عدم نمایش بخش دیداری و محتوا

psdha

تازه وارد
سلام دوستان

من بعد از ثبت یک محصول وقتی روی وی رایش اون محصول کلیک میکنم متاسفانه بخش دیداری و محتوای تایپ شده را نشان نمیده و مکررا باید ctrl+f5  را بگیرم تا شانسی بلکه درست بشه .

تمام افزونه های غیر مرتبط را پاک کردم و افزونه کش هم فعال نیست. چکار باید کنم ؟

ممنون میشم از دوستان کسی راهنمایی کنه

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اول دیباگ وردپرس رو قعال کنید تا از خطاهای احتمالی مطلع بشید . دوم به داخل روت سرور برید و فایل لاگ رو بررسی کنید . سوم از چه مرورگری استفاده میکنید و از کدام بروزرسانی اش . چهارم افزونه های کش در حالت غیر فعال هم می توانند شیطنت کنند پس بهتر است فقط  تنظیماتشان در wp-config.php و htaascc رو پاک فرموده و اگر پوشه کش در بخش کانتت وردپرس ایجاد شده نیز حذف شود پس از آن کافیست یکبار مرورگر را از کش خالی کنید . پنجم از بروز بودن قالب مطمئن شوید .

موفق باشید

psdha

تازه وارد
سلام متشکرم شما درست راهنمایی کردی و مشکل من حل شد

یک سوال دیگر

وقتی یک محصول در وکامرس فروش ویژه می شود روی تصویر شاخص آن یک روبان قرمز رنگ مشخص می شود با نام فروش ویژه

این تصویر را از کجا باید تغییر داد؟

جاویدان

کاربر عضو
با سلام

دوست عزیز

اگر منظورتون تغییر پیش زمینه این گونه حالتهاس اگر قالب شما از حالت طراحی css استفاده نکرده باشد کافیست در خود قالب = پوشه  Image قالب فعال خودتان به دنبال خود عکس باشید و آن را با گزینه دیگری به همان اندازه و همان اسم و همان فرمت تعویض کنید . البته گاها دیده شده در تنظیمات خود قالب نیز امکان تغییر است .

موفق باشید

بالا