عدم توانایی ارسال مطلب بعد از نصب افزونه user pro

ITsolution

تازه وارد
سلام دوستان بنده یک مشکلی دارم. به محض اینکه افزونه user pro  را نصب کردم دیگه ورد پرس بهم اجازه پست گذاشتن یا ادیت فهرست و این جور کار ها رو نمی ده. و یه گزینه به جای اون قسمتی که نوشته را ارسال می کردم اومده و نوشته فرستادن برای بازبینی البته فقط من می تونم تیتر مطلب را وارد کنم چون قسمت وارد کردن محتوا هم برداشته شده. حالا مشکل اینجاست که حتی با غیر فعال و یا حذف کردن این افزونه هم باز هم همون شرایط وجود داره و من نمی تونم مطلب بنویسم و سایت رو ادیت کنم . کسی می تونه منو راهنمایی کنه که از کجا باید این تنظیمات رو تغییر بدم

پارسی

تازه وارد
سلام اگر از افزونه ویژوال کامپوزر استفاده می نمائید وارد قسمت تنظیمات عمومی شوید و گزینه ای که در تصویر پایین می بینید رو تیک بزنید درست میشه

You must be registered for see images attach

ITsolution

تازه وارد
متشکرم برای من این قسمت وجود نداشت. افزونه ویژوال کامپوزر را هم کلا غیر فعال کردم مشکل همچنان باقی است. ولی انگار خود قالبم یک ادیتور دیگه داره. الان ببینم اونو از کجا می شه غیر فعال کرد.انجام بدم ببینم حل شه انشالله.

ITsolution

تازه وارد
من ادیتور مربوط به قالبم رو هم غیر فعال کردم ولی بازم این گزینه فعال نشد. چیز دیگه ای به ذهنتون نمی رسه؟ من تو قسمت User Roles that can publish immediately تو تنظیمات مربوط به افزونه Administrator و Super Admin را هم اضافه کردم.

ITsolution

تازه وارد
همینطور که در عکس براتون ارسال کردم قسمت نوشتن متن وجود نداره و در قسمت سمت چپ هم وضعیت حالت قفل رو نشون می ده

You must be registered for see images attach

پارسی

تازه وارد
اگر دوستان می توانند به شما در این امر کمک می کنند برای بنده چنین مشکلی وجود نداشته تا به حال

بالا