طراحی شبکه اجتماعی

aliyaghobi

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز

میخواستم بپرسم آیا میشه با داشتن html و css قسمت های مختلف یک سایت php اون رو با نرم افزاری مثل دریم دیور بنویسم

میشه لطف کنید راهنماییم کنید

kasraa

کاربر عضو
سلام

html و css زبان هایی هستن که برای گرافیک سایت استفاده میشن و برای قسمت های دیگه که داینامیک باشه حتما باید یکی از زبان های پویا مثل php استفاده بشه

توی نرم افزار دریم ویور اگر اطلاعاتی در مورد php ندارید هیچ کاری نمیتونید کنید !

موفق باشید

aliyaghobi

کاربر عضو
منبعی واسه یادگیری ساخت شبکه اجتماعی لازم دارم تا بتونم به اون شکلی که html دارم در بیاد

با تشکر

kasraa

کاربر عضو
به هیچ وجح امکان نداره وقتی برنامه نویسی بلد نیسی بتونی شبکه اجتماعی درست کنی !

منبعی هم برای این امر وجود نداره که مختص طراحی شبکه اجتماعی باشه

فقط سیستم های آماده هستش که میتونی استفاده کنی

موفق باشی

behnam007

تازه وارد
دوست عزیز خیالت راحت.با این چیزا نمیشه.پیشنهاد میکنم اگه خودتون دوست دارید تشریف ببرید حتما برنامه نویسی رو کامل یاد بگیرید و برنامه نویسی کنید.

aliyaghobi

کاربر عضو
فیلم های آموزش php رو دیدم

سوال من اینه واسه نوشتن php شبکه اجتماعی اول باید از کجای سایت شروع کرد؟

Ehs@n

کاربر عضو
فیلم های آموزش php رو دیدمسوال من اینه واسه نوشتن php شبکه اجتماعی اول باید از کجای سایت شروع کرد؟
تا جایی که من می دونم معمولا از بالاترین قسمت(هدر) شروع میشه و در پایین ترین قسمت (فوتر) تموم میشه

p30rayan

کاربر عضو
البته اگر دریم ویوور رو بلد باشیت در حد یک سیستم مدیریت محتوا میتونید بسازید بدون نیاز به حتی یک ذره php بلد بودن!

اما اگر کد نویسی بلد باشین کارای بزرگی میشه انجام داد.

aliyaghobi

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز

برای ساخت شبکه اجتماعی با دریم ویور شروع به نوشتن php کردم,فایل html و css قسمت فرم عضویت در سایت رو دارم.این فرم شامل چند مرحله که مرحله اول کاربر با وارد کردن (نام مستعار,ایمیل,کلمه عبور,تکرار کلمه عبور,جنسیت و تاریخ تولد) وارد مرحله دوم میشه که شامل (نام کوچک,فامیلی,..) می باشد و در مرحله سوم (آپلود عکس پروفایل) می باشد.

با دریم ویور php شونو طراحی کردم سوال من اینه که چطوری مرحله ها رو تو دیتابیس ذخیره کنه و به مرحله های بعدی بره؟

لطف کنید راهنماییم کنید

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
نمیدونم شما چه فیلدایی گذاشتی! شما بهتره اموزش ساخت cms سایت رو بخونی . بهت کمک میکنه

aliyaghobi

کاربر عضو
نمیدونم شما چه فیلدایی گذاشتی! شما بهتره اموزش ساخت cms سایت رو بخونی . بهت کمک میکنه
محمد جان آموزش ساخت cms رو خوندم(تشکر)

واسه راه اندازی شبکه اجتماعی باید cms سایتو طراحی کنم؟ خیلی دوس دارم سایتی مثل yahoo 360 راه اندازی کنم

لطفن راهنماییم کن

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
دوست من شما نمیتونی از روز اول بری خونه اخر رو بخونی! اول باید یک سیستم ساده پیاده کنی!بعد بری جلو

ابتدا شما زبان php رو درک کن. یکمی باهاش برنامه نویسی کن. سیستم های مشابه رو بررسی و تجزیه و تحلیل کن. بعدش استارت کارت رو بزن...

aliyaghobi

کاربر عضو
یه توضیح کامل میخوام,واسه ساخت شبکه اجتماعی باید چیکار کرد؟

قسمت های ورود کاربران,ثبت نام رو طراحی کردم

بالا