عدم نمایش لینک دانلود برای کاربران عضو

milad3500

کاربر عضو
با سلام و عرض ادب وقت بخیر

لینک دانلود برای کاربرانی که در سایت عضو هستند نمایش داده نمیشه ولی برای ادمین و کاربرانی که عضو نیستن و خرید می کنن نمایش داده میشه؟
مشکل چیه؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

میتونید با نام کاربری ft و رمز عبور 123456 وارد شوید

آدرس سایت filebin.ir

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

این حساب نیازمند تایید هست خب حداقل تایید می کردید ببینید درست کار میکنه یا خیر ؟

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
با سلام دوست عزیز

بنده رفتم داخل و خطاش رو دیدم که خدمتتون گفتم یه بار به دقت بررسی کنید که کاربر تایید شده باشه 

موفق باشید

جاویدان

کاربر عضو
این رو ببینید

Your account is pending verification. Please click the link in your email to activate your account. No email? to send a new activation code.

حساب شما در انتظار تایید است لطفا برای فعال کردن حساب کاربری خود، روی پیوند در ایمیل خود کلیک کنید. بدون ایمیل؟ برای ارسال یک کد فعال سازی جدید اینجا را کلیک کنید.

موفق باشید

milad3500

کاربر عضو
اون پیامی که شما دیدید برای فروشنده شدن کاربر بوده

من باز هم تایید کردم ولی جواب نگرفتم متاسفانه

جاویدان

کاربر عضو
ببینید دوست عزیز

الان که تایید کردید درست شد

11 تا خرید 3 تا هیچ فایلی 1 ناموفق و باقی موفق برای دانلود

شما از edd هم استفاده کردید و  ریدایرکت هم میشه فایلها داخلش خودتون الان برید داخل تا ببینید

موفق باشید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

milad3500

کاربر عضو
منظور من این بود که داخل صفحه خرید موفق... زمانی که پول پرداخت کرده تو صفحه ای که فاکتور رو نشون میده دکمه دانلود نیست

من یک سوال دیگه هم دارم  :-s  امیدوارم زیاد اذیتتون نکرده باشم

من فایل هام رو آپلود می کنم ولی زمانی که خرید انجام میشه و دانلودشون میکنم ، دانلود میشن ولی اون فایل مشکل داره و محتویاتش نشون داده نمیشه

مثلا یکی از همین فایل هایی که قسمت خریدها در این اکانت هست رو چک کنید

هم بصورت زیپ شده میزارم هم ورد... ولی در هر دو صورت مشکل داره :((

جاویدان

کاربر عضو
دوست عزیز

احتمالا شما اجبار به دانلود رو فعال نکردید که اینگونه پیش میره { البته بنده در مورد EDD هیچ اطلاعات زیادی ندارم }

برخی اوقات نیازه شورت کدهای مرتبط با این جریان رو در برگه  قرار بدید

بنده دو تا فایل رو دانلود کردم

هر دوشون دانلود و باز شدن بدون مشکل که متاسفانه فایلها مال آفیس 97 هستند اگر قراره اینها رو بذارید به مشکل می خورید بهتره حدقل به 2003 یا 2007 بروزشون کنید .

یه نکته مهم متاسفانه در شرکتهای اینترنتی موبایل ایران یه مشکلی هست به اسم گم شدن بسته در حین جابجایی اگر با گوشی یا اینترنت گوشی دانلود می کنید این مشکل رو خواهید داشت بهتره با adsl تست بگیرید .

موفق باشید

milad3500

کاربر عضو
نحوه دانلود در تنظیمات رو روی  (به زور ) گذاشته بودم دانلودها مشکل داشتن و باز نمیشدن

الان تغییر دادم به redirect همه فایل ها به درستی دانلود میشن و محتویات درون آن ها نیز نشون داده میشه

جاویدان

کاربر عضو
نحوه دانلود در تنظیمات رو روی  (به زور ) گذاشته بودم دانلودها مشکل داشتن و باز نمیشدن

الان تغییر دادم به redirect همه فایل ها به درستی دانلود میشن و محتویات درون آن ها نیز نشون داده میشه
خب خدا رو شکر که مشکلتون حل شد

موفق باشید

بالا