عدم سازگاری ووکامرس پارسی با php 7.2

arianfar

تازه وارد
سلام به همه دوستان 😇
وقتتون به خیر و خوشی ایشاللا
من بعد از بالا بردن ورژن php به ۷.۲ - سایتم با پیغام های هشدار زیر مواجه شده! 😕

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mysite/public_html/mysite.ir/wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/persian-woocommerce.phpon line 304
🧐
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/mysite/public_html/mysite.ir/wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/persian-woocommerce.php:304) in /home/mysite/public_html/mysite.ir/wp-admin/includes/misc.php on line 1196

پیغام های بالا در پیشخوان و در بالای سایت مشاهده میشه!
البته اینم بگم که بنده سرچ زدم تو گوگل اما عمو گوگل جواب نداد.
لذا اینجا تاپیک زدم و مصدی اوقات شدم. 😎
منتظر اعلام نظر اساتید هستم. پیشاپیش ممنون 😊

mohamad_a226

کاربر عضو
بعید میدونم از ووکامرس فارسی باشه. چون منم از php 7.2 استفاده میکنم و مشکلی با این افزونه نداره.
فایلای افزونه رو هم چک کردم، چنین فایلی تو این مسیر اصلا نداره :unsure:
/wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/persian-woocommerce.php
یه بار افزونه رو کامل حذف کنید و مجدد دانلود و نصب کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arianfar

arianfar

تازه وارد
محمد جان ممنون از بابت نظرتون دوست عزیز 😉
فکر کنم مربوط به همین افزونه ووکامرس پارسی است. چون دقیقاْ وقتی که غیر فعال یا حذف می کنم کلا هیچ خطایی نمیده! اما به محض فعال کردن خطا میده.
تازه الان که داشتم بازم تست می کردم علاوه بر خطاهای بالا خطای زیر رو هم داد. 😢

این افزونه 244 حرف از خروجی غیرمنتظره در طول فعال‌سازی تولید کرد. اگر پیام اخطار “headers already sent” ، مشکلات مربوط به خوراک‌های پیوند یا مسائل دیگر را دریافت کردید، این افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.
یک تصویر از پیشخوان هم پیوستیدم براتون. 😌
البته اینم بگم که در php 7.1 خطا نمیده و فقط در php 7.2 خطا میده. 🧐
و من هم خیلی اصرار بر php 7.2 ندارم ولی ممنون میشم راهنماییم کنین تا مشکل برطرف بشه 🤓

پیوست‌ها

• eb.jpg
    eb.jpg
    284.1 کیلوبایت · بازدیدها: 5
آخرین ویرایش:

Para Tak

تازه وارد
محمد جان ممنون از بابت نظرتون دوست عزیز 😉
فکر کنم مربوط به همین افزونه ووکامرس پارسی است. چون دقیقاْ وقتی که غیر فعال یا حذف می کنم کلا هیچ خطایی نمیده! اما به محض فعال کردن خطا میده.
تازه الان که داشتم بازم تست می کردم علاوه بر خطاهای بالا خطای زیر رو هم داد. 😢

این افزونه 244 حرف از خروجی غیرمنتظره در طول فعال‌سازی تولید کرد. اگر پیام اخطار “headers already sent” ، مشکلات مربوط به خوراک‌های پیوند یا مسائل دیگر را دریافت کردید، این افزونه را غیرفعال یا حذف کنید.
یک تصویر از پیشخوان هم پیوستیدم براتون. 😌
البته اینم بگم که در php 7.1 خطا نمیده و فقط در php 7.2 خطا میده. 🧐
و من هم خیلی اصرار بر php 7.2 ندارم ولی ممنون میشم راهنماییم کنین تا مشکل برطرف بشه 🤓
با درود فراوان خدمت دوست عزیز
یکی از واجبات وردپرس و کسانی که سایتی را مدیریت می نمایند دانستن این موضوع می باشد که کدام افزونه یا کدام دستور پی اچ پی موجود در سایت که مربوط به قالب یا افزونه ای خاص هست داره بازی در میاره و بتونه انرو به خوبی شناسایی کنه، که بتواند در اسرع وقت اون مشکل رو برطرف کنه و یا از متخصصی عزیز یاری بطلبت...
پس اولین گزینه فهمیدن آدرس دقیق یک خطا می باشد، که بهترین راه نصب افزونه Query Monitor می باشد.
با نصب این افزونه اگر تداخلی هم در افزونه یا برنامه ها باشه متوجه میشید و یک رصد دقیق از کارکرد وب سایتتون خواهید داشت و اساتید حاضر در این انجمن راحت تر می توانند به شما کمک نمایند
با آرزوی موفقیت برا شما

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: arianfar

arianfar

تازه وارد
با درود فراوان خدمت دوست عزیز
یکی از واجبات وردپرس و کسانی که سایتی را مدیریت می نمایند دانستن این موضوع می باشد که کدام افزونه یا کدام دستور پی اچ پی موجود در سایت که مربوط به قالب یا افزونه ای خاص هست داره بازی در میاره و بتونه انرو به خوبی شناسایی کنه، که بتواند در اسرع وقت اون مشکل رو برطرف کنه و یا از متخصصی عزیز یاری بطلبت...
پس اولین گزینه فهمیدن آدرس دقیق یک خطا می باشد، که بهترین راه نصب افزونه Query Monitor می باشد.
با نصب این افزونه اگر تداخلی هم در افزونه یا برنامه ها باشه متوجه میشید و یک رصد دقیق از کارکرد وب سایتتون خواهید داشت و اساتید حاضر در این انجمن راحت تر می توانند به شما کمک نمایند
با آرزوی موفقیت برا شما

سلام و سپاس از بابت راهنمایی خوبتون.
قطعاْ این راهنمایی خوب شما برای بنده و بسیاری از دوستان سردرگم دیگر چاره ساز خواهد بود. ممنون
و اما مشکل: عجیبه که من وقتی افزونه Query Monitor رو نصب کردم خطاهای بالای سایت دیده نمی شوند و به محض فعال سازی اون خطاها مجدداْ مشاهده می شوند.
عکس از خطا که توسط افزونه رصد شده رو براتون پیوست کردم.
ممنون و باز ممنون

پیوست‌ها

• Untitled.png
    Untitled.png
    51.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6

arianfar

تازه وارد
با عرض سلام مجدد
دوستان مشکل من حل شد. البته دقیق نمی دونم چطوری
امروز افزونه رو از ریشه (از کنترل پنل) پاک کردم و به قول دوست عزیزم ( ) 😊 مجددْ افزونه ووکامرس پارسی رو نصب کردم و الان داره مثل ساعت کار می کنه. ممنون از هر دو عزیز که وقت گذاشتند و راهنماییم کردند.
سلامتی همه ام آرزوست! 🌹🌹🌹

بالا