عدم فعال شدن منو ها

e-teach

کاربر عضو
سلام دوستان :53: يه مدتي كه من نبودم بهتون حسابي خوش گذشت؟ /:)

من جديدا با يه مشكلي برخورد كردم :109: اونم اينه كه وقتي ميخوام قالب سايت رو عوض كنم منو ها به كل از بين ميره حتي وقتي ميرم از داخل ماژولها جاي منو ها رو انتخاب ميكنم يا عوضش ميكنم باز هيچ تغييري صورت نميگيره :((

آها راستي از نسخه 2.5.7 جوملا فارسي استفاده ميكنم
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

اگه دوستان راهنمائي كنن كه چطوري بايد اين مشكل رو حل كنم ممنون ميشم :63:

erfan

طراح وب
پرسنل مدیریت
انتقال داده شد انجمن پرسش و پاسخ!

لطفاً دیگه تکرار نشه :)

mahdiali35

کاربر عضو
سلام دوستان :53: يه مدتي كه من نبودم بهتون حسابي خوش گذشت؟ /:) من جديدا با يه مشكلي برخورد كردم :109: اونم اينه كه وقتي ميخوام قالب سايت رو عوض كنم منو ها به كل از بين ميره حتي وقتي ميرم از داخل ماژولها جاي منو ها رو انتخاب ميكنم يا عوضش ميكنم باز هيچ تغييري صورت نميگيره :((

آها راستي از نسخه 2.5.7 جوملا فارسي استفاده ميكنم
default_;
.gif' alt=':; ;) :'>

اگه دوستان راهنمائي كنن كه چطوري بايد اين مشكل رو حل كنم ممنون ميشم :63:
درود و خسته نباشید...!!!

منظورتون اینه که منوها فقط با یه قالب نمایش داده میشه ؟!

از چه قالب هایی استفاده میکنید؟...با چه قالبی میاد و چه قالبی نمیاد....؟

بعضی از tempate ها باید یه پلاگین مخصوص منو براش نصب بشه تا درست کار کنه...و در آخر این که موقعیت ماژول هم باید درست ست بشه....

شاد باشید...!!!!

e-teach

کاربر عضو
درود و خسته نباشید...!!!منظورتون اینه که منوها فقط با یه قالب نمایش داده میشه ؟!

از چه قالب هایی استفاده میکنید؟...با چه قالبی میاد و چه قالبی نمیاد....؟

بعضی از tempate ها باید یه پلاگین مخصوص منو براش نصب بشه تا درست کار کنه...و در آخر این که موقعیت ماژول هم باید درست ست بشه....

شاد باشید...!!!!
موقعيت ما*ژول رو درست ست ميكنم ولي باز نميشه فقط و فقط با قالب پيشفرضي كه روش هست مياره همون اميركبير

با قالبهاي ديگه اصلا همين كه اميركبير و عوض ميكنم همه چي به هم ميريزه چه خودم طراحي كرده باشم چه دو قالب ديگه اي كه روش نصب هست رو پيش فرضش كنم كلا قاطي پاتي شده

اين پلاگين مخصوص چيه چطوري بايد نصبش كنم از كجا پيداش كنم؟

mahdiali35

کاربر عضو
موقعيت ما*ژول رو درست ست ميكنم ولي باز نميشه فقط و فقط با قالب پيشفرضي كه روش هست مياره همون اميركبيربا قالبهاي ديگه اصلا همين كه اميركبير و عوض ميكنم همه چي به هم ميريزه چه خودم طراحي كرده باشم چه دو قالب ديگه اي كه روش نصب هست رو پيش فرضش كنم كلا قاطي پاتي شده

اين پلاگين مخصوص چيه چطوري بايد نصبش كنم از كجا پيداش كنم؟
درود....کلا منوها ظاهر نمیشه یا به صورت بازشدنی نیست...؟؟؟؟

اون پلاگین ها برای قالب های خاص هست...در حالت عادی باید منوها ظاهر بشه..!!!

پ.ن: اون سایتی که تو pm گفته بودی باز نمیشه...!!!

شاد باشید...!!!

e-teach

کاربر عضو
درود....کلا منوها ظاهر نمیشه یا به صورت بازشدنی نیست...؟؟؟؟اون پلاگین ها برای قالب های خاص هست...در حالت عادی باید منوها ظاهر بشه..!!!

پ.ن: اون سایتی که تو pm گفته بودی باز نمیشه...!!!

شاد باشید...!!!
كلا باز نميشه انگار نه انگار كه همچين منو يا ماژولي اصلا وجود داره

نميدونم مشكل از كجاس بقيه ماژولها رو هم تست نكردم ببينم اونا هم به همين منوال هستن يا نه

در ضمن تمام مطالب رو هم به صورت چند ستوني مياره مثلا مطالب رو در2 ستون و 4 خانه مجزا نمايش ميده نه در يك ستون پشت سر هم

و اما درب مورد ساتي كه فرمودي فكر كنم سرورش Down شده بايد زنگ بزنم به پشتيباني

mahdiali35

کاربر عضو
كلا باز نميشه انگار نه انگار كه همچين منو يا ماژولي اصلا وجود داره نميدونم مشكل از كجاس بقيه ماژولها رو هم تست نكردم ببينم اونا هم به همين منوال هستن يا نه

در ضمن تمام مطالب رو هم به صورت چند ستوني مياره مثلا مطالب رو در2 ستون و 4 خانه مجزا نمايش ميده نه در يك ستون پشت سر هم

و اما درب مورد ساتي كه فرمودي فكر كنم سرورش Down شده بايد زنگ بزنم به پشتيباني
فک کنم منظورت اون منوها منظورت منوهای بازونده ی که روی قالب پیش فرض یعنی قالب امیرکبیر تعیین شده است رو میگی...!!!

اون منو یه منوی مخصوص هست که فقط ماژول نیست....تو خود قالب هم کد نویسی شده...این قالب ترجمه ی یکی از قالب های سایت you joomla هست فکر کنم...!!!

شما از این منو در قالب های دیگه نمیتونی استفاده کنی چون این حالت فقط در قالبهای you joomla تعریف شده...!!!

شاد باشید...!!!

e-teach

کاربر عضو
فک کنم منظورت اون منوها منظورت منوهای بازونده ی که روی قالب پیش فرض یعنی قالب امیرکبیر تعیین شده است رو میگی...!!!اون منو یه منوی مخصوص هست که فقط ماژول نیست....تو خود قالب هم کد نویسی شده...این قالب ترجمه ی یکی از قالب های سایت you joomla هست فکر کنم...!!!

شما از این منو در قالب های دیگه نمیتونی استفاده کنی چون این حالت فقط در قالبهای you joomla تعریف شده...!!!

شاد باشید...!!!
يعني بايد منو جديد بسازم ديگه درسته؟

mahdiali35

کاربر عضو
يعني بايد منو جديد بسازم ديگه درسته؟
نه از همون منوها میتونید استفاده کنید....فقط به این حالت نمینید جلوه ی اینجوری رو روش اعمال کنید...!!!

شاد باشید..!!!

e-teach

کاربر عضو
نه از همون منوها میتونید استفاده کنید....فقط به این حالت نمینید جلوه ی اینجوری رو روش اعمال کنید...!!!شاد باشید..!!!
ميشه يه خورده واضح تر توضيح بديد استاد؟ متوجه نميشم :-"

بايد چطوري تغيير ش يدم تا استفادش كنم؟

در ضمن هر منوئي به هر روشي كه ايجادش ميكنم فقط به صورت ستوني مياره افقي نميشه يا زير منو ها رو نمايش نميده

بايد چي كار كنم؟ با نسخه 1.5 كلي فرق ميكنه چرا؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdiali35

کاربر عضو
ميشه يه خورده واضح تر توضيح بديد استاد؟ متوجه نميشم :-" بايد چطوري تغيير ش يدم تا استفادش كنم؟
شما دقیقا میخای چی کار کنید ؟ رو یه قالب غیر از قالب پیش فرض یعنی قالب امیر کبیر میخاید منو رو به نمایش بگذارید ؟

این که مشخصه باید چی کار کنید...!!! :-"

به صورت نمونه یدونه رو سایتتون گذاشتم...!!

شاد باشید....

e-teach

کاربر عضو
شما دقیقا میخای چی کار کنید ؟ رو یه قالب غیر از قالب پیش فرض یعنی قالب امیر کبیر میخاید منو رو به نمایش بگذارید ؟این که مشخصه باید چی کار کنید...!!! :-"

به صورت نمونه یدونه رو سایتتون گذاشتم...!!

شاد باشید....
رو کدوم قسمت هست؟ پیداش نکردم

منوها رو چطوری باز شونده سطری یا ستونیش کنم؟ مثل جوملا 1.5 نیس؟

mahdiali35

کاربر عضو
رو کدوم قسمت هست؟ پیداش نکردممنوها رو چطوری باز شونده سطری یا ستونیش کنم؟ مثل جوملا 1.5 نیس؟
تو قسمت مدیریت ماژول ها یه ماژول نمایش منو اضافه کنید و موفعیت اون رو جای دلخواه قرار بدید....دقیقا مثل 1.5...سری قبل تستی یدونه رو سایتتون گذاشتم...برید مشاهده کنید...

اگه بخاید بازشونده باشه و پیشرفته تر باشه باید از مگامنو استفاده کنید که خود جوملا 2.5 داره...

شاد باشید...!!!

e-teach

کاربر عضو
تو قسمت مدیریت ماژول ها یه ماژول نمایش منو اضافه کنید و موفعیت اون رو جای دلخواه قرار بدید....دقیقا مثل 1.5...سری قبل تستی یدونه رو سایتتون گذاشتم...برید مشاهده کنید...اگه بخاید بازشونده باشه و پیشرفته تر باشه باید از مگامنو استفاده کنید که خود جوملا 2.5 داره...

شاد باشید...!!!
این مگا منو که میگین کجا هست/؟

چطوری به یک منو چندین ماژول اضافه کنم؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mahdiali35

کاربر عضو
این مگا منو که میگین کجا هست/؟چطوری به یک منو چندین ماژول اضافه کنم؟
دوست عزیز من منظورتون رو درست متوجه نشده بودم بابت مگا منو...!!!

شما دو راه داری...یا اینکه از قالبهای شرکت های مشهور استفاده کنی که تو خودشون مگا منو و تنظیمات منوی پیشرفته رو به صورت پیش فرش دارن یا اینکه برید از ماژول های مگامنویی که موجود هستند استفاده کنید مثل maxi menu ck...که رایگان هست و قابلیت قرار دادن ماژول رو در منو داره...

به شخصه ترجیح میدم از قالب های سایت های خارجی استفاده کنم با امکانات بالا...!!!

شاد باشید....

بالا