عدم نمایش فونتهای پیوست شده به قالب در مرورگر کروم 64بیتی

mhd6621

تازه وارد
با سلام من به یک قالب وردپرس ، ۲ تا فونت اضافه کردم حالا مشکل اینجاست که این فونت ها تو مرورگر کروم نمایش داده نمیشن ، ولس تو فایر فاکس این مشکل وجود نداره من از مرورگر کروم نسخه 39 و 64بیتی استفاده می کنم

البته اینو هم بگم که فقط از فرمت woff استفاده کردم و اینکه در لوکال تست کردئم به نظر شما مشکل از کجاست؟

دوستان اگه میشه راهنمایی بفرمایید

alihesari

کاربر عضو
بهتر اینه تمامی فرمت های یک فونت رو در استفاده کنید چون همه مرورگرها از یک استاندارد واحد پیروی نمیکنند و هر کدوم با یکی از فرمت های سازگارند. فرمت های eot و ttf رو هم اضافه کنید مشکل حل میشه. برای اطلاعات بیشتر و سازگازی هر مرورگر به لینک ززیر مراجعه کنید:

mhd6621

تازه وارد
بهتر اینه تمامی فرمت های یک فونت رو در استفاده کنید چون همه مرورگرها از یک استاندارد واحد پیروی نمیکنند و هر کدوم با یکی از فرمت های سازگارند. فرمت های eot و ttf رو هم اضافه کنید مشکل حل میشه. برای اطلاعات بیشتر و سازگازی هر مرورگر به لینک ززیر مراجعه کنید:
ممنون از راهنمایی ولی مگه woff فرمت استاندارد نیست

الان مشکل اینه که من فونت در پروژه خودم دیده نمیشه ولی بقیه سایتهایی که با کروک چک میکنم مشکلی ندارن (البته اون ها هم فقط با woff بالا اومدن مثل یک پزشک)

و طبق لینکی که زحمت ارسالشو کشیدید ، woff تو همه مرورگرها ساپورت میشه

ولی مشکل من نمیدونم چرا حل نمیشه !

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alihesari

کاربر عضو
ممنون از راهنمایی ولی مگه woff فرمت استاندارد نیست الان مشکل اینه که من فونت در پروژه خودم دیده نمیشه ولی بقیه سایتهایی که با کروک چک میکنم مشکلی ندارن (البته اون ها هم فقط با woff بالا اومدن مثل یک پزشک)

و طبق لینکی که زحمت ارسالشو کشیدید ، woff تو همه مرورگرها ساپورت میشه

ولی مشکل من نمیدونم چرا حل نمیشه !
کدی رو که برای Font-face استفاده میکنید قرار بدین شاید کدتون صحیح نباشه

بالا