طراحی کیف پول با قابلیت شارژ زرین پال و ایدی پی با php

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Arioman

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

من برای خدمات مجازی که ارائه میدم با توجه به محدودیت های بانکی برای خرید های زیر 10 هزارتومن دارم خیلی مشتریانم رو از دست میدم و دیگه نمیتونم از زرین لینک زرین پال استفاده کنم

میخوام سایتم به سیستم حساب کاربری ویک کیف پول که توسط زرین پال و ایدی پی قابل شارژ باشه مجهز بشه که کاربر بتونه مثلا 10 هزارتومن شارژش کنه و بعد 5 خرید 1500 تک تومنی انجام بده از اون اعتبار

اگر دوستان در این زمینه مهارت دارن لطفا با ذکر هزینه پیشنهادی و مدت زمان تکمیلش اعلام کنن

با تشکر

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
توصیه موکد و بهترین کار اینه که به خود زرین پال بگویید برایتان افزونه کیف پول بسازند آنها از کنار شما و بسیاری از کاربرانشان درصد بالایی پول بی زحمت دریافت می کنند و این کمترین وظیفه است که خدماتشان را با افزونه های امن هماهنگ و در اختیار کاربران قرار دهند ، فکر نکنید که این خواست زیادی است یا از قبل وجود ندارد کافیست در توسعه دهندگان زرین پال را جستجو کنید تا ببینید که نمونه های مشابه هست پس می شود از نمونه های جدیدتر آن استفاده کنید.
ضمنا یک افزونه کیف پول در خود مخزن وردپرس است که کیفیت مناسبی دارد بهتر است آنرا هم تست کنید با درگاه های مختلف به راحتی کنار می آید
موفق باشید

Arioman

تازه وارد
سلام دوست عزیز

ممنون از پیشنهادتون ، ولی اینجا ایران هست ، شرکت ها اون مسئولیت و مشتری مداری رو ندارن

من بارها بهشون تیکت زدم و حتی گفتم هزینه طراحیش رو هم میدم ولی قبول نکردن

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا