عدم ذخیره تنظمیات وردپرس

javaheri123

کاربر عضو
سلام دوستان عزیز

هر نوع تنظمیاتی که می خوام ذخیره کنم پیغام ذخیره شد رو می ده اما ذخیره نمیشه به نظرتون علت چی میتونه باشه ؟

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

افزونه جدیدی نصب کردی؟

ذخیره تنظیمات تو همه افزونه ها مشکل داره؟

javaheri123

کاربر عضو
سلام

راستش اول فکر می کردم کل تنظیمات ذخیره نمیشه

اما الان فهمیدم فقط تنظمیات پوسته ذخیره نمیشه؟؟؟

هیج افزونه ای هم نصب نیست

جاویدان

کاربر عضو
سلام

راستش اول فکر می کردم کل تنظیمات ذخیره نمیشه

اما الان فهمیدم فقط تنظمیات پوسته ذخیره نمیشه؟؟؟

هیج افزونه ای هم نصب نیست
سلام

دوست عزیز

شاید پوسته شما نیاز به بروزرسانی داره برای امتحان با پوسته 2015 تست بگیرید ببینید ذخیره سازی انجام میشه یا خیر پوسته خودتون رو هم چک کنید سازگاری با ورژن فعلی وردپرس و اگر ووکامرس هم دارید داره یا خیر.

موفق باشید

Qalekhani

قلعه‌خانی
منم مشکل مشابهی دارم. تنظیمات پوسته وردپرس کلا ذخیره نمیشه. حتی پیغام ذخیره شد هم نمیده. همینطوری در حال لودینگ گیر میکنه

به هاستینگ هم میگه، جواب های مبهمی میده !

A

Atashe.Entezar

Guest
سلام

باختر شما که دیگه استاد مایی !!! با پوسته دیگه یا 2015 هم جواب نمیده؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوستان عزیز

بیشتر اوقات عدم هماهنگی قالب با ورژن وردپرس و ووکامرس باعث این قضیه میشه وقتی شما اقدام به بروزرسانی یکی {وردپرس یا ووکامرس} می نمایید در حالی که مستندات رو نخواندید که آیا تغییراتی در ساختار کد ها و سازگاری با ورژن php لحاظ شده یا خیر مثلا در ورژن جدید ووکامرس کمترین ورژن 5.4 لحاظ شده در حالیکه در بسیاری از هاستهای که فروشنده ایرانی هست هنوز از ورژن 5.3 استفاده می کند و این باعث تداخل ساختاری میشه . وضعیت سیستم در ووکامرس یک سیستم هشدار بسیار خوب برای این جریان است.

بنده نیز در قالب قبلیم نیز این مشکل رو داشتم یک لحظه بروزرسانی وردپرس و وکامرس کردم و قالب به علت بروز نبودن این مشکل و سایر مشکلاتی مثل پاسخگویی به کاربران و یا حتی ارسال نظر کاربران ایجاد شده بود که اگر تماس تلفنی و برخورد خودمان در حین جواب دادن نبود معلوم نبود چی میشد.

مهمترین دلیل عدم اطلاع ما از بروزرسانی قالب بر می گرده به نبودن خرید دارای لیسانس و اینکه در 4 بروز رسانی اخیر ووکامرس چند حالت ساختاری تغییرات کلی و بروزرسانی به ورژن بالاتری از هماهنگی با5.4 و بالاتر php لحاظ شده است

موفق باشید

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
یک نکته مهم هست که شاید رخ بده

برای ذخیره سازی اطلاعات مخصوصا در قالب ها ، از طریق GET به وسیله jQuery استفاده میشه. که سرور ادرس های طولانی رو ذخیره نمیکنه و تا یک جاهایی ش رو میگیره... به دلیل امنیت در سرور هست

با مدیر سرور مکاتبه کنید

بالا