عدم امکان دانلود فیلم های آموزشی از روی سایت وردپرسی

GWMORTEZA

تازه وارد
با سلام
ما می خواهیم یک هاست جدید بگیریم برای آپلود فیلم های آموزش خودمان.
و لینک این فیلم ها در سایت فعلی خودمان (جهت پخش آنلاین) قرار بدهیم.
ضمنا ما می خواهیم این فیلم ها قابلیت دانلود نداشته باشند./

لطفا به گفتگوی زیر هم دقت بفرمایید :

با سلام

چون که تیکت قبلی را در حال بررسی آن هستید گفتم اطلاعات جامع تر در مورد این موضوع در اختیارتان قرار دهم.

من هم با میزبان هاست سایت مشکل را بررسی کردیم و هم با میزبان ویدیو و با بررسی هایی که انجام شد و تست هایی که گرفته شد برای بنده ثابت شد که مشکل از این دو شرکت نیست.

اطلاعات تکمیلی تر:

ما ویدیو ها یمان را در سایت ابرآوران آپلود کردیم.

و از طریق آدرس های Iframe:

آن را در سایتمان قرار دادیم.

ولی متاسفانه در این چند روزه با مشکلات زیادی در پخش در سایت مواجه شدیم . ویدیو ها در سایت پخش نمیشه و ... .

ما بررسی کردیم مشکل از سرویس ویدیو ها و پخش آنها نبود.

و ضمنا در صفحات سنگین سایت (پر محتوا) این کندی و عدم پخش مشاهده شده است.

و اینکه روی دیوایس های ضعیف این مشکل خودشو نشان میده.

صفحه سنگین مانند:

صفحه ای که حتی با دیوایس های ضعیف مشکلی در پخش آن وجود ندارد:

و این دو محصول را به اکانت شما اضافه کردم (عکس در پیوست)

1-سنگین

2سبک

چند نمونه از ارور کاربران

بازم تاکید میکنم در دیوایس ضعیف تست کنید

در دیوایس های قوی مشکلی وجود ندارد ولی در دیوایس های ضعیف مثل آیفون 6 و ... مشکل در اجرا است

لطفا پیگیری دقیق تری بفرمایید

و اینکه همانگونه که در تیکت قبلی گفتم فقط در صفحات سنگین و پر حجم این مورد اتفاق می افتد.

نکته جالب: در همان صفحه ای که iframe های ابر آوان را گذاشتم یک فیلم هم از هاست سایت خودمان گذاشتم ( در نمایش در دیوایس ضعیف مانند آیفون 6 و... ) فیلم های ابرآروان را ارور میزنه ولی فیلم های هاستینگ خودمان را به خوبی نمایش میدهد.

به فیلم زیر هم دقت کنید:

پیام یزدانیان

کاربر عضو
با سلام
ما می خواهیم یک هاست جدید بگیریم برای آپلود فیلم های آموزش خودمان.
و لینک این فیلم ها در سایت فعلی خودمان (جهت پخش آنلاین) قرار بدهیم.
ضمنا ما می خواهیم این فیلم ها قابلیت دانلود نداشته باشند./

لطفا به گفتگوی زیر هم دقت بفرمایید :

با سلام

چون که تیکت قبلی را در حال بررسی آن هستید گفتم اطلاعات جامع تر در مورد این موضوع در اختیارتان قرار دهم.

من هم با میزبان هاست سایت مشکل را بررسی کردیم و هم با میزبان ویدیو و با بررسی هایی که انجام شد و تست هایی که گرفته شد برای بنده ثابت شد که مشکل از این دو شرکت نیست.

اطلاعات تکمیلی تر:

ما ویدیو ها یمان را در سایت ابرآوران آپلود کردیم.

و از طریق آدرس های Iframe:

آن را در سایتمان قرار دادیم.

ولی متاسفانه در این چند روزه با مشکلات زیادی در پخش در سایت مواجه شدیم . ویدیو ها در سایت پخش نمیشه و ... .

ما بررسی کردیم مشکل از سرویس ویدیو ها و پخش آنها نبود.

و ضمنا در صفحات سنگین سایت (پر محتوا) این کندی و عدم پخش مشاهده شده است.

و اینکه روی دیوایس های ضعیف این مشکل خودشو نشان میده.

صفحه سنگین مانند:

صفحه ای که حتی با دیوایس های ضعیف مشکلی در پخش آن وجود ندارد:

و این دو محصول را به اکانت شما اضافه کردم (عکس در پیوست)

1-سنگین

2سبک

چند نمونه از ارور کاربران

بازم تاکید میکنم در دیوایس ضعیف تست کنید

در دیوایس های قوی مشکلی وجود ندارد ولی در دیوایس های ضعیف مثل آیفون 6 و ... مشکل در اجرا است

لطفا پیگیری دقیق تری بفرمایید

و اینکه همانگونه که در تیکت قبلی گفتم فقط در صفحات سنگین و پر حجم این مورد اتفاق می افتد.

نکته جالب: در همان صفحه ای که iframe های ابر آوان را گذاشتم یک فیلم هم از هاست سایت خودمان گذاشتم ( در نمایش در دیوایس ضعیف مانند آیفون 6 و... ) فیلم های ابرآروان را ارور میزنه ولی فیلم های هاستینگ خودمان را به خوبی نمایش میدهد.

به فیلم زیر هم دقت کنید:

اگر بخواهم تخصصی و کامل توضیح بدم خیلی زمان می برد.
در کل اگر ویدیو ها را در هاست خودتان آپلود کنید و در هاست خودتان با یک پلیر ساده نسبتا قابل قبول و سالم پخش کنید . مشکلی پیش نمیاد .
و برای اینکه دانلود نشه فیلم هایی ک آنلاین پخش میشوند "یکبار برای همیشه : دانلود شده اندو بعدش پخش می شوند (در مرورگر)" و اینکه بگید دانلود نکنند غیر ممکن می باشد.

ولی شما میتوانید تا حدودی کار را برای کسانی ک میخواهند مستقیم دانلودکنند سخت سخت کنید.
برای اینکار میتوانید :
1= از یوزر ایجنت های خاص (مرورگر اختصاصی با یوزرایجنت هوشمند ک از سرور بگیرد و قابل تغییر باشد ) استفاده کنید که idm در 100 در100 حالاتی ک تست کردیم نتونسته این ها را بشناسه و دانلود کنه.
2= استفاده از کدرهای html
3= عدم اجازه کاربر به دسترسی به اینسپکت المنت
4= محدود کردن استفاده کاربران فقط توسط یک اپلیکیشن اندروید ( با مرورگر داخلی و پلیر حرفه ای و گرفتن یوزر ایجنت هوشمند از وب ) یعنی جوری باشه ک ارتباطش هم رمزگذاری باشه ک اگر کاربر خواست با سورس کپچر هم بگیره ،نتونه و حتی اگر خوند یوزر ایجنت ها و سرور رو ، باز تا بیاد دریافت کنه ( ک نمیتونه چون از اون طرف میتونی خود لینک هم لیمیت بدید ، یهو ببینه یوزر ایجنت هر روز یا هر چندساعت تغییر کرده ) خلاصه حتی کاربر خیلی خیلی خیلی حرفه ای هم نمیتونه کاری کنه ... اما این شیوه رو ک من خودم پیاده اش کردم برای یک اموزشگاه تا حالا کسی نتونسته دور بزنه و دانلود کنه .
5= دستورات htacsses هم این بین بی تاثیر نیست ولی خب کلیات را گفتم.
6= یک فریم هم نام کاربری یا شماره موبایل کاربر یا ip متحرک و با opacity دلخواه میتونید بزارید رو پلیر ک کاربر نتونه فیلمم بگیره از صفحه..

سیستم هایی هم هستند ک میتونید استفاده کنید ایرانی هست مثل اسپات پلیر میتونید بررسیش کنید

بالا