن؟؟؟دوست عزیز شما نظره خودتو داری بقیه هم نظره خودشونو،از نظر من که ،هیچ مشکلی نداره کار این اقا

جوابتون را از قبل دادم ... ( همون قضیه سیگار و اتوبوس ... )

بله درسته تا 300 قالب طراحی نمیکنن (شایدم بکنن).ولی من تو انجمن ها دیدم با قیمت خیلی کم قالب طراحی میکنن شاید تا 300 نباشه ولی تا 500 بوده

طراحی قالب بسته به کیفیت داره و همین حدود قیمت را داره ( بین 300 تا 1 میلیون )

ایشون میگم طراحی وبسایت ... !!!!!

بعدشم شما اگه واقعا طراح خوبی هستین.طرف نمیاد سره قیمت بره طراح شو عوض کنه وقتی ببینه کاره تون خوبه،پشتیبانی تون عالیه و.... میاد پیش شما.اگه واقعا کسی بخواد قالب طراحی کنه اینایی که گفتم مهمه نه قیمت

اولا مشتری وقتی متوجه میشه پشتیبانی خوبه و ... که یک بار باهامون کار کرده باشه ، نه کسی که دنبال قالب میگرده

اکثرا هم ( حدود 99% ) واسشون قیمت دقیقا به همون اندازه ای مهمه ی کیفیت مهمه حتی بیشتر از کیفیت براشون مهمه

---

بعد جالبیش اینجاس که من چند تا مشتری داشتم بهم گفتن : طراحا خیلی بد قول هستند و جواب ادما نمیدن و طراح درست و حسابی کم هست ...

به نظرتون این به ایشون فقط مربوطه یا به همه ی طراحا؟

---

حتی ایشون میگن من فقط قالب psd نمونه دارم ..

bikas

کاربر عضو
ببینین ایشون شاید بخوان نمونه کار جمع کنن؟ما که نمیدونیم.بسیاری از شما طراحا قبله این که طراح حرفه ای بشین نمونه کار جمع کردید چ با قیمت کم چه رایگان

-----

اره در بحث پشتبانی حق با شماست.ولی گاها شده اون طراحی که قیمتش بالاتر بوده پشتیبانیش ضعیفه تر بوده این باعث نمیشه که هرکی قیمت پایین تر داده باشه پشتیبانیشم ضیعف تر باشه

-----

بعدشم قرار نیست هرکسی بخواد هرکاری کنه مثلا قیمت طراحی رو پایین بده ما بریم سیگار تو اتوبوس روشن کنیم

mirhendi

کاربر عضو
ببینین ایشون شاید بخوان نمونه کار جمع کنن؟ما که نمیدونیم.بسیاری از شما طراحا قبله این که طراح حرفه ای بشین نمونه کار جمع کردید چ با قیمت کم چه رایگان

اگه تاحالا سرچی در مورد ازادکاری و بازاریابی خواهید دید همه ی افرادی که در این زمینه فعالیت میکنند ( بازاریابی ) گفتند به هیچ وجه این کار را نکنید ( قیمت کم و رایگان ) چون ارزش کار خودشون را میارن پایین

بلکه توصیه کردن برای شرکت های مجازی ( خیالی ) طراحی انجام بدهند ...

اره در بحث پشتبانی حق با شماست.ولی گاها شده اون طراحی که قیمتش بالاتر بوده پشتیبانیش ضعیفه تر بوده این باعث نمیشه که هرکی قیمت پایین تر داده باشه پشتیبانیشم ضیعف تر باشه

این دیگه ربطی به قیمت نداره و مربوط به کیفیت شرکت میشه و اینکه میگن هرچی پول بدی اش بخوری هم همیشه درست نیست

بعدشم قرار نیست هرکسی بخواد هرکاری کنه مثلا قیمت طراحی رو پایین بده ما بریم سیگار تو اتوبوس روشن کنیم
:43: :43:
:43:

من منظورم این بود که اینجوری نیست که فقط به خودتون ضرر بزنین بلکه به افراد دیگر هم ضرر میزنید
تو همه ی بازار ها همین قضیه هست ...
تو بازار چایی هم
یکی از شرکت ها اومد جایزه غیر متعارف گذاشت
همه ی شرکت های رقیب تا مرز ورشکستگی پیش رفتند جوری که همشون برگه ای را علیه این شرکت که اسم نمیبرم امضا کردن و شکایت کردن که این کار اشتباهی است
این شرکت چنان ضربه ای به رقبا زد که دیگه پول کار کنان را نداشتند بدهند
و خدا را شکر تاوان این گناهشم داد
هم اکنون ممنوع الخروج هستند و زود تر از رقبا شکست خوردند....
این داستان کوچیک را گفتم تا متوجه منظورم بشید

mohamad171

تازه وارد
ببینید طراحی وب سایت زحمت زیادی میخواد و شاید ی سایتی رو ی نفر 1 هفته بشینه سرش و مطمئن باشین نمیاد آخرش 300 تومن اونو بفروشه

اگه واقعا کدا رو خودشون نوشته باشن و از جایی کپی برداری نکرده باشن مطمئن باشید بیشتر از اینا قیمت میدن و اینکه طرح psd توی اینترنت ریخته و

تغییرات فایل psd هم که کاری نداره مشکلی که میمونه تبدیل کردن به کده که فک کنم تا ته تهش 10 تومن واستون به کد تبدیل کنن

پس قیمت که میدید عادلانه بدید

sasan90

تازه وارد
من 5سال طراحی وب وسئو کارمیکنم.این قیمتی که گفتم چون میدنستم طراحی سایت گرونه برای کسایی که نمی خوان زیاد هزینه کنند یا ندارند کمکی کرده. این قیمتی که دادم من که از صفر نمنویسم این قیمت پایشه هرچقدر پول بدن آش میخورن.

rasouli.me

تازه وارد
انقدر بدم میاد از اینایی که تاپیکی که اصلا بهشون ربطی نداره توش دخلت میکنن

آقا ایشون داره طراحی میکنن به شما چه

منم چند تا تاپیک زدم چند نفر دخالت کردن

MahdiY

راهبر انجمن
آقای رسولی درست صحبت کنید این موضوع هر چی باشه شما حق توهین ندارید :68:

من در این مورد قضاوتی نمیکنم ... و تاپیک به همین جهت بسته میشه ....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا