عدم نمایش اطلاعات دانلود بعد از پرداخت

amin12345

تازه وارد
با سلام

من توی ووکامرس یه مشکلی دارم اونم اینه که بعد از پرداخت با زرین پال و وقتی برمیگرده به سایت باید لینک دانلود و فاکتور رو نشون بده ولی فقط یه شناسه پرداخت نشون میده

وقتی محصول رو رایگان میکنم مشکلی ندارع و نشون میده لینک دانلود رو ولی وقتی پولی میکنم بعد از پرداخت اتفاقی نمیافته

میشه لطف کنین بگین مشکل از کجاست یا ادرس بازگشت از پرداخت در هنگام پرداخت نیاز هست چی قرار بدم؟

مرسی

moein921

کاربر عضو
پیشنهاد میکنم از پلاگین پار پال، یا پی لاین استفاده کنید. البته این صرفا یک پیشنهاد هست چرا که من چند جا مشکل مشابه شما رو در برخی نظرات دیده بودیم در سایتها

فک کنم با تغییر پلاگین مشکلتون حل بشه

amin12345

تازه وارد
ممنون اون مشکل حل شد یک سوال دیگه هم داشتم

چطور میه توی قسمتت تسویه حساب اون گزینه که تیک پذیرش قوانین و شرایط هست رو حذف کرد؟بقیه فیلد هارو حذف کردم ولی اون مونده همچنان

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
با افزونه woocommerce checkout manager

afshinz

تازه وارد
سلام. آقا تورو خدا چطوری اون مشکلتون حل شد؟

بگید ما هم استفاده کنیم. دقیقا همین مشکل رو دارم

moein921

کاربر عضو
شما هم اولا آخرین نسخه ی پلاگین سازگار با افزونتو بگیر

دوما از چه درگاهی استفاده میکنی؟

afshinz

تازه وارد
ببخشید منظورتون از آخرین پلاگین سازگار با کدوم افزونس؟ چه پلاگینی؟

از درگاه جهان پی استفاده میکنم

moein921

کاربر عضو
اگه از ووکامرس استفاده میکنی که هیچ

اما اگه از edd استفاده میکنی پلاگین جهان پی براش آبدیت نشده و ممکنه ناسازگار باشه

در هر صورت برای ووکامرس پیشنهاد من درگاه جهان پی هست

برای edd پارسپال یا پی لاین

موفق باشی

afshinz

تازه وارد
سلام

ممنون از جوابتون

من از ووکامرس و درگاه جهان پی استفاده میکنم، و همچنان اون مشکل رو دارم

یعنی لینک دانلود نه به ایمیل طرف ارسال میشه و نه توصفحه ی حساب کاربری نشون داده میشه

نمیدونید چطور این مشکل رو حل کنم؟

afshinz

تازه وارد
دوستان من مشکلم حل شد

این مشکلی که پیش میاد 2تا دلیل داره

1- مشکل برای کسایی پیش میاد که برای امنیت سایتشون پیشوند جدول های وردپرس که wp_ هستش رو دستکاری کردن و به یه کلمه یا چند کلمه که طول کارکترهاشون بیشتر یا مساوی با 20کارکتر هست تغییر دادن. دلیلش این هست که تعداد کارکتر نام جدول در sql نباید بیشتر از 64 کارکتر باشه و چون اسم جدول مربوط به لینک دانلود خودش 45تا کارکتر داره + پیشوند بالاتر از 64 میشه و جدول اصلا درست نمیشه

2- مشکل خودم: من 2تا کار رو اشتبا انجام دادم، اولیش این بود که اسم فایل من چنتا فاصله داشت و من آدرس دهی رو تست نمیکردم و چون فاصله خودش کارکتر اسکی هست اصلا لینک رو پیدا نمیکرد که ارسال کنه و خودش هم اخطار میداد که من متوجهش نشدم. و فک کنم اگه لینک رو هم قرار بدید باید حتما یه اسمی براش بنویسید وگر نه باز لینک ارسال نمیشه

باید حواسمون هم باشه موقع گذاشتن محصول دانلودی هم تیک مجازی و هم دانلودی هر دو زده شده باشه

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein921

کاربر عضو
اولا از آخرین نسخه ووکامرس و پلاگین پرداخت استفاده کن

دوما قالب رو عوض کن چنانچه مشکلت حل شد بفهم از مشکل از قالبت بوده

موفق باشی

afshinz

تازه وارد
از آخرین نسخه هر دو استفاده کردم از اول و قالب هم یه قالب خیلی استاندارد و عالی هست

مشکل هم که گفتم، ربطی به قالب نداره، مشکل آدرس دهی فایل دانلود بود که اشتباه وارد کرده بودم و اخطار ووکامرس رو ندیده بودم. در واقع محصول دانلودی درست کرده بودم بدون لینک دانلود، برای همین بود که لینک دانلودی هم ارسال نمیشد چون اصلا وجود نداشت

moein921

کاربر عضو
عجب آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم

پس اشکال کار از خودت بوده

بازم خدا رو شکر این تبادلات نظر باعث شد به عیب کارت پی ببری و مشکلت حل شه

موفق باشی عزیز

بالا