عدم نمایش شورت کد ویدیو در متن کوتاه وردپرس

Arioman

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید

من مشکل عجیبی دارم ، روی یکی از تم های Themeforest مشغول کار هستم ، ولی short code های پلاگین های ویدئو در قسمت متن کوتاه بصورت متن نمایش داده میشه و کامپایل نمیشه

نکته جالب اینه که وقتی روی ادامه مطلب کلیک میکنم این مشکل حل میشه و در متن کامل ویدیو پلیر نمایش داده میشه

خیلی سرچ کردم و تنها سرنخی که پیدا کردم قرار دادن این کد در فایل فانکشن بود که هیچ تاثیری نداشت :

To get shortcodes to work in the excerpt you'll have to add a filter to your functions.php file (found inside your theme folder).

کد:
add_filter('the_excerpt', 'do_shortcode');
این مشکل از کجاست ؟؟ چه کدی در داخل تمپلیت هست که از رندر شدن این شورتکد جلوگیری میکنه ؟؟

IAMIR

کاربر عضو
چه قالبی ؟ ..

نود درصد قالب های تم فارست خودشون شرت کد پیشفرض ویدیو دارند ...

Arioman

تازه وارد
چه قالبی ؟ ..نود درصد قالب های تم فارست خودشون شرت کد پیشفرض ویدیو دارند ...
themeforest MX

بله داره ولی متاسفانه فقط y ou tube و vimo رو ساپورت میکنه و ن ویدیوهای روی هاست رو

در قسمت Post type هم video هست که وقتی روش قرار میدم هیچ تغییری نمیکنه

در ضمن من از Steam player استفاده میکنم که البته با تمام پلاگین های دیگه هم تست کردم که همین مشکل رو دارن

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
چون در نمایش خلاصه ، تنها نوشته ها نمایش داده میشن و کد ها عمل نمیکنن... این مشکل نیست... کلا قابلیتی هست که در وردپرس تعیین شده

Arioman

تازه وارد
بله محمد جان بنده اطلاع دارم و دنبال راهی میگردم که shortcode رو از این قضیه مستثنا کنه

hannanstd.ir

مدیر انجمن و توسعه دهنده ووکامرس پارسی
شما بجای این کار بجای excerpt . از یک کد دیگه تو قالب استفاده کن که از یجایی به بعد متن رو ببره . تو وردپرس دیده بودم کدشو که بهش تعداد کاراکتر میدادی تا همون قدرشو نشون میداد بقیه اش رو می برید و بجاش سه نقطه میذاشت .

ولی الان کدش یادم نیست .

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
شما بجای این کار بجای excerpt . از یک کد دیگه تو قالب استفاده کن که از یجایی به بعد متن رو ببره . تو وردپرس دیده بودم کدشو که بهش تعداد کاراکتر میدادی تا همون قدرشو نشون میداد بقیه اش رو می برید و بجاش سه نقطه میذاشت .ولی الان کدش یادم نیست .
اگر اشتباه نکنم excerpt کردن وردپرس 200 کاراکتر رو نشون میده... حالا فرض کن این وسط یک شورت کات فرم ، یا عکس باشه... از بد بیاری بیفته اخر محدودیت... اینطوری تگ ها نصف و نیمه میمونن و کلا قالب سایتتون بهم میریزه...

یک مشکل رو رفع کنی صد تا مورد اضافه میشه

البته به نظر من این مشکل نیست

بالا