عدم نمایش آیتم های دسته های محصولات

diujans2005

تازه وارد
17/8/09
31
1
6
با سلام
من از ویژوال کامپوزر برای سایت فروشگاهی استفاده میکنم و محصولات فروشگاه رو هم با موجودی قرار دادم
همچنین دسته بندی هایی هم براشون تعریف کردم که برای هر محصول هم مجزا می باشد
متاسفانه برخی دسته بندی ها همانطور که در عکس ضمیمه هست نشان داده نمی شود . علتش چیه ؟
ممنون میشم کمک کنید
قالب زفایر هست

پیوست ها

آخرین ویرایش:

diujans2005

تازه وارد
17/8/09
31
1
6
من حداقل 50 تا دسته بندی دیگه هم ایجاد کردم که برخی محصولاتم رو به اون دسته بندی ها میخوام ارتباط بدم نمی تونم چون نشون داده نمیشه که بخوام نام دسته بندی رو انتخاب کنم

seven tara

تازه وارد
2/12/19
1
0
1
7tara.com
توریستی ترین کشور دنیا
فرانسه اولین کشور توریستی جهان: فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه کشوری است واقع در اروپای غربی؛ بزرگ‌ترین کشور اروپایی غربی است و همچنین فرانسه سومین کشور اروپاست و فقط روسیه و اوکراین از این کشور اروپایی وسیع ترند. این کشور با کشورهای بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، ایتالیا، موناکو، آندورا و مرز زمینی مشترک دارد.​
مساحت کشور فرانسه برابر با ۵۵۰۰۰۰ کیلومتر مربع بوده و وسیع‌ترین کشور اروپای غربی است (یک سوم وسعت ایران) و منطقه دریایی وسیعی را در اختیار دارد (منطقه‌ اقتصادی که در ۱۱ میلیون متر مربع گسترده شده است). براساس آخرین تقسیمات کشوری فرانسه به ۲۲ ناحیه تقسیم شده است و از ۹۶ شهرستان (یادپارتمان) تشکیل گردیده که زیرنظر دولت مرکزی اداره شده و تحت نظارت شورای انتخابی محلی فعالیت می‌نمایند.

diujans2005

تازه وارد
17/8/09
31
1
6
اخه ربطی به ویژوال کامپوزر نداره . اگر هم تعداد مشخصی بیاره باید از یه جایی تعدادش رو زیاد کرد ولی مطمئنم دلیلش چیز دیگس .

لطفا راهنمایی کنید