عدم نمایش شهرها در فرم تسویه حساب

farid2419

تازه وارد
با سلام

وقتی در ووکامرس فارسی تیک  فعالسازی شهرهای ایران در صفحه تسویه حساب رو  میزنم دیگه استانها رو برای انتخاب نمیاره

وقتی تیک رو بر میدارم استانهارو میاره اما شهرها رو نمیاره . 

با فعالسازی افزونه Persian Woocommerce Shipping هم انتخاب استانها دوباره غیر فعال میشه

قالب الوشاپ

لطفا راهنمایی کنید .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
از اخرین نسخه قالب استفاده می کنید؟

MahdiY

راهبر انجمن
با سلام

وقتی در ووکامرس فارسی تیک  فعالسازی شهرهای ایران در صفحه تسویه حساب رو  میزنم دیگه استانها رو برای انتخاب نمیاره

با فعالسازی افزونه Persian Woocommerce Shipping هم انتخاب استانها دوباره غیر فعال میشه

قالب الوشاپ

لطفا راهنمایی کنید .
سلام

لطفا آدرس سایتتون رو قرار بدید. افزونه persian woocommerce shipping دارای ساختار شهری متفاوت است و به همین دلیل بصورت خودکار شهرهای ووکامرس فارسی را غیرفعال می کند.

rw80s

تازه وارد
با سلام

قالب الوشاپ

لطفا راهنمایی کنید .
سلام. منم با این مشکل برخورد کرده بودم و با آزمون و خطا به این نحو مشکل برطرف شد.

ابتدا افزونه Woo Checkout Field Editor Pro  را دانلود و فعال کنید.

بعد در قسمت ادیت این نرم افزار استان را بالای شهر قرار بدید. درست میشه

موفق باشید

microbit

تازه وارد
بنده هم این مشکل رو در قالب فلت سام پیدا کردم.

تمامی افزونه ها و قالب بصورت ارجینال اخرین نسخه ست. وبعد از اخرین اپدیت ووکامرس و قالب، که دو سه هفته پیش بود، این مشکل پیدا شد.

کاربران مهمان، قادر به دیدن استان و شهر نیستن که باید یک بار صفحه صورتحساب رو رفرش کنن تا ظاهر بشه.

کاربرانی که از قبل وارد حساب کاربریشون شدن، برای تسویه حساب این مشکل رو ندارن.

mehdifx

تازه وارد

تمامی افزونه ها و قالب بصورت ارجینال اخرین نسخه ست. وبعد از اخرین اپدیت ووکامرس و قالب، که دو سه هفته پیش بود، این مشکل پیدا شد.

کاربران مهمان، قادر به دیدن استان و شهر نیستن که باید یک بار صفحه صورتحساب رو رفرش کنن تا ظاهر بشه.

این مشکل را هم من دارم و واقعا معضل شده. فقط هم برای کاربران جدید هست. ولی اگه یکبار قبلا ثبت نام کرده باشه لیست استانها میاد

sajjadkh65

تازه وارد

منم دقیقا همین مشکل رو دارم. البته قالب اختصاصی هست. اما قبل از آپدیت مشکلی نبود. و دقیقا هم به همین صورت هست.

بالا