عدم قبول حالت www در کنسول گوگل

saeid.sh

تازه وارد
عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان عزیز
برای اینکه سایتمو در حالت بدون w به عنوان حالت اصلی معرفی کنم به کنسول گوگل از گزینه Display URLs as استفاده می کنم که گوگلم تایید می کنه ولی وقتی خارج می شم و دوباره وارد میشم بر می گرده به حالت Don't set a preferred domain مشکل از کجاست عکس هاشم براتون فرستادم
ممنون

پیوست‌ها

• 1.png
    1.png
    86.7 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • 2.png
    2.png
    75.3 کیلوبایت · بازدیدها: 8

tpark

کاربر عضو
عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان عزیز
برای اینکه سایتمو در حالت بدون w به عنوان حالت اصلی معرفی کنم به کنسول گوگل از گزینه Display URLs as استفاده می کنم که گوگلم تایید می کنه ولی وقتی خارج می شم و دوباره وارد میشم بر می گرده به حالت Don't set a preferred domain مشکل از کجاست عکس هاشم براتون فرستادم
ممنون
درود بر شما
وارد تنظیمات عمومی وردپرس بشید و هر دو گزینه آدرس و یو آر ال سایت رو www بگذارید و ذخیره کنید.

در حال حاضر تنظیمات سایت شما روی بدون www هستش.
بعد که تغییرات رو انجام دادید بعد از 2-3 روز برید و لینک ها رو تغییر بدید.
(حتما هر دو سایت رو به وبمستر اضافه کردید دیگه: با www و بدون www)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saeid.sh

saeid.sh

تازه وارد
درود بر شما
وارد تنظیمات عمومی وردپرس بشید و هر دو گزینه آدرس و یو آر ال سایت رو www بگذارید و ذخیره کنید.

در حال حاضر تنظیمات سایت شما روی بدون www هستش.
بعد که تغییرات رو انجام دادید بعد از 2-3 روز برید و لینک ها رو تغییر بدید.
(حتما هر دو سایت رو به وبمستر اضافه کردید دیگه: با www و بدون www)
ابتدا از پاسختون سپاس گزارم
بله هر دوسایت با w و بی w معرفی کردم
در اون قسمت که فرمودید تنظیمات وردپرس رو حالت با w بزارم مشکل منم همینه دقیقا
من می خوام سایت بی w باشه و حالت پیش فرضم این باشه و وردپرسم رو همینه ولی کنسول گوگل ارور بالا رو شنون میده

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
اولا که شما باید به نسخه جدید سرچ کنسول مراجعه کنید.
لینکش به این صورت هست روی Crawl یا سایر بخش های مسدود که کلیک کنی یه هشدار لینک دار قرمز بالای صفحه ظاهر میشه که شما رو هدایت به نسخه جدید کنه
پس از ورود به نسخه جدید بالا سمت چپ شما امکان اضافه کردن رو میدهد
یادتون باشه اگر نسخه سایت شما دارای ssl هست چه با www و چه بدون اون باید آدرس کامل فقط سایت را درج کنید
اگر سایت شما در حالت www فعال و ثبت شده حتما با این و اگر نشده بدون اون انجام دهید از اضافه قرار دادن خودداری کنید تا به مشکل نخورید. چند تا آدرس ثبت نکنید یک آدرس فعال و درست را ثبت کنید.
یادتان باشد نقشه سایت رو باید پس از این موارد در منو سمت چپ به صورت کامل به کنسول معرفی کنید
فراموش نکنید که حتما کلید احراز هویت گوگل را اگر به صورت کد html هست در روت سرور قرار دهید یا اگر از افزونه ها استفاده می کنید برای آنها این کد را در دسترس قرار داده و تاییده بگیرید.
موفق باشید

saeid.sh

تازه وارد
با سلام دوست عزیز
اولا که شما باید به نسخه جدید سرچ کنسول مراجعه کنید.
لینکش به این صورت هست روی Crawl یا سایر بخش های مسدود که کلیک کنی یه هشدار لینک دار قرمز بالای صفحه ظاهر میشه که شما رو هدایت به نسخه جدید کنه
پس از ورود به نسخه جدید بالا سمت چپ شما امکان اضافه کردن رو میدهد
یادتون باشه اگر نسخه سایت شما دارای ssl هست چه با www و چه بدون اون باید آدرس کامل فقط سایت را درج کنید
اگر سایت شما در حالت www فعال و ثبت شده حتما با این و اگر نشده بدون اون انجام دهید از اضافه قرار دادن خودداری کنید تا به مشکل نخورید. چند تا آدرس ثبت نکنید یک آدرس فعال و درست را ثبت کنید.
یادتان باشد نقشه سایت رو باید پس از این موارد در منو سمت چپ به صورت کامل به کنسول معرفی کنید
فراموش نکنید که حتما کلید احراز هویت گوگل را اگر به صورت کد html هست در روت سرور قرار دهید یا اگر از افزونه ها استفاده می کنید برای آنها این کد را در دسترس قرار داده و تاییده بگیرید.
موفق باشید
ممنون آقای جاویدان که مثل همیشه با صبر و حوصله جواب میدید. من طبق آموزش ویدیویی این سایت جلو رفتم

می گند باید سایتو در دوحالت معرفی کنی به گوگل با w و بی w درسته ؟
از ssl پیروی می کنم
روت شدنم اوکی شده
فقط مشکل همون عکسی که فرستادم و Display URLs as قبول نمی کنه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز
نیازی به تعریف در دو حالت نیست
به صورت پیش فرض گوگل و ربات جستجو سایت را بر اساس آدرس اصلی بازخوانی و جستجو می کند
یعنی وقتی دامنه شما روی سایت بدون www فعال شده است سرور شما آدرس رو با www را ریدایرکت می کند به محل مورد نظر بدون آن
یعنی گوگل این مورد را خطا فرض نمی کند چون ریدایرکت می شود.
ولی وقتی شما یک سایت را قبلا ثبت کرده باشید و بدون ssl باشد بطور معمول احتمال خطا در وبسمتر خواهید داشت و آمارهای شما بروز نخواهد شد که باید حتما نسخه دارای ssl هم ثبت شود.
اشتباه بسیاری از وبمستران همین است که فکر می کنند گوگل ssl را شناسایی می کند در صورتی که باید با وجود دامنه قبلی از نسخه دارای ssl هم ثبتی ایجاد شود تا ربات مطمئن شود شما به نکات جدید و امتیازآور و امنیت کاربران توجه کردید .
در مورد محل فعلی هم به شما گفتم شما زا نسخه قدیمی سرچ کنسول استفاده می کنید
برای اینکه به نسخه جدید بروید منطقه نقشه سایت رو در همین نسخه قدیمی بزنید مسدود است ولی هشدار لینک قرمز در بالای دکمه آبی رنگ مقابل نام گوگل به صورت چشمک زن خودنمایی خواهد کرد
ثبت نام های جدید باید از نسخه جدید نهایی شود.
یادتان باشد حتی اگر موارد قبلی ثبت شده باشند ولی آمار بروزی ندارید یعنی علاوه بر ثبت حتما نقشه سایت و مسیر آن را باید از منو سمت چپ ثبت نام و تاییده دریافت کنید.
متاسفانه بنده به علت یک پیام در دفاع از مردم کشورم در یک یوتیوب توسط یهودیان صهیونیست ضد ایران دچار مشکل شدم و قادر به دسترسی به سرچچ کنسول نیستم وگرنه دقیقا با شرح عکس براتون ارسال می کردم . اگر تا چند روز آینده دسترسی ما را باز کنند.
شما یکبار از نسخه جدید اقدام به ثبت کنید و عکسش رو قرار دهید
موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saeid.sh
بالا