عدم بارگزاری تصاویر بعد از اضافه کردن www

nasimdp.ir

تازه وارد
سلام

بنده سایتی رو طراحی کردم که متاسفانه بعد از اضافه کردن www به آدرس سایت هیچ کدوم از تصاویر سایت بارگزاری نمیشه.

جالب اینجاست که اگه تصویر بارگزاری نشده رو در یک برگه جداگانه با همون آدرس فراخوانی کنید تصویر نشون داده میشه

ممنون میشم راهنمایی کنید.

www.takhfifcloob.ir

Alaric

کاربر عضو
من سایت تون رو دیدم مشکل از www نیست مشکل از اون نیست، شما ssl اضافه کردین. اگه روی صفحه وبتون اینسپکت بگیرید آدرس تصاویر از https به http تغییر داده بشه تصاویر لود میشن. من اگه راه حلی براش پیدا کردم اینجا میزارم در غیر این صورت باید منتظر دوستان باشی

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
من یک بار فقط تصاویر سایت شما رو رفرش میکنم میاد! در حالت عادی 403 میده!

nasimdp.ir

تازه وارد
سلام

ضمن تشکر از دوستی که پاسخ دادند.

آره همینطوره! با یک بار رفرش درست میاد بالا!

من نمیدونم این دیگه چه صیغه ایه

ضمنا محمد آقا من حبیبم! marshal

:)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alaki1

تازه وارد
سلام 

برای من عکس های شما لود نمیشه و با رفرش و اینا هم لود نمیشه 

اگه افزونه ی امنیتی دارید غیرفعالش کنید 

شما دسترسی ها و مجوز های پرونده هاتون رو برای امنیت و اینا دستکاری کردید ؟؟ احتمال خیلی زیاد مجوز و دسترسی لازم برای پرونده ی فایل ها و عکس هاتون پایین هست .

به سرویس دهنده تون بگید درستش میکنه یا خودتون بررسی کنید 

دستکاری .htaccess هم ممکنه باعث این مورد شده باشه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

در برخی موارد به علت اینکه ssl فقط دامنه اصلی رو در میگیره و زیر دامنه ها نیازمند هزینه بیشتری میشه و برای دامنه های ir این قضیه بمراتب سخت تر شده این رو میشه در صفحات محصولات شما که ssl یهو زرد میشه فهمید. البته این در شرایطی است که شما از ssl رایگان استفاده نکرده باشید

ضمن اینکه پلاگین دکان که نصب شده خطای زیادی ایجاد کرده بهتره موقتا برای تست غیر فعالش کنید

خطاهای 304 و 403 زیادی در صفحه اول دیده شد !!! 403 تماما مربوط به عکس هاست . به نظر میاد نصاب ssl شما در حین نصب فراموش کرده برخی دسترسی ها رو مجاز کنه برای این حالت / یه نکته دیگه چون شما لایت اسپید دارید احتمالا باید برای اون هم تنظیماتی باید انجام بشه که احتمالا فراموش شده است.

این افزونه رو تست کنید شاید فعلا جواب داد ولی تنظیمات رو حتما پیگیری کنید

موفق باشید

nasimdp.ir

تازه وارد
ضمن سلام و تشکر از همه دوستان

افزونه امنیتی All In One WP Security موجب ایجاد مشکل شده بود که با غیر فعال کردن مشکل حل شد.

نکته اینکه با فعال کردن مجدد این افزونه مشکل بر نگشت!!! و سایت بدون مشکل کار میکنه

تشکر از همه

یا حق

بالا