عدم نمایش دسته ها در فهرست سایت

Aryadental

تازه وارد
سلام دوستان

امروز به یه مشکلی برخوردم که متاسفانه نشد حل کنم :frown:

من یک کاربر برای فروشگاه ساختم حتی نقش مدیر را برایش اکتیو کردم اما متاسفانه مطابق تصویر پیوست شده در منوی فهرست محصولات و کلا دسته محصولات جهت اضافه نمودن به منوی سایت نمایش داده نمیشود ... قالب ، دسترسی هرچی میشد را تست کردم اما نشد که نشد !

ممنون میشم از دوستان یا اساتید محترم راهنمایی نمایند.

با تشکر :53:

You must be registered for see images attach

Aryadental

تازه وارد
مرسی از پاسخگویی شما ، برای بازدید شما تا فردا یوزر ارسال میکنم ، فقط جای تعجب هستش که تا این زمان که شما پاسخ بدین من روی لوکال هم تست کردم و این مورد وجود داشت (مانند تصویر پیوست شده). آیا وردپرس فقط یک یوزر را بعنوان کاربر اصلی میشناسه و بقیه محدودیت دارند حتی اگه نقش کاربری را مدیر قرار بدهیم؟ ممنون از شما

alifiresoft

کاربر عضو
مرسی از پاسخگویی شما ، برای بازدید شما تا فردا یوزر ارسال میکنم ، فقط جای تعجب هستش که تا این زمان که شما پاسخ بدین من روی لوکال هم تست کردم و این مورد وجود داشت (مانند تصویر پیوست شده). آیا وردپرس فقط یک یوزر را بعنوان کاربر اصلی میشناسه و بقیه محدودیت دارند حتی اگه نقش کاربری را مدیر قرار بدهیم؟ ممنون از شما
باشه منتظرم. خیر هر مدیری میتونه ویایش کنه این اطلاعات رو.

Aryadental

تازه وارد
دوست عزیز در صورتیکه این مشکل رفع نمیشود دیگه شما را تو زحمت نندازم و دسترسی ها را تغییر بدهم.

با سپاس از تلاش شما

alifiresoft

کاربر عضو
دوست عزیز در صورتیکه این مشکل رفع نمیشود دیگه شما را تو زحمت نندازم و دسترسی ها را تغییر بدهم.با سپاس از تلاش شما
با سلام. بررسی کردم همون موقع. مشکل رو نتونستم پیدا کنم. بهتره روی یه وردپرس دیگه نصب کنید ببینید مشکل بوجود میاد یا نه

Aryadental

تازه وارد
بله دوست عزیز ، بصورت لوکال و یا هاست دیگه یا هر طوری شد تست کردم. حالا جالبه روی هاست های دیگه هم اگه بصورت ساب دومین باشه حتی مدیریت هم نمیتونه دسته محصولات را در فهرست مشاهده کنه. احتمال دادم شاید جایی در کدها تنظیم level دسترسی وجود داشته باشه ، شما رو هم کلی زحمت دادم اما اگه زمانی گذاشتید و در لوکال تست بفرمائید می بینید ادمین نصب کننده با ادمین ایجاد شده توسط کاربر دسترسی هایش متفاوت می باشد (البته فقط در این مورد). فعلا با کلک روی یه فروشگاه دیگر زیر دسته ها رو در فهرست آوردم اما وقتی سایت را به کاربر بدم برام مشکل ساز میشه. اگه شما هم نتیجه گرفتید ممنون میشم به من پیام بزنید.

بالا