عدم تشخیص بک لینک ها توسط گوگل

seosec

تازه وارد
سلام وقت بخیر دوستان من سایتی با وردپرس ساختم  الان دوماهه بیشتر تکنیک های سئو را رعایت کردم الان با چندتا کلمه کلیدی صفحه دو هستم ولی الان نزدیک دوماه هرچی بک لینک ساختم در سایت های دیگه رو فقط دوتاش شناخته؟؟

مشکل چی میتونه باشه؟ شاید زدیک صدتا بک لینک داخل وبلاگا و سایت های خارجی ساختم ولی هنوز نشناخته؟؟

پیام یزدانیان

کاربر عضو
بک لینک ها دلایل زیادی میتونه داشته باشه...ولی خب در کل بک لینکی که از یک سایت معتبر  و درست نباشه هیچ ارزشی نخواهد داشت..

بهتره روی مطالبت تمرکز کنی..مطالبت طبق قواعد نیست..

تصاویرت..

پیوند یکتای مقالاتت رو با تاریخ گذاشتی ..

خیلی هم عجله نکن ..

masoud ashoori

کاربر عضو
سلام، وقت بخیر

منظورتون الکسا هست که تعداد بک لینک رو میزنه و 2 تا شناخته؟

اگر آمدن به صفحه اول یا نتایج اول است تعداد بک لینک هیچگونه تاثیری ندارد و شاید ضرر هم داشته باشد.

مواردی از جمله کیفیت سایتی که لینک داده است، مرتبط بودن و میزان زمان قرار گرفتن لینک خیلی مهم هست.  (بعنوان مثال یک لینکی که دو سال هست قرار گرفته مفید هست)

seosec

تازه وارد
@masoud ashoori سلام بله هم در سایت الکسا و سایت،سایت چکاپ تعداد بک لینک ها دوتا زده در صورتی که خیلیبیشتر از دوتا بک لینک ساختم.برای سئو خارجی بجز بک و لینک و فعالیت در شبکه های اجتماعی دگ چکار لازم است؟؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

amin_b1993

کاربر عضو
@seosec دوست عزیز تعداد بک لینک های شما بیشتر از این تعداد هست و نباید بک لینک هاتونرو از طریق الکسا ببینید چون تعداد اون ها رو با توجه به سیاست های خودش نشون میده
و بهتر از طریق گوگل آنالایتکس تعداد سایت هایی که به شما لینک دادن رو مشاهده کنید

و  من دیدم که نوشتید که همه ی مباحث سئو رو رعایت کردید
تگ h1 سایتتون متناسب با هدفتون توی سئو نیست  و بهتره اونو عوض کنید چون تاثیر زیادی توی سئو صفحه اصلی سایت شما داره

amin_b1993

کاربر عضو
یک سری از بک لینک هاتونو مشاهده کنید
فایل ضمیمه
You must be registered for see images attach

seosec

تازه وارد
@amin_b1993 سلام خیلی ممنون از راهنماییتون این لیست لینک هارو چجوری دراوردین؟ ایا امکانش هست منم به این لیست دسترسی داشته باشم؟

بالا