عدم تبدیل واحد تومان به ریال هنگام انتقال به درگاه پرداخت

ebi1364

تازه وارد
واحد پول فروشگاه من تومان است اما هنگامی که وارد درگاه پرداخت می شویم همان مبلغ تومان به درگاه منتقل می شود و افزونه آن را تبدیل به ریال نمی کند

مثلا اگر مقداری که باید پرداخت شود 100000 تومان باشد، مقدار 100000 ریال در درگاه نمایش داده می شود

mehrdad_l

تازه وارد
واحد پول فروشگاه من تومان است اما هنگامی که وارد درگاه پرداخت می شویم همان مبلغ تومان به درگاه منتقل می شود و افزونه آن را تبدیل به ریال نمی کند

مثلا اگر مقداری که باید پرداخت شود 100000 تومان باشد، مقدار 100000 ریال در درگاه نمایش داده می شود

اسم افزونه که واسه پرداخت ازش استفاده می کنید مربوط به کدام بانک هست؟

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
توی تنظیمات به صورت صحیح ذخیره شده. در صورتی که واحد پولی ووکامرس بر روی تومان باشه ، مبلغ ضربدر 10 میشه و به درگاه ارسال میشه!

کد:
if ( strtolower($currency) == strtolower('IRT') || strtolower($currency) == strtolower('TOMAN')
						|| strtolower($currency) == strtolower('Iran TOMAN') || strtolower($currency) == strtolower('Iranian TOMAN')
						|| strtolower($currency) == strtolower('Iran-TOMAN') || strtolower($currency) == strtolower('Iranian-TOMAN')
						|| strtolower($currency) == strtolower('Iran_TOMAN') || strtolower($currency) == strtolower('Iranian_TOMAN')
						|| strtolower($currency) == strtolower('تومان') || strtolower($currency) == strtolower('تومان ایران')
					)
						$Amount = $Amount*10;

ebi1364

تازه وارد
من تمام این کدها را چک کردم و کاملا درست بودند

کدهای مخصوص اضافه کردن واحد جدید به ووکامرس در فایل function.php

function add_my_currency( $currencies ) {
$currencies['ABC'] = __( 'Toman', 'woocommerce' );
return $currencies;
}

// Add Toman to Currency
add_filter('woocommerce_currency_symbol', 'add_my_currency_symbol', 10, 2);

function add_my_currency_symbol( $currency_symbol, $currency ) {
switch( $currency ) {
case 'ABC': $currency_symbol = 'تومان'; break;
}
return $currency_symbol;
}

و کدهای موجود در class-wc-gateway-bankmellat.php

کد:
$Amount = apply_filters( 'woocommerce_order_amount_total_IRANIAN_gateways_before_check_currency', $Amount, $currency );
					if ( strtolower($currency) == strtolower('IRT') || strtolower($currency) == strtolower('Toman')
						|| strtolower($currency) == strtolower('Iran TOMAN') || strtolower($currency) == strtolower('Iranian TOMAN')
						|| strtolower($currency) == strtolower('Iran-TOMAN') || strtolower($currency) == strtolower('Iranian-TOMAN')
						|| strtolower($currency) == strtolower('Iran_TOMAN') || strtolower($currency) == strtolower('Iranian_TOMAN')
						|| strtolower($currency) == strtolower('تومان') || strtolower($currency) == strtolower('تومان ایران')
					)
						$Amount = $Amount*10;

ebi1364

تازه وارد
دوستان کسی می تونه بگه مشکل از کجاست الان من فروشگاهم بخاطر این مسئله با مشکل جدی روبرو شده است

البته یه نکته ای هست قبل روی هاست plesk بودم و خوب کار می کرد چند روز پیش هاستم را عوض کردم و cpanel شد که این مشکل به وجود آمده.

IP را هم تغییر دادم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
موضوع شما نامشخص هست ! چون همه چیز درسته ، از مدیر سرور کمک بگیرید (بعید میدونم مربوط به هاست باشه!)

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
برای واحد پولی ، خودتان اقدام به ایجاد کد در فانکشن نکنید ، کافیست از ووکامرس فارسی استفاده کنید.

بالا