طراحی سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hamid_00a

کاربر عضو
سلام خواستم بدونم طراحی سایتی مثل لیندا چقدر هزینش میشه منظورم این نیست که شبیه خود لیندا بشه امکاناتش منظورم هست با ظاهری جدید

سایت لیندا

.::اطلاعات پست بروز شد::.

با توجه به اینکه سایت لیندا یکی از بزرگترین سایت های آموزشی هست حتی اکانت این سایت در دانشگاه ها فروخنه میشه برای دانشجویان فکر میکنم برای شروع کار ما امکانته زیاد هست

ما فعلا کاری به لیندا نداریم من توضیحات ددر مورد امکاناتی که مد نظر هست میدم ببینید بر روی وردپرس امکان پیاده سازی هستن یا نه

اولین امکان تعیین یک ویدئو شاخص در قسمت هدر سایت که حالا پیش نمایش اخرین اموزش ارسالی هست هست ولی باید جوری باشه که فقط مزتبط با اخرین ارسال نباشه و بتونیم تغییر بدیم یا تو بعضی از با زه ها نباشه

دومیش چنیش آموزش پست ها در صفحه اصلی هست به صورت گالری باشه 4 تا سطر 3 تا ستون که وقتی موس میره روی تصاویر یه توضیحات محتصر با عنوان اموزش روش ظاهر بشه بعد از این که تموم شد در همون صفحه لیست بعدی آموزشا باشه مثلا سطر و ستون اول محصوص آموزشای فتوشاپ باشه بعدی افتر افکت بعدی برنامه نویسی الا آخر نمایش هر دسته از اموزشا میتونه بین 10 تا 12 تا بشه اگر تعداد اموزشا ازون خد بیشتر شد یه قسمت باشه که لینک بشه به دسته اون اموزش و کل اموزشارو یک جا ببینه

سومیش اینکه ما چون بعضی از اموزشامون پولی و بعضی رایگان هست و اموزش های پولی رو با عنوان ویژه در سایت مشخص کردیم در بالای سایت بخشی باشه که این اموزشا به صورت اسلایدری باشن

4 - ما از سیستم فروش فایل استفاده میکنیم به عبارتی لینک دانلود اموزش های ویژه بعد از پرداخت نمایش داده میشه که برای پی لاین یا سایر واسطه ها طراحی شه

5- پل کاربری زیبا

6- نمایش لینک های رایگان برای کسایی که یکی از صفحات مارو لایک کنن مثل فیسبوک گوگل پلاس یا توئیتر نمایش داده بشه یه قسمتم باشه که در صورتی عضو نبودن رو اون بزنن و لینک دانلود به نمایش دراد

7- بخش کامنت جذاب

8 - زمینه دلخواه زیبا برای دانلود و اطلاعات مربوطه

9 - نمایش ویدیو انلاین در ادامه مطلب

10- مدیریت تبلیغات توسط ابزارکا تو قسمت های محتلف سایت ، پست ثابت با ابعاد بیشتر نسبت به پست های اصلی جهت فروش محصولات سایت 2تا در صفحه اصلی و یکی در ادامه مطلب و قابلیت تنظیم که وجود داشته باشه در این پست یا نه

گرافیک کار خیلی برای ما مهمه فکر کنم فلت کار شه بهتره لطفا یه براورد هزینه و زمان بکنید ببینید چقدر میشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sasan90

تازه وارد
سلام

من براتون میتونم بسازم قیمتی شما بدید تا براتون بسازم.

به نظر من ترجمه کنید برای خودتون هم بهتره

hamid_00a

کاربر عضو
با توجه به اینکه سایت لیندا یکی از بزرگترین سایت های آموزشی هست حتی اکانت این سایت در دانشگاه ها فروخنه میشه برای دانشجویان فکر میکنم برای شروع کار ما امکانته زیاد هست

ما فعلا کاری به لیندا نداریم من توضیحات در مورد امکاناتی که مد نظر هست میدم ببینید بر روی وردپرس امکان پیاده سازی هستن یا نه

1 - امکان تعیین یک ویدئو شاخص در قسمت هدر سایت که حالا پیش نمایش اخرین اموزش ارسالی هست ولی باید جوری باشه که فقط مرتبط با اخرین ارسال نباشه و بتونیم تغییر بدیم یا تو بعضی از بازه ها نباشه

2 - چنیش پست ها در صفحه اصلی هست به صورت گالری باشه 4 تا سطر 3 تا ستون که وقتی موس میره روی تصاویر یه توضیحات مختصر با عنوان اموزش روش ظاهر بشه بعد از این که تموم شد در همون صفحه لیست بعدی آموزشا باشه مثلا سطر و ستون اول مخصوص آموزشای فتوشاپ باشه بعدی افتر افکت بعدی برنامه نویسی الا آخر نمایش هر دسته از اموزشا میتونه بین 10 تا 12 تا بشه اگر تعداد اموزشا ازون حد بیشتر شد یه قسمت باشه که لینک بشه به دسته اون اموزش و کل اموزشارو یک جا دیده شه

3 - چون بعضی از اموزشامون پولی و بعضی رایگان هست و اموزش های پولی رو با عنوان ویژه در سایت مشخص کردیم در بالای سایت بخشی باشه که این اموزشا به صورت اسلایدری باشن

3.5 - امکان ایجاد تصویری بر روی عکس که مشخص میکنه این اموزش رایگانه یا پولی ( بصورت نوار مورب رو عکس )

4 - ما از سیستم فروش فایل استفاده میکنیم به عبارتی لینک دانلود اموزش های ویژه بعد از پرداخت نمایش داده میشه که برای پی لاین یا میتونه سایر واسطه ها طراحی شه

5- پنل کاربری زیبا

6- نمایش لینک های رایگان برای کسایی که یکی از صفحات مارو لایک کنن مثل فیسبوک گوگل پلاس یا توئیتر نمایش داده بشه یه قسمتم باشه که در صورتی عضو نبودن رو اون بزنن و لینک دانلود به نمایش دراد ( ایا چنین امکانی وجود داره ؟ )

7- بخش کامنت جذاب

8 - زمینه دلخواه زیبا برای دانلود و اطلاعات مربوطه

9 - نمایش ویدیو انلاین در ادامه مطلب

10- مدیریت تبلیغات توسط ابزارکا تو قسمت های محتلف سایت ، پست ثابت با ابعاد بیشتر نسبت به پست های اصلی جهت فروش محصولات سایت 2تا در صفحه اصلی و یکی در ادامه مطلب و قابلیت تنظیم که وجود داشته باشه در این پست یا نه

گرافیک کار خیلی برای ما مهمه فکر کنم فلت کار شه بهتره لطفا یه براورد هزینه و زمان بکنید ببینید چقدر میشه

اطلاع بدید

ممنون

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
با وردپرس همه کار میشه کرد ولی 6 امی رو ندیدم تا حالا .

Black_Sky

کاربر عضو
مورد 6 هم شدنی هست نیاز به نوشتن یک افزونه میباشد

یک شرط ساده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا