عدم ارسال ایمیل در فرم تسویه حساب

mamad_205

تازه وارد
سلام دوستان

ووکامرس من ایمیل ارسال میکنه ولی به صندوق ایمیل مدیر و خریدار نمیرسه. به پشتیبانی هاست گفتم این موضوع رو پاسخ دادن : (( افزونه woocommerce شما از طریق phpmailer اقدام به ارسال ایمیل می نماید در حالیکه که باید برای ارسال از طریق SMTP تنظیم گردد . ضمنا افزونه یا اسکریپت شما از یک template پیش فرض برای ارسال ایمیل استفاده می نماید که می بایست این مورد اصلاح گردد. و در صورتیکه موردی در ارسال ایمیل از هاست میزبان شما باشد ، با ارسال ایمیل از rounndcube نیز می بایست ایمیل بازگشتی اسپم دریافت گردد. درحالیکه ایمیل بدون خطا در inbox مقصد دریافت می گردد )).

این مشکل چند روزه که ایجاد شده و واقعا دردسر شده برام. لازم به ذکر هستش که من قالب سایت همچنین پایگاه داده رو از ابتدا بارگذاری کردم

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
اینکه سرویس دهنده شما از واژه باید استفاده میکنه! خودش جای تامل داره.

چیزی که عرف هست همینه که از php mail استفاده بشه و smtp اصلا اجباری نیست!

قالب ووکامرس هم چیزی نداره که نیاز به اصلاح باشه!

این مشکل رو باید از طریق همون سرور و پشتیبان سرورتون پیگیری کنید.

amirrahimi69

کاربر عضو
سلام دوستان

این مشکل چند روزه که ایجاد شده و واقعا دردسر شده برام. لازم به ذکر هستش که من قالب سایت همچنین پایگاه داده رو از ابتدا بارگذاری کردم
با سلام و وقت بخیر

در کنار توضیحات جناب @Mohammad عزیز متاسفانه این مشکل رو با هاست های ایرانی داریم که صرفا جهت فرار از افزایش امنیت سرور ها phpmailer رو روی هاست های خود غیرفعال می کنند و واقعا استفاده از واژه باید فقط در ایران اتفاق می افته :|:| :|:|

از این افزونه استفاده کنید به احتمال زیاد مشکل تون مرتفع شه .

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا