sara12345

تازه وارد
سلام دوستان من میخوام یه کسب و کار اینترنتی راه بندازم و همه بهم میگن که علاوه بر اینستاگرام یه سایت هم داشته باشم که ستون اصلی کسب و کار آنلاینم باشه که باعث شه مردم بیشتر به من اعتماد کنن، من دنبال هستم که بتونه بعد از اینکه سایتمو درست کرد به لینک اول گوگل هم بیاره، میخوام ببینم کسی هست که تو مازندران یا آمل سایت درست کرده باشه و راضی باشه از خدماتشون، اگر هم شهر دیگه بودین و راضی بودین ممنون میشم که اطلاعات تماس یا راه ارتباطیشون و بگین

coltiva technologies inc

تازه وارد
I really appreciate your quality work. Thank you for sharing this with us

parmida-alioor

تازه وارد
منم سایت داشتم الان بیشتر بفکر اپلیکیشن براش هستم. خودم دارم دوره های می بینم تا درست کنم.

afshin981

تازه وارد

پلاگین‌های وردپرس، نرم‌افزارهای جانبی هستند که به منظور افزودن امکانات و قابلیت‌های جدید به وردپرس استفاده می‌شوند. پلاگین‌ها می‌توانند برای انجام کارهای مختلفی مانند افزودن ویژگی‌های جدید به سایت، بهبود عملکرد وردپرس، شخصی‌سازی ظاهر سایت و غیره استفاده شوند ، اما گاهی پلاگینی که نیاز داریم ساخته نشده است و یا نیاز ما را رفع نمی کند ، ایجاست که پای کدنویسی و به میان می‌آید . ساخت افزونه وردپرسی نیاز به دانش فنی و زبان PHP دارد و البته اشنایی کامل با توابع وردپرس که ما در ایده پردازش این کار را برای شما انجام خواهیم داد.

بالا