عدم نمایش صحیح نام استان در صفحه برگشت به سایت

shinobi20

تازه وارد
با سلام و خسته نباشید..

من یه مشکلی دارم با نمایش صحیح نام استان ها در صفحه آخر که به مشتری نشون داده میشه..

اول از همه هم بگم که تو سایت گشتم و مشکلم رو هم پیدا کردم ولی اون تاپیک هم جواب داده نشده بود و قدیمی هم بود گفتم شاید تا الان اطلاعات دوستان بیشتر شده.

هنگام دریافت سفارش نام استان و شهر ها به درستی نمایش داده میشه و کاربر میتونه انتخاب کنه اما در صفحه آخر که صفحه برگشتی از بانک می باشد نام استان رو به صورت دو حرف انگلیسی نشون میده برای مثال برای قم نشون میده QM برای لرستان نشون میده LO نمدونم باید چیکار کنم تا درست نشون بده.... اینو بگم که اسم شهر ها رو درست نشون میده و مشکلی نداره...فقط استان!!!!

براتون تصویر نمایش داده شده رو هم پیوست کردم.

You must be registered for see images attach

MahdiY

راهبر انجمن
سلام

از افزونه persian woocommerce shipping استفاده می کنید؟

نسخه افزونه های ووکامرس و ووکامرس فارسی خود را اعلام کنید

shinobi20

تازه وارد
مرسی از پاسخگویی

از این افزونه استفاده می کنم WooCommerce Iran Post Shipping

نسخه ووکامرس : 2.6.14

نسخه ووکامرس پارسی : 2.6.11

shinobi20

تازه وارد
با سلام به دوستان عزیز

مشکل حل شد و الان نام استان ها رو درست نشون میده..مشکل این بود که من فیلد کشور رو عدم نمایش زده بودم و چون کشور نشون داده نمیشد نمتونسته نام استان ها رو استخراج کنه و به کاربر نشون بده..دوستانی که این مشکل رو دارن حتما تیک نمایش کشور رو بزنن تا در صفحه پرداخت محصول حتما نشون داده بشه تا مشکلی دیگه با نام استان ها نداشته باشند.

فقط یه سوال دیگه...

من دارم از افزونه  WooCommerce Iran Post Shipping استفاده می کنم و حس می کنم هزینه پست پیشتاز و سفارشی رو داره اشتباه حساب می کنه..

برای پست سفارشی برای بیشتر استانها میزنه 4 هزار تومان و برای برای پست پیشتاز برای استان های غیر همجوار میزنه 9 هزار تومان..خواستم ببینم آیا این هزینه ها درسته؟ البته با نرخ هزینه پستی خود سایت پست چک کردم که البته مال سال 94 بود..

آیا امکان ویرایش این افزونه توسط خودمون هست که هزینه هارو تصحیح کنیم یا خیر؟

و اگر نیس راه حل چی میتونه باشه؟

با تشکر

Mohammad

مدیر انجمن
پرسنل مدیریت
میتونید از افزونه persian woocommerce shipping استفاده کنید.

shinobi20

تازه وارد
با سلامی دوباره ..

دوستان من به یه مشکلی برخورد کردم و اونم اینه که تو صفحه آخر که به مشتری نشون داده میشه یعنی صفحه برگشتی از بانک دیگه مشخصات رو به خریدار نشون نمی ده ... یعنی تصویری که براتون پیوست کردم رو دیگه نوشن نمیده...مشکل از کجاست؟ آیا بخشی داره که من متوجه نبودمو غیر فعالش کردم ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا