طراح وب میخام

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parsiparastar

تازه وارد
سلام من به یک طراح واقعا ماهر برای طراحی یک سایت نیاز دارم.

سایت یک سایت اختصاصی میخام و میخام سیستم رو خودتون طراحی کنید..

هزینه ای که میدم حدود 300-400 هزار تومان...

mamalik

تازه وارد
سلام من به یک طراح واقعا ماهر برای طراحی یک سایت نیاز دارم.سایت یک سایت اختصاصی میخام و میخام سیستم رو خودتون طراحی کنید..

من یک نفر رو میشناسم خیلی حرفه ایی متاسفانه قیمتش بالاست چون طراحیش خیلی عالی از همه نظر اگر میخوای پیغام بدم

MohammadQ

کاربر عضو
هزینه اصلا معقول و منطقی نیست !

عزیز من یک قالب وردپرس شرکتی رو در این حدود طراحی میکنند نه یک سیستم اختصاصی و ...

alihesari

کاربر عضو
سلام من به یک طراح واقعا ماهر برای طراحی یک سایت نیاز دارم.سایت یک سایت اختصاصی میخام و میخام سیستم رو خودتون طراحی کنید..

این هزینه ای که اعلام کرده اید مناسب یک قالب وردپرس تقریبا حرفه است. در صورت تمایل میتونید امکانات مورد نظر خودتون رو ارسال کنید تا برآورد هزینه بشه و بهتون اعلام کنم

neyram

تازه وارد

لطفا جزئیات طرح رو پ خ کنید. :53: :53:

peca

تازه وارد
اگه کسی برات این قیمت انجام داد شکککککککککک نکن که خودش کدنویسیش نکرده از همین اینترنت یا به یه شکل دیگه بدست آورده بهت اسکریپتشو داده وگرنه هیچ برنامه نویسی با این قیمت کار نمیکنه. این قیمت ساخت پلاگین اختصاصی واسه وردپرس هستش نه اسکریپت اختصاصی!

قالبم که دوستان میگن کسی پیدا کردن کارش معمولی باشه زیر 500 بزنه من اسممو عوض میکنم

چیزی بخوای که بدردت بخوره اختصاصیم باشه با هر موضوعی کم کم 5تمون هزینشه! وگرنه کسی که با قیمتای پایین کار میزنه کیفیت کارشم در همون حده

موفق باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا